Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 71 έως 80 από 88

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 12/12/2012

  1. #71

    Προεπιλογή

    Ωραία αλλά πως θα σας αναγνωρίσω,δεν έχω ξαναέρθει σε συνάντηση.

  2. #72
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Μόλις μπείς θα το καταλάβεις. Θα είμαστε η πίο ........μεγάλη παρέα. Το Nautilia.gr

  3. #73

    Προεπιλογή

    Aν και θα μας καταλάβεις όπως λέει ο Παντελής , μπορείς να ρωτήσεις και στους υπαλλήλους για το τραπέζι του Ναυτιλία ή του Μαρούλη

  4. #74
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ--ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    232

    Προεπιλογή ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΜΗΝΗΜΑΦΙΛΟΙ

    Αγαπητοι μου φιλοι του Ναυτιλια θελω να ευχαριστησω ολους τους παρευρισκομενουσ και ιδιαιτερως τον καλο φιλο Νικο Μαρουλη για την υπεροχη βραδια ξημερωνοντας 13/12/2012.Μετα απο αυτη την συναντηση το διακυδευμα που προεκυψε ειναι υσχυρο Νυτιλια.

  5. #75
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Καλημέρα σε όλους σας !!! Επαγγελματικοί λόγοι δεν μου επέτρεψαν να είμαι και εγώ μαζί σας, φαντάζομαι ότι θα περάσατε καλά, ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να είμαι παρόν.

  6. #76
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους παραυρέθηκαν στην χτεσινή μας συνάντηση, ευελπιστώ η επόμενη συνάντηση μας να εξυπηρετέι και να μπορέσουν να έρθουν όσοι ήθελαν και δεν τα κατάφεραν.

  7. #77
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    Εν πλω!
    Μηνύματα
    3.094

    Προεπιλογή

    ¶λλη μια όμορφη βραδιά έλαβε χώρα χθες, με τη μεγαλύτερη θαλασσινή παρέα δεμένη σαν μια οικογένεια!
    Προσωπικά πέρασα ευχάριστα, είδα παλιούς καλούς φίλους και γνώρισα νέους! Πραγματικά αισθητή η απουσία αρκετών μελών, ξέρουν αυτοί! Εις το επανιδείν λοιπόν και πάντα τέτοια!

  8. #78
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Με το 90% απο τους φίλους που είχαν δηλώσει να είναι παρόντες, άλλη μία συγκέντρωση του Nautilia.gr είχε μεγάλη επιτυχία.
    Πολλοί παλαιοί φίλοι και νέοι βρεθήκαμε σε ένα ωραίο χώρο και οι κουβέντα δεν είχε τελειωμό. Πολλές ερωτήσεις, για παλαιά, για νέα θέματα και γι' αυτό που κράτησε 4 μήνες το Nautilia κλειστό, με τον Νίκο Μαρούλη να είναι στα κέφια του, να λέει τις ενέργειες που έκανε για να είμαστε πάλι κοντά, να μας λέει για τα σενάρια .......επιστημονικής φαντασίας που βγήκαν σε άλλα site.
    Ορισμένοι φίλοι (λόγο καθημερινής) έφυγαν νωρίς, αλλά η παρέα των 7UP (και όσοι έμειναν μέχρι τις πρώτες πρωϊνές ώρες) καταλαβαίνουν για ποιούς λέω, περάσαμε ακόμη καλύτερα.
    Ένας Νίκος Μαρούλης οπως δεν τον είχα ξανα δεί έτσι, καφάτο, πρόσχαρο, ευδιάθετο και πώς να μην είναι έτσι, όταν μετά τις αλλεπάλληλες ...... κατραπακιές βλέπει ότι οι φίλοι του Nautilia παλαιοί και νέοι δίνουν ένα βροντερό παρόν και ο ίδιος λέει ότι στην πορεία θα δούμε ένα Nautilia..... όπως δεν το έχουμε δει.
    Ελπίζω την επόμενη φορά να βρεθούμε πολλοί περισότεροι και απ' ότι άκουσα......θα πέσει και ταξιδάκι.
    Εγώ εύχομαι καλή συνέχεια στο αγαπημένο μας Nautilia και περιμένουμε την πλήρη ανανέωση του.

  9. Προεπιλογή

    Πραγματικά πολύ ωραία η χθεσινή βραδιά με πολύ ενδιαφέροντες διαλόγους και ωραία συντροφιά! Εύχομαι να ξαναβρεθούμε σύντομα! Χαιρετσιμούς σε όλους!!

  10. #80
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    περινεμω να δω αναμνηστικη φωτο
    Ελπιζω καποιοs να το σκεφτηκε να βγαλει εστω και μια

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας