Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 81 έως 88 από 88

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 12/12/2012

  1. #81
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Ευχαριστούμε τον Νίκο Μαρούλη για την χθεσινή συνάντηση με παλιούς και νέους φίλους, πέρασα και εγώ ωραία.......και να κανονίσουμε να γίνεται πιο συχνά.

  2. #82
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη, Αθήνα
    Μηνύματα
    109

    Προεπιλογή

    Πραγματικά ήταν μια υπέροχη βραδιά! Είχα την τύχη να παρευρεθώ μετά απο μεγάλο διάστημα σε μια συνάντηση του nautilia.gr. Είχα την μεγάλη χαρά να συναντήσω παλιά και να γνωρίσω νέα μέλη. Πάντως, όσοι παρέμειναν και στις 13/12/2012, πιστεύω ότι πέρασαν καταπληκτικά! Νίκο Μαρούλη σε ευχαριστούμε πολύ, πάντα τέτοια!!!

  3. #83
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Βόλος, Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.003

    Προεπιλογή

    Χαίρομαι που διαβάζω τις εντυπώσεις των μελών και διπλοχαιρομαι που ειναι θετικές. Είχαμε καιρό να βρεθούμε όμως η αγάπη για τη Θάλασσα αλλα και το ΝΑΥΤΙΛΙΑ μας φαίνεται πως παραμένει και ειναι μεγάλη. Χάρηκα που γνώρισα τα νεότερα μέλη που όπως τους κοιτάζα απο μακριά έβλεπα το πάθος που είχαν στις συζητήσεις τους και μου έρχεται ή λέξη..Διαπεδαγωγηση. Και ναι η Θάλασσα μπορεί να το προσφέρει.. Εβλεπα επίσης τους μεγάλους να συμπεριφερόνται με την ίδια αγάπη και σεβασμό στους νέους και στις απορίες τους και τότε η άλλη γνώριμη φράση..Χάσμα των Γεννεων φαίνονταν να υπερσκελιζεται.. Ξέρετε κάτι..δεν ειναι μια απλή παρέα για ποτέ και μπλα μπλα..ειναι πολύ παραπάνω κ πρέπει τα νέα μας και ιδιαιτερα αυτα σε ηλικία μέλη να προσπαθούν να έρχονται σε παρόμοιες εκδηλώσεις γιατί τελικά το Ναυτιλία ειναι μια οικογένεια..η δική μας θαλασσινή οικογένεια! Να είστε όλοι καλα και Προχωράμε!

  4. #84
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    κυψελη-Βαθυ Ιθακης
    Μηνύματα
    2.413

    Προεπιλογή

    Λυπάμαι που λόγο φορτωμένου προγράματος,δεν μπόρεσα τελικά να παρευρεθώ στην χθεσινή συνάντηση....Ελπίζω η επόμενη να βολεύει και σαν μέρα και να δώσω το παρών

  5. #85
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Αν και καθυστερημενα, αφου ημουν εκτος Αθηνων και χωρις διαδικτυο, ευχαριστουμε τον οργανωτη μας φυσικα και ολους μας ξεχωριστα που συνθεσαμε αυτη την ωραια παρεα με αναπτυξη διαφορων θεματων "παντως καιρου"

    Ευχομαι γρηγορα και η επομενη!!

    Αν και καποιοι καθησαμε...ωωωρες... και παλι μας φανηκε λιγο...Ηταν και καθημερινη!!

  6. #86
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Βορ. Προάστεια
    Μηνύματα
    1.070

    Προεπιλογή

    Είναι η τρίτη φορά στους τελευταίους δύο μήνες που ενώ έχω δηλώσει ότι θα πάω σε μία εκδήλωση τελικά κάτι γίνεται και ανατρέπεται.
    Χαίρομαι διαβάζοντας το μηνύματα των παρευρισκομένων ότι τελικά περάσατε τέλεια, πώς να μην περάσετε θα μου πείτε αφού αυτή η παρέα είναι η πιο δεμένη παρέα που έχω συναντήσει και γιαυτό οφείλεται φυσικά η αγάπη και το μεράκι του Νίκου Μαρούλη που προσφέρει απλόχερα στην παρέα.
    Το σύμπαν να χαλάσει (αν δεν γίνει την παρασκευή ) στην επόμενη θα είμαι εκεί.

  7. #87
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    καλημέρα η επόμενη συνάντηση μας θα είναι Σαββατοκύριακο έτσι ώστε να μπορούν όλοι να έρθουν

  8. #88
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Βορ. Προάστεια
    Μηνύματα
    1.070

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Maroulis Nikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημέρα η επόμενη συνάντηση μας θα είναι Σαββατοκύριακο έτσι ώστε να μπορούν όλοι να έρθουν
    Πολύ χαίρομαι γιαυτό Νίκο. Να είσαι Καλά και καλές γιορτές να έχεις.

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας