Σελίδα 4 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 355

Θέμα: Tera Jet [Sea Breeze III, Ronke, Amor, Scorpio]

  1. #31

    Thumbs up

    εγώ πιστεύω πως δεν θα δρομολογηθεί πουθενά απλός είναι ένας καλός κουμπαράς για την εταιρία που το έχει

  2. #32
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ayfa74 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πιστεύω πως δεν θα δρομολογηθεί πουθενά απλός είναι ένας καλός κουμπαράς για την εταιρία που το έχει
    Δλδ; Εξήγησέ μας

  3. #33

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δλδ; Εξήγησέ μας
    όταν μάθω λεπτομερής θα σας πω προς το παρόν κρατα αυτό έχει αρκετά μηχανικά κωλύματα για να του γίνει επισκευή σαν συμβατικό και η δρομολόγηση σαν ταχύπλοο δεν είναι στα σχέδια άρα όταν ανεβεί η τιμή για skramb έφυγε και κάτι άλλο όταν δημοσιευω κάτι έχω πέσει μέσα οποιος θέλει ας το κοιτάξει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ayfa74 : 13-01-2014 στις 17:09

  4. #34
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Βόλος, Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.003

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ayfa74 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όταν μάθω λεπτομερής θα σας πω προς το παρόν κρατα αυτό έχει αρκετά μηχανικά κωλύματα για να του γίνει επισκευή σαν συμβατικό και η δρομολόγηση σαν ταχύπλοο δεν είναι στα σχέδια άρα όταν ανεβεί η τιμή για skramb έφυγε και κάτι άλλο όταν δημοσιευω κάτι έχω πέσει μέσα οποιος θέλει ας το κοιτάξει
    Με συγχωρεις που επεμβαινω, αλλα οταν λες "αυτο ειναι καλος κουμπαρας", εγω δεν καταλαβαινω και θα σου το εγραφα και εγω αλλα με προλαβε ο Βικτωρ.
    Ουτε μομφη ριξαμε, ουτε τιποτε αλλο.

    ΥΓ: Απο περιεργια, Τι σημαινει τελικα η εκφραση "ειναι καλος κουμπαρας"? ειναι σαν να λεμε "παει για τσιμπιδακια", "ειναι καλο πλοιο γιατι αποφερει κερδη"?

  5. #35

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eng Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με συγχωρεις που επεμβαινω, αλλα οταν λες "αυτο ειναι καλος κουμπαρας", εγω δεν καταλαβαινω και θα σου το εγραφα και εγω αλλα με προλαβε ο Βικτωρ.
    Ουτε μομφη ριξαμε, ουτε τιποτε αλλο.

    ΥΓ: Απο περιεργια, Τι σημαινει τελικα η εκφραση "ειναι καλος κουμπαρας"? ειναι σαν να λεμε "παει για τσιμπιδακια", "ειναι καλο πλοιο γιατι αποφερει κερδη"?
    επειδή ποτε στη ζωή μου δεν έλεγα η υπονοούσα κάτι εάν πρώτα δεν το έψαχνα καλύτερα αυτό εννοούσα και δεν σκέφτηκα καμια στιγμή η το πήρα σαν μοφη απότι ξέρω αγοράστηκε σε πολύ χαμηλή τιμή μέτι μοναδική προοπτική όταν η εταιρία χρειαστεί άμεσα μετρητά να φυγή για καρφίτσες το ποτε δεν ξέρω τώρα όλα είναι ρευστά μπορεί να αλλάξουν γνώμη ανά πασα στιγμή αλλα δεν νομίζω

  6. #36
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Βόλος, Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.003

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ayfa74 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή ποτε στη ζωή μου δεν έλεγα η υπονοούσα κάτι εάν πρώτα δεν το έψαχνα καλύτερα αυτό εννοούσα και δεν σκέφτηκα καμια στιγμή η το πήρα σαν μοφη απότι ξέρω αγοράστηκε σε πολύ χαμηλή τιμή μέτι μοναδική προοπτική όταν η εταιρία χρειαστεί άμεσα μετρητά να φυγή για καρφίτσες το ποτε δεν ξέρω τώρα όλα είναι ρευστά μπορεί να αλλάξουν γνώμη ανά πασα στιγμή αλλα δεν νομίζω
    Προσωπικα σε ευχαριστω και απολυτα κατανοητος.

  7. #37
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    Έχει δει κανείς αν γίνονται εργασίες στο πλοίο????

  8. #38
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    To βαπορι κανει επισκευη , το καλοκαιρι θα ειναι Ηρακλειο - Σαντορινη , και με πλοιαρχο εναν εξαιρετικο ναυτικο και ανθρωπο !! Να ευχηθούμε καλα ταξίδια !

  9. #39
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    855

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από proussos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην εκπλαγείτε αν το δείτε από / προς Σαντορίνη - Ηράκλειο...και μάλιστα με full speed.
    Το πρωτόκολλό του - αν δεν κάνω λάθος - πρέπει να ξεπερνά τα 1600 άτομα !
    Το θέμα είναι που θα "στέκεται" στον Αθηνιό μαζί με τα υπόλοιπα που θα προσεγγίζουν...



    Με επιφύλαξη θα πω ότι θα το δούμε με το όνομα ULTRA JET.
    Χωρίς επιφύλαξη όμως θα πω ότι στη γέφυρά του θα βρίσκεται ο σπουδαίος Cpt Κώστας Σκλαβούνος.

  10. #40
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΡΑΦΗΝΑ / ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....
    Μηνύματα
    1.996

    Προεπιλογή

    Μα μπορει με 15+ τόνους που καίει να σταθεί σε μια γραμμή μόνο με επιβάτες ;; Αυτο ειναι χειρότερο από το μεγάλο Κεντέρη ως προς τα πετρέλαια που τρώει. Και επιπλέον ως γνωστόν, καλοι οι επιβάτες, αλλα αν δε μπει και το φορτηγό και το ΙΧ μεσα ,νομίζω δύσκολα βγαίνει ενα πλοιο, ποσο μαλλον ένα ΤΕΤΟΙΟ πλοιο......

Σελίδα 4 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας