Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 28 από 28

Θέμα: 8 Xρόνια nautilia.gr

  1. #21

    Προεπιλογή

    Με υγεία-ηρεμία-ευγένεια και αλληλοκατανόηση , πάμε δυνατά και σταθερά για χρόνια πολλά και καλά.

  2. #22

    Προεπιλογή Με αγάπη!

    Μπορεί να είσαι ο 2ος διαδικτυακός καραβότοπος που ανακάλυψα, μα είσαι μακράν ο Νο1 !
    Εδώ μέσα μπορείς να μπεις άσχετος, να μην ξέρεις ούτε "πλώρη" τί σημαίνει και να βγεις με διδακτορικό στα πλοία -χωρίς υπερβολή!
    ΝΑΥΤΙΛΙΑ μου, σ' ευχαριστώ ολόψυχα για όλα όσα μου έχεις προσφέρει!!
    Για όλες αυτές τις γνώσεις που έχω πάρει -και συνεχίσω να παίρνω.
    Για όλες αυτές τις τρομερές φωτογραφίες με τους "σιδερένιους ήρωες" των παιδικών μου χρόνων καθώς και για τις ιστορίες γύρω απ' αυτούς.
    Για τα άτομα που γνώρισα χάρη σε εσένα.
    Για όλα αυτά και για ακόμα περισσότερα που δε λέγονται και δε γράφονται εδώ.
    Σ' αγαπώ πολύ-πολύ!!
    ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!

  3. #23

    Προεπιλογή

    ''Ναυτιλία'' σού εύχομαι να τα εκατοστήσεις ,και ένα εύγε στούς ανθρώπους πού κρατούν ζωντανό το site.Το ταξίδι συνεχίζεται χρόνια πολλά .

  4. #24
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.873

    Προεπιλογή

    Χρόνια πολλά σε όλους μας γιατί όλοι εμείς είμαστε το nautilia.gr...και ότι καλύτερο. Πάντα θεωρούσα σημαδιακό το ότι το nautilia.gr ιδρύθηκε την ημέρα της ονομαστικής μου εορτής

  5. #25
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη, Αθήνα
    Μηνύματα
    109

    Προεπιλογή ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

    Εύχομαι στο nautilia.gr Χρόνια Πολλά και να έχει καλά ταξίδια για πολλά πολλά χρόνια ακόμη!
    Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις συμβουλές που απλόχερα μου δόθηκαν, για τις αναμνήσεις που μοιράστηκα, για τις φωτογραφίες που με ταξίδεψαν, μα πάνω από όλα και αυτό είναι ανεκτίμητο, για τους ανθρώπους που γνώρισα από εσένα! Καλές Θάλασσες να έχουμε!

  6. #26
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    4

    Προεπιλογή Xρόνια πολλά Ναυτιλία

    Εύχομαι, χρόνια πολλά, ταξίδια καλά και υγεία σε όλους για να μας ταξιδεύεις.

  7. Προεπιλογή

    Χρονια Πολλα με υγεια!

  8. Προεπιλογή

    Χρόνια πολλά! Το nautilia να τα εκατοστήσει! Αφου δεν το πιάνει ούτε η συνθήκη της Στοκχόλμης, ούτε η 35ετία!!! Υγεία σε όλους!!!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας