Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 10

Θέμα: ε/γ- ο/γ Aιγαίον Πέλαγος & Ιόνιον Πέλαγος - επετειακά πλοία (vehicle simulator)

  1. #1
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Νάξος
    Μηνύματα
    581

    Προεπιλογή ε/γ- ο/γ Aιγαίον Πέλαγος & Ιόνιον Πέλαγος - επετειακά πλοία (vehicle simulator)

    Όπως είχα προαναγγείλει, παραδίδω σήμερα το ε/γ- ο/γ Αιγαίον Πέλαγος, καθώς και το αδερφάκι του, ε/γ- ο/γ Ιόνιον Πέλαγος.
    Μπορείτε να κατεβάσετε ο Αιγαίον Πέλαγος εδώ, ενώ το Ιόνιον Πέλαγος από εδώ

    vehicle.jpgvehicle.jpg

    Τα μοντέλα είναι συμβατά MONO με το vehicle simulator
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosVitz : 22-01-2013 στις 20:48 Αιτία: αλλαγή συδέσμων

  2. #2

    Unhappy

    Πολυ ομορφα απο τις εικονες, αλλα το λινκ δε λειτουργει...

  3. #3
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Νάξος
    Μηνύματα
    581

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ ομορφα απο τις εικονες, αλλα το λινκ δε λειτουργει...
    Μόλις δοκίμασα τους συνδέσμους και λειτουργούν κανονικά.

    EDIT: Τελικά ο Δημήτρης είχε δίκιο. Οι αρχικοί σύνδεσμοι δε λειτουργούσαν και γι' αυτό διαγράφηκαν.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosVitz : 22-01-2013 στις 20:49 Αιτία: ενημέρωση απάντησης

  4. #4

    Προεπιλογή Αιγαίον και Ιόνιων

    Φίλε να είσαι καλα μας έφτιαξες την μέρα με τα δώρα σου ειναι πολύ πρώτα σε ευχαριστούμε η αλήθεια ειναι ότι μας χρειάζονται πλοία Ελληνικά για το vehicle simulator και παλι σε ευχαριστούμε μπράβο είσαι καταπληκτικός !!

  5. #5

    Προεπιλογή

    εγω παλι γιατι νομιζω οτι δεν ειναι ακριβως για το vehicle? τα προπελακια δεν δουλευουν σωστα. οπως αλλωστε κανουν ΟΛΑ τα πλοια του virtual οταν τα βαλεις στο vehicle

  6. #6
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Νάξος
    Μηνύματα
    581

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από TASIOAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παλι γιατι νομιζω οτι δεν ειναι ακριβως για το vehicle? τα προπελακια δεν δουλευουν σωστα. οπως αλλωστε κανουν ΟΛΑ τα πλοια του virtual οταν τα βαλεις στο vehicle
    Να σε πληροφορήσω λοιπόν ότι τα πλοία είναι σχεδιασμένα για το vehicle simulator, μιας και δε σχεδιάζω πια για το virtual. Τα προπελάκια σε κανένα πλοίο δε δουλεύουν όπως πρέπει. Είναι κάτι το οποίο έχουμε επισημάνει επανειλημμένα στο δημιουργό του παιχνιδιού μέσω e-mail, χωρίς να έχει κάνει ακόμα κάποια διόρθωση. Αν τα πλοία δε σου αρέσουν, μπορείς να τα διαγράψεις. Με το ζόρι δε σε έβαλε κανένας να τα κατεβάσεις άλλωστε.

  7. #7

    Προεπιλογή

    http://www.shipfriends.gr/forum/topi...rn-expedition/ αυτο το χεις δει? και σ αυτο δεν δουλευουν σωστα?

  8. #8
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Νάξος
    Μηνύματα
    581

    Προεπιλογή

    http://www.shipfriends.gr/forum/topi...rn-expedition/ αυτο το χεις δει? και σ αυτο δεν δουλευουν σωστα?
    Το συγκεκριμένο δεν το έχω. Αλλά και πάλι σου λέω ότι εγω δεν έχω καταφέρει να το διορθώσω αυτό το θέμα στα μοντέλα μου. Οπότε μην το κατεβάσεις και είσαι εντάξει. Όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά.

    EDIT: Τελικά η επιμονή σου μου βγήκε σε καλό. Έκατσα και δοκίμασα όλα τα μοντέλα που έχω φτιάξει και βρήκα γτ δε λειτουργούν τα προπελάκια σωστά. Στην προκειμένη περίπτωση, βέβαια δε διορθώνεται, γιατί έχει να κάνει με τον τρόπο σχεδίασης. Δεν ευθύνονται με άλλα λόγια οι παράμετροι στα συνοδευτικά αρχεία που υπάρχουν στο φάκελο του πλοίου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosVitz : 04-02-2013 στις 01:33

  9. #9
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    Ιλιον
    Μηνύματα
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GiorgosVitz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συγκεκριμένο δεν το έχω. Αλλά και πάλι σου λέω ότι εγω δεν έχω καταφέρει να το διορθώσω αυτό το θέμα στα μοντέλα μου. Οπότε μην το κατεβάσεις και είσαι εντάξει. Όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά.

    EDIT: Τελικά η επιμονή σου μου βγήκε σε καλό. Έκατσα και δοκίμασα όλα τα μοντέλα που έχω φτιάξει και βρήκα γτ δε λειτουργούν τα προπελάκια σωστά. Στην προκειμένη περίπτωση, βέβαια δε διορθώνεται, γιατί έχει να κάνει με τον τρόπο σχεδίασης. Δεν ευθύνονται με άλλα λόγια οι παράμετροι στα συνοδευτικά αρχεία που υπάρχουν στο φάκελο του πλοίου.


    Απ την στιγμη που σχεδιαζεις πλοια δικα σου, θα εχεις και τις μητρες τους!Αν λοιπον τα εχεις, ευκολα διορθωνονται!Εχει να κανει με τον τροπο σχεδιασης ναι!Η μικρη λεπτομερεια σε σχεση με το virtual sailor (διαφορα)...ειναι οτι τα πλοια σου πρεπει να εχουν τον "σταυρο" (του προγραμματος), στο 0 (μηδεν).Ολο σου το πλοιο δηλαδη να ειναι μπροστα απο τον "σταυρο σχεδιασης" (μηκος-πλατος-υψος)...Αν εχεις ξεκινησει να παιζεις Vehicle Simulator, η βοηθεια που σου εγραψα, θα πρεπει να σου γινει συστημα!Γενικα οποιο πλοιο σου θελεις να το εχεις σωστο ΚΑΙ στο "Vehicle" θα πρεπει να επαναπρογραμματισεις την θεση του!(κοιταξα ενα πλοιο σου για να το επαληθευσω συγκεκριμενα το "Αιγαιον πελαγος" και επεσα μεσα)! Το 0 το εχεις στην πλωρη!Ετσι λοιπον οτιδηποτε ρυθμισεις εχει το πλοιο αυτο ειναι αρνητικες!Η γεφυρα ας πουμε αντι να ειναι στα 140 μετρα περιπου, το ιδιο το παιχνιδι μαρτυρα πως βρισκεται στα -24 μετρα!....{Ελπιζω να βοηθησα και εσενα και οποιον αλλον δει το post αυτο στο μελλον!

  10. #10
    Εγγραφή
    Apr 2013
    Περιοχή
    Ιωαννινα/Ρεθυμνο
    Μηνύματα
    20

    Προεπιλογή Τελεια!

    Σε ευχαριστω πολυ και αυτα ειναι τέλεια συνεχισε να μας εκπλήσεις ευχαριστα!!

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας