Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 61 έως 70 από 86

Θέμα: Εκδήλωση nautilia.gr 16/02/2013 στο Superferry - Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας 2013

  1. #61
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Μηνύματα
    1.057

    Προεπιλογή

    para tou oti briskomai makria kai den taksidepsa, mesa apo tis photos aisthanomai sunepibatis!

  2. #62

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Maroulis Nikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρώτο βίντεο απο την εκδήλωση μας δείτε το στο παρακάτω Link :


    http://www.nautilia.gr/new/site/inde...ayout=listview
    To βιντεο ειναι πραγματικα εξαιρετικο.Συνχαρητηρια σε οποιον το εκανε ειναι εργο τεχνης

  3. #63
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BEN BRUCE Εμφάνιση μηνυμάτων
    To βιντεο ειναι πραγματικα εξαιρετικο.Συνχαρητηρια σε οποιον το εκανε ειναι εργο τεχνης
    Σωστή η επισήμανση Κώστα μου το Βίντεο το έφτιαξε ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ.

  4. #64
    Εγγραφή
    May 2010
    Περιοχή
    ΟΛΥΜΠΟΙ-ΧΙΟΣ
    Μηνύματα
    391

    Προεπιλογή

    Αν και δεν μπόρεσα δυστυχώς να έρθω ..........Συγχαρητήρια για την εκδήλωση!!!Τα βίντεο και οι φωτό εξαιρετικά και χάρη σε αυτά παίρνουμε και εμείς μια γεύση από το όμορφο ταξίδι.Ελπίζω να είμαι στην επόμενη και να είναι σύντομα!!!!!!!

  5. #65
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    Heraklion, GR
    Μηνύματα
    256

    Προεπιλογή

    Πραγματικά συγχαρητήρια για την εκδήλωση και στους διαχειριστές αλλά και την εταιρεία με το μοναδικό αυτό πλοίο!!!! Για λίγες μέρες την έχασα αλλά ταξίδεψα μαζί σας με το φανταστικό βίντεο και τις φωτογραφίες! Ελπίζω σύντομα να πραγματοποιηθεί και μια νέα εκδήλωση, που θα μπορούμε να παρευρεθούμε και οι απόντες!

  6. #66
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Ηρθε και η σειρά μου να ευχαριστήσω όλους, όσοι συμμετείχαν στο ταξίδι και στην κοπή της πίτας. Ενα μεγάλο ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια στο προσωπό μου. Θα ήθελα πραγματικά να μιλήσω με πολύ περισσότερο κόσμο και να σας γνωρίσω καλύτερα. Στην επόμενη μας συνάντηση όμως, θα είναι χαρά μου.

    Ευχαριστούμε φυσικά και την εταιρεία GOLDEN STAR FERRIES για την άψογη συνεργασία περι διοργάνωσης και την γνωριμία μου με πρόσωπα ξεχωριστά.

    Εις το επανειδήν

  7. #67
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    Άρτεμις, Αν. Αττική
    Μηνύματα
    19

    Προεπιλογή

    Συγχαρητήρια κι από μένα στον φίλο κ. Μαρούλη για τη διοργάνωση της εκδήλωσης που εμένα προσωπικά μου έδωσε την ευκαιρία και τη χαρά να συναντηθώ με τους καραβόφιλους που καιρό τώρα γνώριζα μόνο online. Απόλαυσα και τη αρτιώτατη από αισθητικής και τεχνικής πλευράς βιντεοδημιουργία του Δημ. Κούρτη.

    Αν και δεν συγκρίνεται με το βίντεο της εκδήλωσης, έχω κι εγώ ένα μικρό κλίπ που τράβηξα στη Ραφήνα την ώρα της επιστροφής. Ξενοιασμένος όμως από την κάλμα της ημέρας, δεν πρόβλεψα οτι ο καιρός στον βράχο του Αη-Νικόλα θα είχε ήδη επιδεινωθεί και δεν είχα πάρει τρίποδο. Ζητώ συγνώμη για το αφόρητο κάπου-κάπου κούνημα της εικόνας.

  8. #68
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    αθήνα
    Μηνύματα
    1.530

    Προεπιλογή

    Φίλε Πανούλη ευχαριστούμε πολύ για το βίντεο. Έτσι κι αλλιώς δεν υπάρχει άλλο βίντεο που να κατέγραψε την άφιξη μας στη Ραφήνα το βράδυ..
    Να είσαι καλά..

  9. #69
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Ο Νίκος Μαρούλης στην ομιλία του στο Superferry II και δίπλα του ο Κος Στεφάνου, ο Cpt. Τζώρτζης και ο φίλος sylver23.

    8 ΧΡΟΝΙΑ NAUTILIA 07 16-02-2013.jpg

  10. #70
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    αθήνα
    Μηνύματα
    1.530

    Προεπιλογή

    Ας δούμε κάποιες φωτογραφίες από την εκδήλωση μας..

    Η αφίσα του [email protected] στο Superferry II

    P2160108.jpg


    Καλώς ήλθατε
    P2160153.jpg


    Στην υποδοχή της εκδήλωσης η μοναδική Ευριδίκη
    P2160145.jpg

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας