Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 86

Θέμα: Εκδήλωση nautilia.gr 16/02/2013 στο Superferry - Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας 2013

  1. #41
    Εγγραφή
    May 2006
    Μηνύματα
    611

    Προεπιλογή !

    Κριμα και στεναχωρεθηκα πολυ που δεν μπορεσα να ερθω στην ημερησια εκδηλωση λογω ιωση που ειχα απο Παρασκευη μεχρι τωρα και δεν πειραζει, το επομενο ταξιδι να μπορεσω να ερθω....συγχαρητηρια για την επιτυχια του φορουμ για την διοργανωση της εκδηλωσης....

  2. #42

    Προεπιλογή

    Eκδηλωση ΟΝΕΙΡΟ!!! μονον ετσι μπορω να την χαρακτηρισω, απο αυτες που ισως μονον το nautilia.gr ξερει να διοργανωνει!!!
    Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στην ψυχη του nautilia.gr τον Νικο Μαρουλη καθως επισης και στους "αεναους" συνεργατες του που εδωσαν τον καλυτερο εαυτο τους και χαρισαν μια αξεχαστη ημεριδα!!!

    Να πουμε ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην GOLDEN STAR FERRIES και τους Α/φους Στεφανου στον ΚαπταΤασο Τρεσσο τους Αξιωματικους και το Πληρωμα του αγαπητου SUPERFERRY II για την υποδειγματικη φιλοξενια που μας προσεφεραν!!!

    Και κλεινω ευχομενος να ζησουμε στο μελλον και αλλες απιθανα ομορφες καραβολατρικες εκδηλωσεις!!!


    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη T.S.S. APOLLON : 17-02-2013 στις 17:20

  3. #43
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    αθήνα
    Μηνύματα
    1.530

    Προεπιλογή

    Στο επόμενο ταξίδι ελπίζουμε να είσαι κοντά μας..

  4. #44
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα σε όλο το nautilia.gr!
    Να ευχαριστήσουμε τον Νίκο Μαρούλη και την Ευρυδίκη,για αυτή την όμορφη εκδήλωση που διοργάνωσε για την κοπή της πίτας και τα 8χρόνια που έκλεισε το forum και γι'αυτό το όμορφο ταξίδι που κάναμε!
    ¶λλο ένα ευχαριστώ θα πούμε στο πλήρωμα και στους αφανείς μηχανικούς που μας φιλοξένησε στο πλοίο τους. Τον κάπταΤάσο Τρέσσο που μας δέχτηκε στην γέφυρα(και δεν μας πέταξε με τις κλοτσιές απ'έξω) και για όλο αυτό το όμορφο ταξίδι που μας πρόσφερε.!
    ¶λλο ένα ευχαριστώ στους πλοιοκτήτες/αδερφούς Στεφάνου και την όμορφη βραδιά που μας έδωσαν στο όμορφο και καλοτάξιδο πλοίο τους!

    Αυτή η εκδήλωση μας έκανε για άλλη μια φορά να βρεθούμε όλοι μαζί και για να περάσουμε καλά.!
    Και ευχόμαστε να ξανά γίνει άλλο ένα τόσο υπέροχο και όμορφο ταξίδι.!!!

  5. #45
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    667

    Προεπιλογή

    Συγχαρητηρια στο Νικο αλλα και σε ολη την ομαδα για την πρωτοβουλια και την ολη οργανωση.Δυστυχως δεν μπορεσα να συμμετασχω λογω προσωπικων προβληματων,θα κανω τα αδυνατα δυνατα ομως για να ειμαι μεσα την επομενη φορα.Μπραβο και παλι σε ολη την ομαδα.

  6. #46
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή

    ήταν πολύ ωραία η εκδήλωση και το ταξίδι τέλειο ενα μεγαλο μπράβο σε όλους εσάς που οργανώσατε το υπέροχο κλίμα

  7. #47
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Μία ολοήμερη εκδήλωση (που όποιος δεν ήλθε........ έχασε) και άξιζε πολλάαααααααααααα ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους συμμετείχαν, στην άψογη οργάνωση της.
    ΜΠΡΑΒΟ στο Νίκο Μαρούλη και όλους τους ιθύνοντες για την όμορφη καθ' όλα οργάνωση. Είδαμε παλαιούς ΄καλούς φίλους και γνωρίσαμε καινούργιους καραβολάτρες.
    ΜΠΡΑΒΟ στους αδελφούς Στεφάνου που κρατούν την Ελληνική ακτοπλοΐα σε υψηλά επίπεδα, σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς.
    ΜΠΡΑΒΟ στον Cpt. Τάσο Τρέσσο και το πλήρωμα του, για το ύψος των υπηρεσιών που προσφέρουν με το υπέροχο πλοίο τους σε μιά δύσκολη γραμμή (όπως είδαμε όλοι) τους Χειμερινούς μήνες. Αφού βγάλουν .........το φίδι απο την τρύπα, έρχονται οι άλλες εταιρείες και κάνουν τις αρπαχτές του. Πρέπει λοιπόν οι ντόπιοι να βοηθήσουν τις εταιρείες που είναι κοντά τους και το Χειμώνα, για να μπορέσουν να τους έχουν και να δείξουν την .....πόρτα σε όσους έρχονται για τις αρπαχτές.

  8. #48
    Εγγραφή
    Mar 2011
    Περιοχή
    Γλυφάδα - ¶νδρος
    Μηνύματα
    223

    Προεπιλογή

    Δεν ξερω τι να πρωτογραψω!!! Η μερα ξεκινησε με το χαμογελο της Ευριδικης να μας καλωσοριζει!!Μετα δειλα δειλα οι γνωριμιες με τους φιλους του ναυτιλια, που τους ''ξερεις"" αλλα τους βλεπεις για πρωτη φορα!! Ξεκιναει το βαπορι, και ειμαστε ολοι σαν μαθητες σχολειου που τους πανε εκδρομη! Ο καθενας θελει να δει κατι,αλλος το μηχανοστασιο,αλλος την γεφυρα[καλα ετσι και αλλιως ολοι εκει ημασταν]!! Μετα την Ανδρο και την τηνο φτασαμε στην μυκονο οπου ειχαν φροντισει να υπαρχουν δυο λεωφορεια να μας πανε στη χωρα.Μετα μια απο τα ιδια,πολυ γελιο,συζητηση,και πολλες φωτο! Οταν φτασαμε ραφηνα ειδαμε την ταινια που ειχε ετοιμασει το ναυτιλια, και δεν περιμεναμε οτι ειχαν περασει τοσα πλοια απο την ραφηνα!!Το αποκορυφωμα μετα ηταν η κοπη της πιτας οπου εξελιχθηκε σε μια υπεροχη βραδια!!! Θελω και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω τον Νικο Μαρουλη για την φιλοξενια οπως και την Ευριδικη!! Το πληρωμα στη γεφυρα και τον καπτα τασσο για την υπομονη του!!![μεχρι και την καρεκλα του χρησιμοποιησαν καποια παιδια,χαχαχα!!!] Τους αδερφους Στεφανου για την φιλοξενια,και που μας συγκινησαν με την αγαπη που εχουν τα αδερφια μεταξυ τους!! Τελος θελω να πω οτι ειμαι πολυ τυχερος που γνωρισα καλους ανθρωπους οπως ο mastrokostas, ο φιλος ιθακη,ο καρολος,pantelis 2009, giorgos... και αλλους!! Οποια βοηθεια και να θελει το ναυτιλια απο εμενα, θα ειμαι διπλα του!!

  9. #49
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη, Αθήνα
    Μηνύματα
    109

    Προεπιλογή

    Ενα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα για την καταπληκτική εκδήλωση που είχα την τιμή και την τύχη να παρευρεθώ! Πολλά συγχαρητήρια στον Πλοίαρχο και στο πλήρωμα για την ναυτική φιλοξενία που μας προσέφερε. Επίσης, ένα μεγάλο μπράβο στους διαχειριστές του nautilia, που όσο εμείς απολαμβάναμε το ταξίδι μας, αυτοί προετοίμαζαν το βραδυνό event μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια ώστε να περάσουμε ακόμα καλύτερα. Επισκέφτηκα τη γέφυρα του πλοίου μετά από πολλά χρόνια μαζί με την νεαρή μου καπετάνισσα, την κόρη μου. Η συγκίνηση ήταν διπλή δίοτι ενθουσιάστηκε και αυτή περισσότερο από εμένα! Θα πρέπει να σταθώ προσωπικά στον εξαιρετικό φίλο Λεονάρδο(leonardos.b) που είχα την τιμή να γνωρίσω. Να έναι πάντα καλά και τον ευχαριστούμε για τις ζωγραφιές που μας αφιέρωσε. Ελπίζω γρήγορα και η επόμενη συνάντηση!

  10. #50

    Προεπιλογή

    Γειά σας! Είμαι νέο μέλος σ' αυτό το τέλειο site και μου αρέσουν τα πλοία! Ευχαριστώ τον κύριο Λεονάρδο που με έμαθε να ζωγραφίζω πλοία με τέλειο τρόπο όπως επίσης με έμαθε τις λειτουργίες της γέφυρας. Δεν θα ήταν σωστό να παραλείψω τον δημιουργό του Ναυτιλία, τους διαχειριστές και τα ενεργά και όμορφα μέλη. Παρευρέθηκα στην χθεσινή εκδήλωση και πήγα και τι ταξιδάκι μου. Έχω να πω ένα μόνο πράγμα: Όλα ήταν τέλεια!!! Το service, ο πλοίαρχος οι αξιωματικοί και όλο το πλήρωμα ήταν εξίσου καταπληκτικοί. Με άφησαν να δω την γέφυρα του πλοίου και μου επέτρεψαν να αγγίξω τα μηχανήματά της. Αν έγινε κανένα ατύχημα και δεν το κατάλαβα, ζητώ συγνώμη, Χα Χα Χα!!!

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας