Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 75

Θέμα: Kefalonian Lines

  1. #1
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή Kefalonian Lines

    Να ανοιξουμε και ενα νεο θεμα για τη νεα ναυτιλιακη εταιρια του Ιονιου, Kefalonia Lines, με την ελπιδα να τη δουμε να προσφερει καλες υπηρεσιες σε χαμηλες τιμες...

  2. #2

    Προεπιλογή

    Ολο το ζουμί είναι αν υπάρχει κάβα χρημάτων για αρχή.αν υπάρχει έχει πιθανότητες να περπατήσει αν όχι το παράδειγμα της Cretan είναι πολύ πρόσφατο
    ενα μυριο τουλάχιστον για αρχή πέραν της αγοράς

  3. #3
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Captain_Nionios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ανοιξουμε και ενα νεο θεμα για τη νεα ναυτιλιακη εταιρια του Ιονιου, Kefalonia Lines, με την ελπιδα να τη δουμε να προσφερει καλες υπηρεσιες σε χαμηλες τιμες...
    Αν μαντεύω σωστά αφορά ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ κ ΕΠΤΑΝΗΣΟΣ ή τουλάχιστον το ένα από αυτά;

  4. #4
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    Εν πλω!
    Μηνύματα
    3.090

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μαντεύω σωστά αφορά ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ κ ΕΠΤΑΝΗΣΟΣ ή τουλάχιστον το ένα από αυτά;
    Φίλε Βίκτωρ, προσωρινά αφορά μόνο το Κεφαλονιά, αλλά ας ελπίσουμε ότι σε σύντομο διάστημα να αφορά και το Επτάνησος.
    Είναι κάτι που θέλω να το πω, αλλά δεν βρίσκω το μέρος. Θα το πω εδώ λοιπόν. Η επικείμενη δρομολόγηση του Κεφαλονιά κατά πόσο μπορεί να αλλάξει τα σχέδια του ¶κουα Μαρία, το οποίο προγραμμάτισε την είσοδό του στα νερά του Ιονίου χωρίς να υπολογίζει απ' ότι φαίνεται την επιστροφή του επτάψυχου πλοίου;;

  5. #5
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karavofanatikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Βίκτωρ, προσωρινά αφορά μόνο το Κεφαλονιά, αλλά ας ελπίσουμε ότι σε σύντομο διάστημα να αφορά και το Επτάνησος.
    Είναι κάτι που θέλω να το πω, αλλά δεν βρίσκω το μέρος. Θα το πω εδώ λοιπόν. Η επικείμενη δρομολόγηση του Κεφαλονιά κατά πόσο μπορεί να αλλάξει τα σχέδια του ¶κουα Μαρία, το οποίο προγραμμάτισε την είσοδό του στα νερά του Ιονίου χωρίς να υπολογίζει απ' ότι φαίνεται την επιστροφή του επτάψυχου πλοίου;;

    Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο. Πόσο πιθανή είναι η αρνητική απάντηση απο το ΣΑΣ σε ετήσια δρομολόγηση ως εκπρόθεσμη?????

  6. #6

    Προεπιλογή

    Eντελως απιθανο το πολυ πολυ να τους πει να πανε μπρος πισω απο τα δρομολογια αλλων βαποριων

  7. #7
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Κεφαλλονιά
    Μηνύματα
    3.180

    Προεπιλογή

    Ξαναρωτώ, γιατί είμαστε τόσο σίγουροι για τον ερχομό της ΝΕΛ στα Σάμη; Αμφιβάλλω πολύ ...
    Νιόνιο, κάτι καλύτερο δε βρίσκανε; Το Kefalonia Lines είναι ολίγον ... άστα να πάνε ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Appia_1978 : 28-02-2013 στις 21:02

  8. #8
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    κυψελη-Βαθυ Ιθακης
    Μηνύματα
    2.413

    Προεπιλογή

    Μάρκο, κι εμένα το όνομα με χαλάει αρκετά..... Για να δούμε τι θα γίνει όμως.... Έχουμε ακούσει πολλά, ότι η μπροστάτζα έχει πέσει, ότι μέσα σε ένα μήνα πρέπει να δωθούν και τα υπόλοιπα, έχουμε διαβάσει δηλώσεις Λυκούδη- Πάρίση και ακούστηκε και πως πλοίαρχος του θα είναι ο καπτά Άγγελος Αντωνάτος.... Για να δούμε λοιπόν

  9. #9
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με το ονομα... Δεν λεω οτι ειναι φανταστικο αλλα δεν ειναι και ασχημο. Ποια θα μπορουσαν να ειναι τα εναλλακτικα ονοματα για μια εταιρεια στην οποια συμμετεχουν Κεφαλονιτες επιχειρηματιες;

    Myrtos Lines, Kefalonia Ferries, Kefalonian Seaways, Ionian Lines, ΑΝΕΚ (Ανωνυμη. Ναυτιλιακη. Εταιρεια. Κεφαλονιας), Blue Lines ;

    Το μονο προβλημα στο ονομα της νεας εταιρειας ειναι οτι ειχαμε κουμπωσει τοσα χρονια να ακουμε και να λεμε Strintzis Lines-Ferries. Ας ακουστει σαφως και το ονομα του νησιου μια φορα σε ονομα εταιρειας...

    Μακαρι να τα πανε καλα, να ειναι σοβαροι και να κανουν ό,τι καλυτερο μπορουν στις τιμες.

  10. #10
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Κεφαλλονιά
    Μηνύματα
    3.180

    Προεπιλογή

    Από αυτά που παραθέτεις, θα προτιμούσα το Ionian Lines

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας