Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 75

Θέμα: Kefalonian Lines

  1. #21

    Προεπιλογή

    Άσε που πλέον το www είναι περιττό να το γράφεις στην αρχή κάθε ιστοσελίδας..

  2. #22
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Μηνύματα
    1.108

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άσε που πλέον το www είναι περιττό να το γράφεις στην αρχή κάθε ιστοσελίδας..
    Άσε που ξέχασαν και το http://
    Μακάρι να πάνε όλα καλά, να βρει κόσμος δουλεία και να εξυπηρετήσουν τον τόπο τους όπως πρέπει.

  3. #23
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    Όταν τα έλεγα εγώ...

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από speedrunner Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο. Πόσο πιθανή είναι η αρνητική απάντηση απο το ΣΑΣ σε ετήσια δρομολόγηση ως εκπρόθεσμη?????
    μου λέγατε εντελώς απίθανο...

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Cape P Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eντελως απίθανο το πολυ πολυ να τους πει να πανε μπρος πισω απο τα δρομολόγια αλλων βαποριών

    ΘΕΜΑ 11 Ετήσια δρομολόγηση Ε/Γ-Ο/Γ «ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ» στη γραμμή ΠΑΤΡΑ – ΣΑΜΗ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ – ΠΙΣΣΑΕΤΟ ΙΘΑΚΗΣ από 25-4-2013 έως 24-4-2014 ΚΑΤΑ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΑΝΑΒΟΛΗ

  4. #24
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Αναβολη πηρε δεν απορριφθηκε, οποτε εχουμε ακομα. Σιγουρα θα υπαρχουν πιεσεις απο τη μερια της Ionian Ferries και δικαιως, γιατι οι ανθρωποι ηρθαν Νοεμβρη εχουν φαει ολα τα σκατα του Χειμωνα και ξαφνικα θα τους ερθει απο το πουθενα, ελαχιστα πριν τη Μεγαλη Εβδομαδα και την αρχη του καλοκαιριου, μια ντοπια εταιρεια με ενα πλοιο που εχει εξαιρετικο ονομα και λογικα οχι μονο θα παρει μερος της κινησης αλλα μεγαλο μεριδιο αυτης... Ειναι αδικο.

    Βεβαια πιστευω οτι αν η Kefalonia Lines εν τελει ετοιμασει το βαπορι, κατα τη γνωμη μου θα γινει σιγουρα μεγαλη φασαρια απο τις αρχες της Κεφαλονιας αν δεν επιτρεψουν δρομολογηση απο το ΣΑΣ και στο τελος θα ξεκινησει το βαπορι, το πολυ να χασει το Πασχα και να αρχισει στις ακομα καλυτερες μερες τον Ιουνιο.

  5. #25
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Σχετικό δημοσίευμα γι ατο Κεφαλονιά http://www.e-kefalonia.net/2013/03/2...d%ce%b9%ce%ac/

  6. #26
    Εγγραφή
    Feb 2010
    Περιοχή
    Λαμία & Αργοστόλι
    Μηνύματα
    556

  7. #27
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από trelaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτό το ΝΗΣΟΣ τι το θέλανε; Ή σκέτο ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ που καλό είναι ή ΝΗΣΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ διότι δεν ταιριάζει μιά λέξη της καθαρεύουσας με της δημοτικής.

  8. #28
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    κυψελη-Βαθυ Ιθακης
    Μηνύματα
    2.413

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτό το ΝΗΣΟΣ τι το θέλανε; Ή σκέτο ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ που καλό είναι ή ΝΗΣΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑ διότι δεν ταιριάζει μιά λέξη της καθαρεύουσας με της δημοτικής.
    Βίκτωρα, δεν ξέρω αν οι σκέψεις μας συναντήθηκαν πριν το γράψεις, αλλά ακριβώς αυτό τους είπα κι εγώ όταν πήγα να δώ τους παλιούς φίλους

  9. #29
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    κυψελη-Βαθυ Ιθακης
    Μηνύματα
    2.413

    Προεπιλογή

    εντομεταξύ γιατί η πιθανή δρομολόγηση του στο Κυλλήνη- Πόρο, μου θυμίζει τα παλιά βήματα της προηγούμενης εταιρείας εν έτη 2003????

  10. #30
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ιθακη Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βίκτωρα, δεν ξέρω αν οι σκέψεις μας συναντήθηκαν πριν το γράψεις, αλλά ακριβώς αυτό τους είπα κι εγώ όταν πήγα να δώ τους παλιούς φίλους
    Eγώ τους έστειλα σχετικό e-mail. Δύο εταιρείες στο παρελθόν με άκουσαν κ διόρθωσαν το όνομα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ : 30-03-2013 στις 13:51

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας