Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 12

Θέμα: Εργασία σε πλατφόρμες άντλησης πετρελαίου

  1. #1

    Προεπιλογή Εργασία σε πλατφόρμες άντλησης πετρελαίου

    Καλό μηνα σε ολους ειμαι β μηχανικος και ενδιαφερομαι να δουλεψω σε πλατφορμα πετρελαιου.θα ηθελα να μου πειτε αν υπαρχει καπιος πρακτορας στον πειραια που θα μπορουσα να μιλησω μαζι του??η καπιος συναδεφος που εχει δουλεψει σε τετοια δουλεια μπορει να με διαφωτησει απο που να ξεκινησω??
    ευχαρηστω!!

  2. #2

    Προεπιλογή

    Είναι κλειστή πιάτσα...
    Αν γκουγκλίσεις oil rig job θα βγουν αρκετοί που κάνουν τους πράκτορες για τέτοιες δουλειές αλλά δεν μπυ γεμίζουν το μάτι μια και οιμ περισσότεροι έχουν στο κα΄τω μέρος της σελίδας paypal (ή άλλο τρόπο) για να τους στείλεις λεφτά για να στείλουν το βιογραφικό σου σε εταιρείες. Οπότε για μούφα μου φαίνεται, είναι γνωστό ότι οι εταιρέιες ανθρώπινων πόρων (hr) πλκηρώνονται από τι8ς εταιρείες που τους παρέχουν προσωπικό και όχι από το προσωπικό.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Παναγιώτης : 07-03-2013 στις 17:57

  3. #3

    Προεπιλογή

    Στον Πειραια υπαρχει πρακτορας για τετοιες δουλιες??

  4. #4

    Προεπιλογή

    Γνωριζετε αν υπαρχουν ελληνες που εργαξονται σε τετιες δουλιες??

  5. #5

    Προεπιλογή

    Όπως μπορέις να δεις εδώ σίγουρα δουλέυουν στην Καβάλα. Τώρα τι γίνεται στον Περσικό, στη Βόρεια θάλασσα, ή στην Καραιβίκή δεν μπορεί κανένας να το ξέρει.

  6. #6
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    980

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Παναγιώτης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως μπορέις να δεις εδώ σίγουρα δουλέυουν στην Καβάλα. Τώρα τι γίνεται στον Περσικό, στη Βόρεια θάλασσα, ή στην Καραιβίκή δεν μπορεί κανένας να το ξέρει.
    Μαλιστα για τα ματια της Καβαλιωτισας εγιναν και επεισοδια το τελευταιο καιρο.Σιγουρα δουλευουν.Εχω ακουσει τελευταια παρα πολυ κοσμο να εχει στειλει CV και καποιους απο αυτους να εχουν παει ηδη.Γενικοτερα η εξορυξη του φυσικου πλουτου της Γης ειναι το νο1 ενδιαφερον για πολλες χωρες..

  7. #7

    Προεπιλογή

    Δεν την ηξερα αυτη την εταιραια ευχαρηστω

  8. #8

    Exclamation Εργασια σε πλατφορμες πετρελαιου

    Πριν ένα χρόνο είχα αναφερθεί ξανά στα παραπάνω θέμα άλλα δεν βρήκα ανταπόκριση. Εδώκαι κάπιο χρονικό διάστημα ψάχνω να βρω κάπια άκρη-ενημέρωση για εργασία σε πλατφόρμες εξορύξεις πετρελαίου βρίσκω πολύ ενδιαφέρονσε αυτόν τον τομέα ..το ξέρω είναι κάτι καινούργιο για τους Έλληνες ναυτικούς ,ενώοι βόρειο ευρωπαίοι έχουν στραφεί σε αυτόν τον τομέα .Γιατί εμάς μας έχουν στο σκοτάδισε ένα τόσο ενδιαφέρον τομέα.. ρωτώ λοιπόνυπάρχουν Έλληνες σε τέτοιες δουλειές??? Στον Πειραιά υπάρχουν ναυτικάπρακτορεία που να κανονίζουν τέτοιες δουλειές …
    Ευχαριστώ πολύ

  9. #9

    Προεπιλογή

    Από τη συζήτηση πριν μερικούς μήνες είδαμε ότι σίγουρα υπάρχουν Έλληνες που δουλέυουν σε πλατφόρμες και δεν πρέπει αν υπάρχουν πράκτορες που να σου βρίσκουν δουλειά. Το έψαξες καθόλου; Προσπάθησες να επικοινωνήσει με κάποια εταιρεία;

  10. #10

    Προεπιλογή

    Φιλε μου παναγιωτη αυτο λεω ολες μου οι ερευνες ειναι στο σκοταδι.διοτι
    1ον:δεν γνωριζω καπιον που να κανει αυτη τη δουλεια ωστε να επιοκινωνησω οτι εχω κανει μονο απο το ιντερνετ
    2ον:ουτε καπια εταιρια γνωριω..Μπορεις να προτηνεις καπια εταιρεια η καπιον ανθρωπο να εποικινωνησω μαζι του

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας