Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 24 από 24

Θέμα: Καταδύσεις για Αρχάριους.

  1. #21
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Μηνύματα
    563

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Olinaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι δεν πιστεύω οτι κάποιος πορωμενος με τις καταδύσεις θα προσεξει χρονομετρα και πιεσεις οταν ειναι στα 20 μετρα και εχει ανακαλυψει το θυσαυρό του Αλ Μαχατι του Μαχαραγια απο την Τανκανικα!Λέμε τωρα....
    Να συμπληρώσω οτι θα τα κοιτάξει και αυτά και άλλα πολλά περισσότερα, γιατί απλώς θέλει να μπορεί να ξανάπαει...

    Και ναι, χάνεις εύκολα την αίσθηση του χρόνου, (και πολλά άλλα χάνεις..), γιαυτό συμβουλεύεσαι συχνά το ρολόι σου.
    Ο Παρωπιδισμός είναι μια ασθένεια όπου η αντίληψη περιορίζεται από την άγνοια, διαστρεβλώνεται από τα συμφέροντα και πολλαπλασιάζεται όταν ο εγκέφαλος είναι λιγότερο δραστήριος απ' τον εγωισμό. [I]"Τρυποκάρυδος/Still Life with Woodpecker"[/I]

  2. #22

    Προεπιλογή

    koyklentes ξερεις καποιον κολευρη???

  3. #23

    Προεπιλογή

    Καλησπερα στην μεγαλυτερη θαλασσινη παρεα μετα απο πολυυυ καιρο απουσιας λιγο υποχρεωσεων.
    Μπαινω κατευθειαν στο ψητο: θελω να βγαλω αδεια για καταδυσεις και φυσικα να παρω και τον απαραιτητο εξοπλισμο. Εκανα μια πρωτη ερευνα στο ιντερνετ και τηλεφωνησα και σε μια σχολη αλλα με μπερδεψαν θελω λοιπον να μου πειτε απλα τι χρειαζομαι και που πρεπει να απευθυνθω. Ευχαριστω προκαταβολικα!

  4. #24
    Εγγραφή
    May 2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    71

    Προεπιλογή

    Καλημέρα...

    και εγώ είχα καιρό να συνδεθώ και να το αποτέλεσμα... απαντάω μετά απο αρκετούς μήνες (ίσως να έχεις ήδη πάρει την πρώτη σου πιστοποίηση).

    η απορίες σου είναι λίγο αόριστες, και δε ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω πολύ..

    που πρεπει να απευθυνθω
    το πιο σωστό θα ήταν να απευθυνθείς σε κάποια σχολή κατάδυσης.
    υπάρχουν αρκετές. δε ξέρω σε πια ρώτησες και πως κατάφεραν να σε μπερδέψουν

    στην παρακάτω ιστοσελίδα έχουν συγκεντρωμένα τα τηλέφωνα των περισσοτέρων καταδυτικών κέντρων
    http://www.scubadive.gr/forum/showthread.php?t=2861
    (το μόνο που ξέρω ότι έχει αλλάξει σε σχέση με τη λίστα είναι το καταδυτικό στο Πόρτο Καρρά Χαλκιδικής το οποίο δεν είναι ο ΝΗΡΕΑΣ αλλά το POSEIDON DIVING ACADEMY)


    να μου πειτε απλα τι χρειαζομαι
    χρόνο και ..... χρήμα...

    δεν αναφέρω τα του εξοπλισμού, γιατί σε αυτά σε καλύπτουν οι σχολές κατάδυσης. για μένα βέβαια θα ήταν καλό αν είχες τη δική σου μάσκα και τα δικά σου πέδιλα..
    όλα τα υπόλοιπα θα τα πάρεις απο τη σχολή
    JEANNEAU - SUN ODYSSEY 45" 2005 - "ELPIDA"
    [url]www.sailman.gr[/url]

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας