Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 27

Θέμα: EXPRESS ΔΑΝΑΗ (AGAPITOS EXPRESS FERRIES) {Dimitris-Vasilis Shipyard}

  1. #11
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΡΑΦΗΝΑ / ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....
    Μηνύματα
    1.996

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Υπερβολές.....

    Μαλιστα. Υπερβολες. Δηλαδη ο γεωμετρικος τοπος των σημειων του επιπέδου (εκεινη η καμπυλη) που η διαφορά των αποστάσεών τους από δυο σημεία που ονομάζονται εστίες , είναι σταθερή.

    Δεν περίμενα να σου αρέσουν τόσο τα μαθηματικά ....


    Σε καρτεσιανές Συντεταγμένες τις θες τις Υπερβολες;;; Εφτασεεεεε




    (σε πειραζω, εννοειται οτι αστειευομαι..... )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giorgos_249 : 12-05-2013 στις 18:43

  2. #12
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΡΑΦΗΝΑ / ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....
    Μηνύματα
    1.996

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    άλλωστε είναι και πολυυύ δύσκολο για να το καταλάβω.

    Αυτο ακριβως

    Καλή συνέχεια στην όμορφη δουλειά σου ! Φαίνεται πολύ ωραίο !

  3. #13

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giorgos_249 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αυτο ακριβως

    Καλή συνέχεια στην όμορφη δουλειά σου ! Φαίνεται πολύ ωραίο !
    Σε ευχαριστώ πολύ! Ένα μεγάλο μπράβο σε όσους δούλεψαν για το αποτέλεσμα που βλέπουμε.


    Πορεία Εργασιών.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris10 : 13-05-2013 στις 13:54

  4. #14
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΝΊΚΑΙΑ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΌΣ
    Μηνύματα
    479

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το 1ο δοκιμαστικό ταξίδι του πλοίου ξεκινώντας από την Κάρυστο και φθάνοντας μέχρι την Τήνο. Παρ'όλα αυτά όμως τα Ναυπηγεία μας έρχονται πάλι αντιμέτωπα με δισφημίσεις και ψεύτικα λόγια συνηθισμένων ανθρώπων...


    http://eviashipyards.blogspot.gr/2013/05/2252013.html

    Αν και δεν ξερω τα ιστορικα κοντρας... αμα θελει καποιος να σου ειναι αντιμετωπος και κακοηθης θα συνεχισει να ειναι και να σας "βασινιζει"... εσεις απλα συνεχιστε την εξαιρετικη ως τωρα δουλεια σας....

    Με εκτιμηση,
    Zante SHipyards
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη f/b delfini : 22-05-2013 στις 20:11

  5. #15

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από f/b delfini Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και δεν ξερω τα ιστορικα κοντρας... αμα θελει καποιος να σου ειναι αντιμετωπος και κακοηθης θα συνεχισει να ειναι και να σας "βασινιζει"... εσεις απλα συνεχιστε την εξαιρετικη ως τωρα δουλεια σας....

    Με εκτιμηση,
    Zante SHipyards
    Συμφωνούμε απόλυτως. Αυτοί οι άνθρωποι, επειδή έχουν αποκλειστεί κοινονικά από όλους τους ναυπηγούς του Virtual Sailor αλλά και του Vehicle Simulator, για τις παράνομες πράξεις τους (αλλαγή μοντέλων και παρουσίασή τους καταπατώντας τα πνευματικά δικαιώματα του/των δημιουργών, και βγαίνουνε τώρα αυτοί να μιλήσουνε για παρανομία ! <<Φωνάζει ο κλέφτης να φοβηθεί ο νοικοκύρης>> ένα πράγμα....Κατ'αρχας οι άνθρωποι λένε ό,τι να ναι. Ακου λεει οτι εγω εκανα hack σε server γνωστου ελληνικού site και ένα σορρό χαζομάρες.. ποιός ειμαι για να κανω χακ; Προς ενημερωση τους, για να κανει καποιος χακ πρεπει να εχει τα καταλληλα προγραμματα, τις καταλληλες γνώσεις και δεν νομίζω να είναι τόσο εύκολο όπως το παρουσιαζουν, γιατι αν ηταν ετσι ολοι θα είχαν χακάρει.. Αλλά είναι αυτό που λέω <<Φωνάζει ο κλέφτης για να φοβηθεί ο νοικοκύρης !>>. Εμείς συνεχίζουμε δυναμικά τις ναυπηγήσεις των πλοίων μας, παραβλέποντας ΟΛΟΥΣ τους τρίτους που μόνο καλό δεν κάνουν στο ναυπηγείο και κατ'επέκταση στο www.nautilia.gr .

    Ευχαριστούμε όσους μας στηρίζουν και να είστε σίγουροι πως θα το ανταποδώσουμε με τη δουλειά μας !

    Τώρα, όσο για το Εξπρές Δανάη που προβάλλεται στην φωτογραφία που ανεβάσαμε μαζί με το τελευταίο δελτίο ενημέρωσης, ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ - πουθενά, αλλά πρόκειται να διανέμεται δωρεάν στο www.nautilia.gr όταν τελειώσει. Όλα τα υπόλοιπα είναι προϊόν Photoshop... Τώρα όσον αφορά στο Blue Star Ιθάκη του φίλου Γιώργου, ας αναλάβει εκείνος μιας και είναι κατασκευαστής του πλοίου, δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω, η αλήθεια είναι (δεν είναι ρουφιανιά όπως θα ονόμαζαν κάποιοι, αλλά είναι το δίκιο), η αλήθεια είναι λοιπόν, ότι κάποιοι παραχωρούσαν μοντέλα του Γιώργου (Giorgos_Vitz) σε απλούς χρήστες του vsf άλλοτε επί πληρωμή και άλλοτε δωρεάν. Η ουσία είναι μια, την οποία έχουμε καταλάβει όλοι οι κατασκευαστές πλοίων στον χώρο του VS και του VSF: Ο,τι και να κατασκευάσουμε, όπου και αν το στείλουμε / ή δεν το στείλουμε, αυτοί που θέλουν να το πάρουν, ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ με οποιοδήποτε τρόπο, θα βρούν έναν τρόπο να το πάρουν και το λέω από προσωπική πείρα, κάποια χρόνια που παρακολουθώ αλλά και δημιουργώ μοντέλα για το vs και το vsf, τελευταία το έχω παρατηρήσει σε πολύ μεγάλο βαθμό, ακόμα και έχω έρθει αντιμέτωπος με το φαινόμενο αυτό της εκμετάλλευσης κατασκευαστών μοντέλων. Έχω σκεφτεί πολλές φορές να κατασκευάζω μοντέλα για εμένα και μόνο για εμένα, κάτι που δεν έχω τηρήσει ποτέ για διάφορους λόγους με ελάχιστες εξαιρέσεις.

    Εαν χρειαστεί θα επανέλθω,
    καλό βράδυ σε όλους.

  6. #16
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    ΡΑΦΗΝΑ / ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ....
    Μηνύματα
    1.996

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με δισφημίσεις και ψεύτικα λόγια συνηθισμένων ανθρώπων...

    Ποιος τα λέει αυτά;; Πως τον λενε και που είναι το σπίτι του ;;

    (αστειευομαι φυσικα....)

    Πέρα από την πλάκα μην τους δίνεις σημασία....Συνέχισε κανονικά το έργο σου, αυτοί θα συνεχίσουν να γαβγίζουν, κακό σκυλί ψόφο δεν έχει.......

  7. #17

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giorgos_249 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτοί θα συνεχίσουν να γαβγίζουν, κακό σκυλί ψόφο δεν έχει.......
    Το μόνο σίγουρο !

  8. #18

    Προεπιλογή

    Λήξη εργασιών (οριστικά) για το ΕΓ/ΟΓ Εξπρές Δανάη...περισσότερα.

  9. #19
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Ικαρια
    Μηνύματα
    44

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λήξη εργασιών (οριστικά) για το ΕΓ/ΟΓ Εξπρές Δανάη...περισσότερα.
    ελεος

  10. #20

    Wink

    Εεεεεε, μα και συ βρε Μήτσο, με τα άτομα που επιλέγεις για τα εγκάινεια και την καθέλκυση τι άλλο περιμένεις;;; Εν πάση περιπτώσει, τα παμε και παραπάνω, αγνοείς, δεν ασχολείσαι και συνεχίζεις. Μην κοιτας το δέντρο και να χάνεις το δάσος, δεν αξίζει.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας