Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 27

Θέμα: (Vehicle Simulator) Εντυπώσεις & Επιτέυγματα από το Παιχνίδι

  1. #1

    Προεπιλογή (Vehicle Simulator) Εντυπώσεις & Επιτέυγματα από το Παιχνίδι

    ¶νοιξα αυτό το θέμα για να μην μπερδεύουμε το Virtual Sailor με το Vehicle Simulator. Κυρίως άνοιξα το θέμα για ανέβασμα φωτογραφιών-βίντεο από το Vehicle Simulator, όμως όποιος θέλει μπορεί να δίνει συνδέσμους από τα δικά του δημιουργήματα όπως λιμάνια και πλοία που θέλει να μοιραστεί.

    ΠΡΟΣΟΧΗ: Όταν ανεβάζουμε φωτογραφίες εκ των οποίων τα πλοία/λιμάνια δεν ανήκουν σε εμάς, είμαστε υποχρεωμένοι να αναφέρουμε τον κατασκευαστή. Για να μην καταχραζόμαστε την θέληση του κατασκευαστή να μοιράζει μοντέλα στο κοινό.

    Καλά μας ταξίδια, λοιπόν και στον κόσμο του Vehicle Simulator...

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris10 : 16-06-2013 στις 11:33

  2. #2

    Lightbulb Πληροφορίες για το παιχνίδι και άλλα.

    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ:

    Το Vehicle Simulator είναι ένας προσωμοιωτής πλοίων, λιμανιών, οχημάτων, αεροπλάνων και γενικότερα είναι ένας από τους προσωμοιωτές που περιέχουν τα πάντα με μεγάλη ρεαλιστικότητα. Είναι κάτι ανάλογο του Virtual Sailor όμως διαφέρει σε πολλούς τομείς. Ένας κύριος τομέας που διαφέρει με το Virtual Sailor είναι τα γραφικά. Κατασκευαστής του είναι ο
    Ilan Papini.

    ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ:

    Όπως αναγράφεται στην επίσιμη σελίδα του παιχνιδιού, οι ελάχιστες δυνατότητες ενός υπολογιστή για να μπορεί να ''σηκώσει'' το παιχνίδι είναι οι εξής:


    • CPU: Intel Pentium 4 2.0 GHz, Intel Core 2.0 GHz, AMD Athlon 2000 or better
    • RAM: 1GB
    • Video Card: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro or better
    • VRAM: 128MB of Graphics Memory
    • Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
    • OS: Microsoft Windows XP or Vista or Windows 7
    • DirectX: DX9.0c or DX10

      ΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ:

      Ένας νόμιμος αι έυκολος τρόπος για να αποκτήσετε έυκολα, γρήγορα και απλά το παιχνίδι είναι να το αγοράσετε από την επίσημη σελίδα του. Έτσι σεβόμαστε και τους κατασκευαστές του παιχνιδιού αλλά και τους κανόνες του διαδικτύου. Μπορείτε να το αγοράσετε πατώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο
      και ακολουθώντας της οδηγίες: http://www.hangsim.com/vsf/buy.php



    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris10 : 12-06-2013 στις 23:19

  3. #3

    Προεπιλογή SUPERFERRY II {STRINTZIS LINES}

    Το <<SUPERFERRY II>> με τα σινιάλα του Στρίντζη.

    Το πιο πρόσφατο μοντέλο μου αποκλειστικά για το Vehicle Simulator, το οποίο διαθέτει:

    Γκαράζ
    , Γέφυρα με κινούμενα χειριστήρια √, Φώτα √, ¶νοιγμα καταπελτών και κατέβασμα καδένων √ ρεαλιστικές κινήσεις - ελιγμούς.

    sf1.png sf2.jpg sf3.jpg sf4.jpg sf5.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris10 : 13-06-2013 στις 14:38

  4. #4

    Προεπιλογή ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π. {Fast Ferries}

    Το <<Αικατερίνη Π>> με τα σινιάλα της Fast Ferries.

    Ένα από τα μοντέλa μου αποκλειστικά για το Vehicle Simulator, το οποίο διαθέτει:

    Γέφυρα με κινούμενα χειριστήρια √, Φώτα √, ¶νοιγμα καταπελτών και κατέβασμα καδένων √ ρεαλιστικές κινήσεις - ελιγμούς.

    tinos1.jpg tinos2.png tinos3.jpg tinos4.jpg tinos5.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris10 : 13-06-2013 στις 22:25

  5. #5
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Mπράβο !!! Σοβαρή και πολύ όμορφη δουλειά, κτίσιμο πολύ ωραίων
    βαποριών.
    Αξιοθαύμαστο και το λιμάνι, Τήνος πρέπει να είναι.

  6. #6

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολύ!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kάρολος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τήνος πρέπει να είναι.
    Ακριβώς! Λιμάνι Τήνου.

  7. #7

    Προεπιλογή

    Antikythira Express Olympia 2.jpg

    Θρυλικό πλοίο - ανάμνηση, αναχωρώντας από ένα εξίσου θρυλικό λιμάνι, αυτό των Αντικυθύρων με φόντο τη δύση.

  8. #8
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    130515 k@[email protected]
    Παλαιοί θρύλοι !!! Και τα τέσσερα στην Τήνο. (Τα βαπόρια και το λιμάνι είναι από τον Γ. Βιτζιλαίο.)

    Παρατήρηση : Το σωστό είναι να αναφέρουμε τούς ναυπηγούς των πλοίων και τους κατασκευαστές των λιμανιών. Είναι το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε εκτημώντας τον κόπο τους, τον χρόνο τους και ότι άλλο συνεπάγετε από αυτό. Εμείς διασκεδάζουμε από αυτό !!!


  9. #9

    Προεπιλογή

    Συμφωνώ. Απλώς δεν αναφέρω κατασκευαστή, αφού είμαι εγώ. Ελάχιστες φορές με βοηθάει κάποιος συνεργάτης στην ολοκλήρωση μοντέλων...π.χ. Superferry II. Τα περισσότερα, όμως, μοντέλα είναι κατασκευή δική μου σε συνεργασία με τον φίλο Βασίλη.

  10. #10
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dimitris10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ. Απλώς δεν αναφέρω κατασκευαστή, αφού είμαι εγώ. Ελάχιστες φορές με βοηθάει κάποιος συνεργάτης στην ολοκλήρωση μοντέλων...π.χ. Superferry II. Τα περισσότερα, όμως, μοντέλα είναι κατασκευή δική μου σε συνεργασία με τον φίλο Βασίλη.
    Φίλτατε dimitris10 το ξέρω και δεν αναφέρομαι σε εσένα, αλλά επειδή θα έχουμε και άλλους φίλους που θα θελήσουν να ανεβάσουν φωτογραφίες από το παιχνίδι, το έβαλα και αυτό τώρα που είναι αρχή, για να προστατεύσω εσάς που είστε ναυπηγοί και ξέρω πως φτιάχνετε τα αριστουργήματα σας για να διασκεδάζουμε και εμείς.
    Δέν πρέπει επ' ουδενή λόγο να σάς καταχραστούμε, για όσους ναυπηγούς τα δίνουν δωρεάν. Και τους Ευχαριστούμε.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας