Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 39

Θέμα: Ιωάννης Θηρεσία Κ [Ioannis Thiresia K, Θηρεσία Κ, Θηρεσία Κ ΙΙ]

  1. #11

    Προεπιλογή

    Η παντοφλίτσα τελείωσε με τις εργασίες συντήρησης της και έχει επιστρέψει στα καθήκοντα της στο νησάκι Ρεβυθούσα.

  2. #12
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Η Λήψη έγινε απο τη Σαλαμίνα.
    P1020493.JPG

  3. #13
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Τέλεια, είναι στη ρεβυθούσα.

  4. #14

    Προεπιλογή

    Λεωνίδα για την ακρίβεια είναι στην Αγία Τριάδα στην Μεγαρική ακτή, εκεί δηλαδή από όπου ξεκινάει για να πηγαίνει στο νησάκι Ρεβυθούσα.

  5. #15
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Προσέχετε γιατί τώρα ο Αδριανός με 60 ζουμ, θα βλέπει αν είσαστε........ξυρισμένη και θα ρίχνει καμπάνες.

  6. #16
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεωνίδα για την ακρίβεια είναι στην Αγία Τριάδα στην Μεγαρική ακτή, εκεί δηλαδή από όπου ξεκινάει για να πηγαίνει στο νησάκι Ρεβυθούσα.
    πολύ σωστά φίλε

  7. #17
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσέχετε γιατί τώρα ο Αδριανός με 60 ζουμ, θα βλέπει αν είσαστε........ξυρισμένη και θα ρίχνει καμπάνες.
    Παντελή,κάτσε καλά,!!!!ξεπερασα το 60χ γιατι,η απόσταση ειναι μεγάλη,έψαχνα πέτρα,το τρίποδο,το βαριέμαι!.

  8. #18

    Προεπιλογή ΘΗΡΕΣΙΑ Κ ΙΙ στου Αναστασιαδη το 1959

    ΘΗΡΕΣΙΑ Κ ΙΙ στου Αναστασιαδη http://costasa49.wix.com/nafpigioperama#!/c1h90

    81.jpg82.jpg

  9. #19

    Προεπιλογή

    Ωραίες και σπάνιες οι φωτό κ. Πέππα, τις είχα δει και εγώ αλλά δεν ήθελα ακόμα να παρουσιαστούν. Κι αυτό γιατί θα πρέπει πρώτα να βεβαιωθούμε αν υπήρξαν μία και μόνο (που δέχθηκε μετασκευή) ή δύο παντόφλες με το όνομα ΘΗΡΕΣΙΑ Κ ΙΙ οι οποίες κατασκευάστηκαν το 1959.

    Προς το παρόν (μέχρι να το εξακριβώσω) ας παραμείνουν σε αυτό το θέμα, αν και το πλοίο που απεικονίζουν βρίσκεται σε αυτό το θέμα, μέχρι εξακρίβωσης του αντιθέτου, οπότε και θα ενοποιηθούν τα δύο θέματα.

  10. #20
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίες και σπάνιες οι φωτό κ. Πέππα, τις είχα δει και εγώ αλλά δεν ήθελα ακόμα να παρουσιαστούν. Κι αυτό γιατί θα πρέπει πρώτα να βεβαιωθούμε αν υπήρξαν μία και μόνο (που δέχθηκε μετασκευή) ή δύο παντόφλες με το όνομα ΘΗΡΕΣΙΑ Κ ΙΙ οι οποίες κατασκευάστηκαν το 1959.

    Προς το παρόν (μέχρι να το εξακριβώσω) ας παραμείνουν σε αυτό το θέμα, αν και το πλοίο που απεικονίζουν βρίσκεται σε αυτό το θέμα, μέχρι εξακρίβωσης του αντιθέτου, οπότε και θα ενοποιηθούν τα δύο θέματα.
    Εγω φιλε Γιωργο,μέχρι το 1980 θυμαμαι το ΘΗΡΕΣΙΑ Κ,ειχε χρώμα φάβα στο φουγάρο με κύκλο και το Κ στο κέντρο,με χρώμα μαυρο η μπλε σκούρο ,η δε αριστερή μηχανή του έκανε πολυ θόρυβο,και το ελεγε ο πατέρας μου κτύπα-κτύπα.Ηταν πολύ αγαπημένο,και μου άρεσε πολυ η πρύμη του.Για δυο,εδω το διάβασα!!!

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας