Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Μειωτήρες Ναυτικών Μηχανών

  1. #1

    Προεπιλογή Μειωτήρες Ναυτικών Μηχανών

    Χαιρετω την κοινοτητα και ευχαριστω πολυ για τη φιλοξενια!
    Ονομαζομαι Χρήστος και ειμαι προπτυχιακος μηχανολογος μηχανικος.. Εχω αναλαβει να φτιαξω μια μικρη εργασια με τιτλο "Μειωτηρας στροφων με οδοντωτους τροχους".. Με ενδιαφερουν πληροφοριες πανω στους μειωτηρες στροφων παραλληλων αξονων και συγκεκριμενα σε τανκερ Vessel και σε κυριες μηχανες B&W και Sulzer.. Ζητω τις πολυτιμες γνωσεις σας και καποιους πιο εξειδικευμενους συνδεσμους στο διαδικτυο πανω στο θεμα.. Φυσικα εχω ηδη αφιερωσει χρονο σε διαδικτυακες αναζητησεις και εχω επισκευθει βιβλιοθηκες αλλα τα αποτελεσματα δεν ηταν ικανοποιητικα.

    Ευχαριστω πολυ για τον πολυτιμο χρονο σας και την ανοχη σας καθοτι νεος στη κοινοτητα.

  2. #2

    Προεπιλογή Μειωτηρες!!!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Νονος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετω την κοινοτητα και ευχαριστω πολυ για τη φιλοξενια!
    Ονομαζομαι Χρήστος και ειμαι προπτυχιακος μηχανολογος μηχανικος.. Εχω αναλαβει να φτιαξω μια μικρη εργασια με τιτλο "Μειωτηρας στροφων με οδοντωτους τροχους".. Με ενδιαφερουν πληροφοριες πανω στους μειωτηρες στροφων παραλληλων αξονων και συγκεκριμενα σε τανκερ Vessel και σε κυριες μηχανες B&W και Sulzer.. Ζητω τις πολυτιμες γνωσεις σας και καποιους πιο εξειδικευμενους συνδεσμους στο διαδικτυο πανω στο θεμα.. Φυσικα εχω ηδη αφιερωσει χρονο σε διαδικτυακες αναζητησεις και εχω επισκευθει βιβλιοθηκες αλλα τα αποτελεσματα δεν ηταν ικανοποιητικα.

    Ευχαριστω πολυ για τον πολυτιμο χρονο σας και την ανοχη σας καθοτι νεος στη κοινοτητα.
    Καλησπερα Χρηστο!! πες εδω ειτε σε π/μ τι ακριβως ψαχνεις. ΣΤο βαπορι που εργαζομαι εχουμε πολυ υλικο για μειωτερες οποτε αν θελησεις κατι πες!!!
    καλο βραδυ.
    Σ.Μ

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας