Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 27

Θέμα: Παχαλινές Ευχές 2008

  1. #1
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή Παχαλινές Ευχές 2008

    Με την ευκαιρία της αναχώρησης μου αύριο για ολιγοήμερες διακοπές, με περιορισμένη δυνατότητα πρόσβασης στο ίντερνετ, θα ήθελα να ευχηθώ στα μέλη και τους φίλους αυτού του forum,
    Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση.
    Υγεία σε όλους και καλά ταξίδια στους Ναυτικούς όλου του κόσμου, αλλά και τους ονειροπόλους ταξιδευτές του Naytilia.gr. Καλά να περάσετε όπου κι αν βρίσκεστε, όπου κι αν πάτε.
    Καλή αντάμωση σε μερικές μέρες.

  2. #2
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Μηνύματα
    80

    Προεπιλογή

    Καλο πασχα και καλη ανασταση σε ολος ανεξαιρετως

  3. #3
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    Να ευχηθω και εγω με την σειρα μου, ΄΄Καλο Πασχα και Καλη Ανασταση΄΄ σε ολους και ολες, και στους φιλους που εχουμαι συνεχη επαφη, και σε οσους δεν ετυχε μεχρι σημερα να μιλησουμαι προσωπικα.

  4. #4

    Προεπιλογή

    Να ευχηθώ και εγώ σε όλους ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ:mrgreen:Να πάρουμε όλοι απο ένα καράβι και να αλητευτούμε στα νησιά!!!:mrgreen:

  5. #5
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    Αναχώρηση αύριο για Ευβοια... καλή ανάσταση σε όλους σας

  6. #6
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    531

    Thumbs up ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!

    και εγω! με την σιρα μου θελω να σας ευχηθο ολοψυχα καλο πασχα και καλη ανασταση:lol:
    και μια σιν βουλη:idea: ΟΧΙ ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΔΗΓΗΣΗ ΜΑΖΙ:-x ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ:shock: ΚΑΙ ΠΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! ΕΓΩ ΠΑΣΧΑ ΜΥΤΙΛΗΝΗ...
    [COLOR=red][I][B]SUPERFAST V[/B][/I][/COLOR]

  7. #7
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    East Med
    Μηνύματα
    1.091

    Προεπιλογή Καλή Ανάσταση

    Καλό Πάσχα και καλά να περνάτε όπου και να είστε!
    Καλά ταξίδια!
    [B][COLOR="RoyalBlue"][I][U][URL="http://img132.imageshack.us/img132/6466/elliios1972sig.jpg"]Κυκλαδίτικο Ξαραθύμιο[/URL][/U][/I][/COLOR][/B]

  8. #8
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Κι εγω με τη σειρα μου,να ευχηθω ,σ ολη τη παρεα του Nautilia.gr, Καλες Γιορτες , Καλο Πασχα και να περασουν καλα ,μαζι με τις οικογενειες τους και με τους δικους τους ανθρωπους.Αναχωρηση αυριο το πρωι για Αρχαια Ολυμπια.

  9. #9
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    878

    Προεπιλογή

    Καλη Ανασταση σε ολους και να ειμαστε καλα μεχρι το Πασχα, γεροι και δυνατοι στις θεσεις μας! Εγω θα πρωτοτυπησω, θα παω Κορινθο.
    η ευτυχια ειναι αυτο που περιμενουμε να 'ρθει...

  10. #10
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    athens
    Μηνύματα
    2

    Προεπιλογή ευχές απο νέο μέλος!

    Καλό Πάσχα κι από μένα σε όλους! Και καλώς σας βρήκα μιας και είμαι νέο μέλος...και αφού δεν ξέρω που συστήνονται τα νέα μέλη στο forum είπα να ευχηθώ επι τη ευκαιρία για τις γιορτές που έρχονται και να γράψω εδώ......

    βλέπω σιγά σιγά τι παίζει στο forum και πιστεύω μετά το πάσχα 8α τα λέμε συχνά και θα γνωριστούμε καλύτερα, γιατι η θάλασσα και ειδικά τα ταξίδια στη θάλασσα είναι το αγαπημένο μου θέμα.καλά να περάσετε όλοι....:-D
    [B][COLOR=#006c8c][FONT=Comic Sans MS]...en las arenas de mi playa[/FONT] [/COLOR][/B]

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας