Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 106

Θέμα: Χριστούγεννιάτικες-Πρωτοχρονιάτικες Ευχές 2010 [Season's Greetings]

  1. #21

    Προεπιλογή

    Γιώργο τελικά ο ¶γιος Βασίλης εμβόλισε τον Απόλλωνα? Μου φαίνεται σε ενέπνευσε η χριστουγεννιάτικη κάρτα του Δήλος. Μόνο που εκείνο ήταν αρόδο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSS QUEEN ANNA MARIA : 22-12-2009 στις 12:39

  2. #22
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Αθήνα - Ν. Σμύρνη
    Μηνύματα
    2.570

    Προεπιλογή

    Να ευχηθώ και εγώ , με όλη μου την καρδιά , σε όλους και όλες το τετριμμένο <Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο καινούργιος χρόνος με υγεία αγάπη και κάθε ευτυχία.

  3. #23

    Προεπιλογή

    Φιλε Αλεξανδρε εσυ μου θυμισες την Χριστουγεννιατικη καρτα της Θηραικης Ατμοπλοιας και εγω προσπαθησα να κανω καποια παραλλαγη της, στην επομενη καρτα που ετοιμαζω ο Αι Βασιλης θα επισκεφθει το Δηλος αροδο.

  4. #24
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Επειδή οι γιορτινές ημέρες έχουν πλησιάσει ασφυκτικά θα ήθελα να ευχηθώ, σε όλους του Ναυτιλιώτες καιΝαυτιλιώτισσεςΚαλάΧριστούγεννα μευγειά και αγάπη.

    Αυτές τις μέρες οι σκέψη μας ταξιδεύει στους ξενιτεμένους εν πλω ή στις διάφορες δουλειές ανά τον κόσμο στους οποίους εύχομαι καλά ταξίδια και σύντομανα γυρίσουν κοντά στους αγαπημένους τους.Η φωτογραφία που διάλεξα για αυτές τις ημέρες δεν θα μπορούσε να είναι άλλη από αυτήν.

    Χρόνια Πολλά σε όλους

    card2_0002.jpeg

  5. #25
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Συρος
    Μηνύματα
    1.140

    Προεπιλογή

    Καλησπερα σε ολους!!Σημερα Τεταρτη ημερα ποντοπορων προπαραμονη Χριστουγεννων!!!Οι παρακατω φωτογραφιες ειναι απο την Συρο και θα πρεπει να πουμε ενα μεγαλο μπραβο σε εκεινους που ειχαν την ιδεα!!Αφιερωμενες στους ποντοπορους μαςΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ και ΚΑΛΕΣ ΘΑΛΛΑΣΕΣ!!!!!!!!

    PC131040_resize.JPG

    PC150901_resize.JPG

    υ.γ.Τις πρωτες μερες ηταν σκετο το πλοιο στην συνεχεια ηρθε και η θαλασσα!!

  6. #26
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Μιας και αύριο έχουμε παραμονή Χριστουγέννων θα ήθελα να ευχηθώ σε όλα τα μέλη του nautilia.gr Καλά Χριστούγεννα!!

    Όσο για τους ναυτικούς που βρίσκονται αυτές τις ¶γιες μέρες θα ήθελα να τους ευχηθώ καλά ταξίδια, ήρεμες θάλασσες και να επιστρέψουν το γρηγορότερο πίσω στις οικογένειες τους!

    Χρόνια Πολλά εύχομαι σε όλους!


    PC230032.JPG

  7. #27
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Μου αρέσει που έχετε διαλέξει κομμάτια από τα σπίτια σας, τα δικά σας στολίδια για να ευχηθείτε... Αυτό είναι πολύ όμορφο και ζεστό όπως πρέπει να είναι το κλίμα των ημερών .

  8. #28
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    ΜΥΤΙΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    1.104

    Προεπιλογή ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΑΙΔΕΣ

    Καλά ταξίδια σε όλους ναυτικούς και μη........
    στοιχεία 90.JPG
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Το ζήτημα είναι από που βλέπει κανείς τον Ουρανό.
    Εγώ τον έχω δει από καταμεσίς της Θάλασσας.[/I][/SIZE]
    (Οδ. Ελύτης)
    __________________________________________

    [/FONT]

  9. #29
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    1.834

    Προεπιλογή

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
    [I]"Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο."[/I]
    [B]Αινστάιν[/B]

    [IMG]http://smiley-msn.com/Gif-Anime/Vehicules/Bateaux//38-Smiley-msn.com-Bateaux.gif[/IMG]

  10. #30
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Xρόνια Πολλά!!!! Καλές Γιορτές σε όλα τα μέλη του nautilia.gr και σε όλους τους ναυτικούς μας, πάντα με υγεία, χαρά και ευτυχία....
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας