Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karavofanatikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι προσκλήσεις δεν έχουν πλέον την αξία που είχαν παλαιότερα ως αναγκαία επίδειξη για την είσοδο στην έκθεση. Για μεγαλύτερη ευκολία και συντομία χρόνου το καλύτερο είναι να συμπληρώσει κάποιος την φόρμα εγγραφής από εδώ http://www.posidonia-events.com/for-...tion-form.aspx να την εκτυπώσει και να την επιδείξει κατά την είσοδό του κατευθείαν στον ηλεκτρονικό έλεγχο. Εγώ αυτό έκανα χθες και δεν αντιμετώπισα κανένα απολύτως πρόβλημα.

Υ.Γ: Σε σχέση με άλλες χρονιές παρατήρησα δυστυχώς πως τα μέτρα ασφαλείας κατά την είσοδο είναι αισθητά μειωμένα.
Το έγραψα επειδή μου περισσεύουν.Όντως τα μέτρα είναι χαλαρά,βέβαια δεν είναι σαν την παλιά defendory όπου υπήρχε αμυντικό υλικό κ εκεί ήταν πολύ πιό σφικτά.

Η έκθεση γιά τους φίλους των ΕΓ/ΟΓ δεν παρουσιάζει το ενδιαφέρον που είχε την εποχή με τα νεότευκτα στην ακτοπλοϊα.Ωστόσο καλό είναι να την επισκεφθεί κανείς αν θέλει να παρακολουθεί τις εξελίξεις γενικότερα.
Ο υποφαινόμενος πρέπει να είμαι ο τακτικότερος κ παλαιότερος επισκέπτης από την παρέα αφού πηγαίνω ανελλιπώς από το 1976!
Το υλικό που έχω μαζέψει από αυτή κ μάλιστα σε εποχές προ διαδικτύου,αποτέλεσε την "μαγιά" μιάς μεγάλης συλλογής που έχει λάβει πλέον αρχειακό χαρακτήρα.