Σελίδα 45 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 35434445464755 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 441 έως 450 από 632

Θέμα: Superferry [Golden Ferry, Kogane Maru]

  1. #441
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    224

    Προεπιλογή

    Πολύ όμορφες φωτογραφίες, από ένα εξίσου πολύ όμορφο βαπόρι!
    Ευχαριστούμε πολύ!

    Παρατηρήστε επίσης τα νερά που τρέχουν στις πάντες, από το αυτόματο σύστημα πλύσης των πλαινών τζαμιών.

    ΜΦΧ

  2. #442

    Προεπιλογή

    Εμένα μου φαίνεται αρκετά κλειστοφοβικό και με πολυ μικρό γκαραζ.

  3. #443

    Προεπιλογή

    Πάντως φίλος μου που ταξίδεψε με αυτό έχει να πει τα καλύτερα λόγια.

  4. #444
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.498

    Προεπιλογή

    Drone video του νέου και πανέμορφου πλοίου. Από αέρος είναι τόσο όμορφο όσο και από κοντά


  5. #445

    Προεπιλογή

    Υπέροχο .Μπράβο. Ιδού και μερικές φωτό από την άφιξή μας στο Γαύριο.IMG_20160719_110539.jpgIMG_20160719_101844.jpgIMG_20160719_101952.jpgIMG_20160719_100340.jpg

  6. #446
    Εγγραφή
    May 2005
    Περιοχή
    Ν.ΜΑΚΡΗ-ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ
    Μηνύματα
    1.150

    Προεπιλογή

    Σήμερα ταξίδεψα για πρώτη φορά από Τήνο για Ραφήνα
    Ενα εχω να πώ
    ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
    Θα τολμήσω να πώ ότι μπορεί να συγκριθεί χαλλλλλαρα με πολλα νεότερά του
    Γυαλίζει ο Σημ της μηχανής τα δυο ποδάρια.
    Ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

  7. #447

    Προεπιλογή

    Το Superferry στην Μυκονο 30-7-2016

    DSCN9732ΛΕΑΝΔΡΟΣ.jpg

  8. #448

    Προεπιλογή

    Γραφω απο το πλοιο αυτη τη στιγμη, περιμενωντας την αναχωρηση των 12, μετα το πρωινο απαγορευτικο.
    Ο,τι κ να πω (μετα απο μια πρωτη, συντομη, περιηγηση) θα ειναι λιγο...συμφωνω 100% με τους συμφορουμιτες που λενε οτι προκειται ισως για το καλυτερο πλοιο που εχει περασει μεχρι στιγμης απο τη γραμμη οσον αφορα το ξενοδοχειακο κομματι κ σιγουρα συγκρινεται με νεοτερα..Αντε, με το καλο να ξεκινησουμε να δουμε κ πως τα παει με γεματο 8αρι...

  9. #449

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από stavkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γραφω απο το πλοιο αυτη τη στιγμη, περιμενωντας την αναχωρηση των 12, μετα το πρωινο απαγορευτικο.
    Ο,τι κ να πω (μετα απο μια πρωτη, συντομη, περιηγηση) θα ειναι λιγο...συμφωνω 100% με τους συμφορουμιτες που λενε οτι προκειται ισως για το καλυτερο πλοιο που εχει περασει μεχρι στιγμης απο τη γραμμη οσον αφορα το ξενοδοχειακο κομματι κ σιγουρα συγκρινεται με νεοτερα..Αντε, με το καλο να ξεκινησουμε να δουμε κ πως τα παει με γεματο 8αρι...
    Καλο ταξίδι αγαπητέ φίλε και Καλό επανάπλου ! Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου.

  10. #450

    Προεπιλογή

    Καλησπερα απο Ανδρο..υποσχεθηκα εντυπωσεις κ απο το ταξιδεμα στο προηγουμενο ποστ μου, να'τες λοιπον
    Αν εξαιρεσουμε ενα 20λεπτο στο Καβο Ντορο οπου ειχε το αναμενομενο κουνημα (πολυ λιγοτερο ομως απο τα αλλα πλοια της γραμμης σε αντιστοιχες συνθηκες κ με ριπες ανεμου ενιοτε πανω και απο το υποτιθεμενο 8αρι) πραγματικα το πλοιο ειχε εξαιρετικη, κατα την ταπεινη μου αποψη, συμπεριφορα....εκανε ελαχιστα "κοπανηματα", οι αντιδρασεις του στις ριπες ηταν πολυ ηπιες κ γενικα δεν ειχε "δραματα" και νευρικοτητα στον εντονο κυμματισμο... Ιδιαιτερη εντυπωση μου εκανε η σχεδον μηδενικη κλιση παρολο που ειχαμε τον αερα στα αριστερα σε ολο το ταξιδι, με εξαιρεση βεβαια κ παλι το στενο.
    Ειναι νομιζω προφανες οτι "με κερδισε" σαν επιβατη, σιγουρα θα το εχω ως 1η επιλογη απο εδω και στο εξης και νομιζω οτι θα ειναι αξιος διαδοχος του SFII το οποιο θα ειναι παντα στις καρδιες μας.
    Οσον αφορα καποιο ποστ περι κλειστοφοβικου πλοιου κ μικρου γκαραζ τι να πω?? Ισως κ να ταξιδεψα με αλλο πλοιο ...Ουτε κατα διαννοια δεν ισχυει κατι τετοιο, κ ειδικα το γκαραζ εχει κ εντυπωσιακα καλο εξαερισμο...
    Το μονο παραπονο που εχω κ το εχω επαναλαβει ειναι η αδικη τιμολογιακη πολιτικη για τους Ανδριωτες...ειναι παραλογο (για να μην χρησιμοποιησω καποια πιο βαρια εκφραση) να χρεωνεται το ΙΧ για Ανδρο 40 ευρω και για Παρο-Ναξο 50...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stavkon : 15-08-2016 στις 00:05

Σελίδα 45 από 64 ΠρώτηΠρώτη ... 35434445464755 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας