Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 9 από 9

Θέμα: Έλληνες Ναυτικοί - Γ' Μηχανικός

  1. #1
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    779

    Προεπιλογή Έλληνες Ναυτικοί - Γ' Μηχανικός

    Καλησπερα θα ηθελα να ανοιξω ενα καινουριο θεμα για κατι που με ενδιαφερει αν οχι πολυ στο αμεσο μελλον μου αλλα αργωτερα σιγουρα.Εχω δει αλλα θεματα για πρωτη φορα ανθυποπλοιαρχος ομως δεν ειχα δει για 3ος μηχανικος και εχω την περιεργεια τη θα πρεπει να προσεχει ενας νεος 3ος μηχανικος θα παρακαλουσα οσους απο εσας γνωριζεται να μου απαντησετε στην ερωτιση αυτη σ αυτο θεμα ευχαριστω

  2. #2
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ--ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    232

    Προεπιλογή ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΟΥΤΣΟΥΡΑ ΚΑΙ Η ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΣΤΑΣΙΟΥ?ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ.

  3. #3
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    779

    Προεπιλογή

    Θα σου απαντησω πως ναι μ αρεσει η θαλασσα τα καραβια και λογω οικεγενιας εχω μεγαλωσει με τα καραβια, βλεπω πως το επαγγελμα του μηχανικου εχει ενδιαφερον και απο τι βλεπω το επαγγελαμ του μηχανικου δεν ειν πια τοσο μες τη μουτζουρα οι μηχναικοι δεν δουλευουν ποια μονο με το σφυρι και το καταβιδι αλλα και με το μυαλο αφου υπαρχουν υπερσυχρωνα μηχανοστασια πλεον δεν λεω πως σε καποια βλαβη της μηχανης και σε καποια επισκευη θα δουλεουν μονο με το μαυλο και οχι με τα χερια

  4. #4
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ--ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    232

    Προεπιλογή ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    ΣΕΒΑΣΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ Ο Γ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ.

  5. #5
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    779

    Προεπιλογή

    Ναι σωστες οι αποψεις σου αλλη εγω ηθελα να ρωτισω τι καθκοντα εχει δηλαδη ειναι η βαρδια στη μηχανη και τι αλλο του αναθετουν κατι οπως του ανθυποπλοιαρχου π.χ ?

  6. #6
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ--ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    232

    Προεπιλογή ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΠΜ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

  7. #7

    Προεπιλογή

    Kαλησπερα . Διαβασα το topic και με ενδιαφερει και μενα το θεμα. Του χρονου πιανω 4ος και προσπαθω να μαζεψω οσο το δυνατον περισσοτερες πληροφοριες .


  8. #8
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    779

    Προεπιλογή

    Σε ποια σχολη εισαι ??

  9. #9

    Προεπιλογή

    Α.Ε.Ν. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας