Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 107

Θέμα: Bomaris Legend [Santa, Portoferraio, Αντώνιος Κ]

  1. #11

    Προεπιλογή

    Η ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΣΤ.....ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ Η ΓΡΑΜΜΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΑΓΙΟΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΑΛΒΑΝΙΑΣ ΜΕ ΑΛΒΑΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΟΠΩΣ ΦΗΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ
    ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΛΟΙΟ
    ΣΥΝΗΡΜΟ ΣΚΕΨΕΩΝ ΚΑΝΩ

  2. #12

    Προεπιλογή

    Συνεχίζει να βρίσκεται στο ναυπηγείο Παναγιωτάκη στη Σαλαμίνα το PORTOFERRAIO, και τα νεότερα είναι ότι αφενός έχει ξεκινήσει να βάφεται στα .....αναμενόμενα μπλε γνωστά χρώματα (!!!!!), αφετέρου ότι έχει τραβηχτεί έξω. Μάλιστα χθες (21 Ιουνίου) στάθηκα αρκετά τυχερός μιας και έτυχε να περνάω από την περιοχή την ώρα που έβγαινε, με την συνδρομή στο αρχικό στάδιο του ρυμουλκού ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ 16.

    IMG_0266.jpg__IMG_0352.jpg__IMG_0375.jpg__IMG_0429.jpg__IMG_0445.jpg

  3. #13
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Μία καλησπέρα σε όλους τους φίλους του Nautilia και απο μένα. Πλέον θα τα λέμε συχνά και ευχαριστώ τους φίλους που με στήριξαν στις δυσκολίες που πέρασα και περνώ.
    Μετά απο ένα χρόνο χωρίς internet ξέχασα πολλά πράγματα (είμαι και μεγάλος...... όπως λέει ο φίλος μου Γιώργος ) αλλά σιγά - σιγά θα τα ξανα θυμηθώ.
    Συγνώμη αν σας κούρασα με τον πρόλογο μου.
    Ας δούμε λοιπόν το πλοίο και από μία άλλη γωνία λήψεις. Γιά όοοοοοολους εσάς.

    PORTO FERRAIO 04 06-06-2014.jpg



  4. #14
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.510

    Προεπιλογή

    Καλώς σε ξαναβρήκαμε Παντέλη! Απ'ότι καταλαβαίνω από τα σχόλια περί "γνωστού μπλε χρώματος" του Espresso, το πλοίο το έχει πάρει η 2way;
    Θα δουλέψει μόνο για φορτηγά ή και επιβάτες;

  5. #15
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Φίλε Ellinis......λάθος κατάλαβες, εγώ άλλα κατάλαβα απο αυτά που έγραψε ο φίλος Espresso Venezia και ελπίζω να μην συμβεί.
    Δεν μπορώ να πώ τίποτε άλλο τώρα........γιατί μπορεί να κλείσουν πόρτες και δεν θέλω.

  6. #16
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ-ΠΑΡΟΣ
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Καλός ήρθες φίλε pantelis2009 πάλη στην παρέα μας.

    Μια φωτογραφία και από εμένα, το Portoferraio στον Παναγιωτάκη.


    Portoferraio 9-6-2014 01.gif.

  7. #17
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    1.562

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μία καλησπέρα σε όλους τους φίλους του Nautilia και απο μένα. Πλέον θα τα λέμε συχνά και ευχαριστώ τους φίλους που με στήριξαν στις δυσκολίες που πέρασα και περνώ.
    Μετά απο ένα χρόνο χωρίς internet ξέχασα πολλά πράγματα (είμαι και μεγάλος...... όπως λέει ο φίλος μου Γιώργος ) αλλά σιγά - σιγά θα τα ξανα θυμηθώ.

    Kαλώς ήρθες και πάλι στη θαλασσινή μας παρέα Παντελή!

  8. #18
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μία καλησπέρα σε όλους τους φίλους του Nautilia και απο μένα. Πλέον θα τα λέμε συχνά και ευχαριστώ τους φίλους που με στήριξαν στις δυσκολίες που πέρασα και περνώ.
    Μετά απο ένα χρόνο χωρίς internet ξέχασα πολλά πράγματα (είμαι και μεγάλος...... όπως λέει ο φίλος μου Γιώργος ) αλλά σιγά - σιγά θα τα ξανα θυμηθώ.
    Συγνώμη αν σας κούρασα με τον πρόλογο μου.
    Ας δούμε λοιπόν το πλοίο και από μία άλλη γωνία λήψεις. Γιά όοοοοοολους εσάς.

    PORTO FERRAIO 04 06-06-2014.jpg



    Καλώς ήρθες pantelis2009 ξανά στην παρέα μας ...

  9. #19

    Προεπιλογή

    Aπο τα πιο ευχαριστα νεα η επιστροφη του φιλου μας pantelis 2009 στην ενεργο δραση με πλουσια νεα και φωτο

  10. #20
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ-ΠΑΡΟΣ
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Καλωσόρισες Παντελή και πάλι στην ενεργώ δράση της μεγάλης παρέας του nautilia.gr

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας