Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 46 από 46

Θέμα: Ναυτικό Σαλόνι (Athens Boat Show)

  1. #41
    Εγγραφή
    Jul 2007
    Περιοχή
    Aθήνα
    Μηνύματα
    152

    Προεπιλογή

    Τελικά δεν κατάφερα να πάω ...
    "Κάθε χρόνο και χειρότερα" ένα από τα σχόλια που άκουσα !
    Οσον αφορά στην ιστιοπλοία μου είπαν πως άξιζε μάλλον κάποιο αγωνιστικό !

    Φωτογραφίες θα αναρτήσει κανείς ??
    [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]... [/COLOR][/SIZE][/I][/B][SIGPIC][/SIGPIC] [B][I][SIZE=3][COLOR=blue]καλές όρτσες ...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]

    [URL="http://www.incredimail.com/app/?tag=emoticon_click_me&lang=12&version=5853821&setup_id=12000007&aff_id=102&addon=IncrediMail&id=95202&guid=AD4202F0-F54B-44A5-A8EE-064D52CB2D6D"]
    [/URL]

  2. #42
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    κυψελη-Βαθυ Ιθακης
    Μηνύματα
    2.413

    Προεπιλογή κι οποιος δεν πηγε δεν εχασε κατι!!!

    αυτο ξαναπες το...απο τα 12 σαλονια που εχω παει,σαφως και ηταν το χειροτερο....ακομα και η τοποθεσια που ηταν δεν μου αρεσε...12 χρονια τωρα που πηγενα στο Ελληνικο,εκανα μια πολυ ωραια κυκλικη διαδρομη,και εβγαινα πολυ κοντα στην εισοδο,ενω τωρα επρεπε να κανω και ποσα χλμ για να μυρησω στην αρχη και να παρω το αμαξι....anyway,ακομα ποιο πολυ μου την εσπασε ο τομεας των "Μεγαλων Σκαφων" (που γι αυτο το κοματι παω μονο και μονο),φετος θεωρησαν καλο να φερουν μονο και μονο 5-6 ιστιοπλοικα (και αυτα μεταχειρησμενα,ενω μεχρι περισυ ειχαν καινουργια που απλα θα παραδειδονταν στους ιδιοκτητες μετα την εκθεση),και 3-4 πολυεστερικα 8μ-10μ...πανω απο 45 ποδια τιποτα...και το ποιο κορυφαιο στον τομεα με τα μεγαλα ειχαν και την σειρα της boston whaler...ουτε ενα kanados,ενα ferreti,ενα riva,ενα azimut.....

    για να καταλαβαιτε τι εννοω,να ενα σκαφος απο τον τομεα τον μεγαλων
    DSCN3755b.jpg

    εδω το ποιο "εντυπωσιακο" μεγαλο μοντελο που οταν ο πατερας μου ειδε την τιμη εμεινε καγκελο με το στομα ανοιχτο ο καπετανιος:lol:
    DSCN3759c.jpg

    εδω ενα απο τον τομεα 2 με τα φουσκωτα
    DSCN3750a.jpg

    και τελικα το μονο που αξιζε ηταν τα περιπτερα με τα ξυλινα μοντελα
    εδω δυο απο τα αγαπημενα μου ξυλινα RIVA
    DSCN3752d.jpg
    DSCN3753e.jpg

    Y.Γ ουτε ωραια 2μετρα μοντελα ειχε οπως παλια:cry::sad:
    ελπιζουμε το χρονου να ειναι καλυτερα
    Όλους τους ξέμπαρκους τους τρώει το σαράκι
    μα όσοι ταξίδεψαν ζηλεύουν την ΙΘΑΚΗ

  3. #43
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    Εν πλω!
    Μηνύματα
    3.090

    Προεπιλογή Ναυτικό Σαλόνι 2014

    Το φετινό Ναυτικό Σαλόνι πρόκειται να πραγματοποιηθεί από τις 15 έως 19 Οκτωβρίου 2014 στο Ολυμπιακό Κέντρο Ξιφασκίας στο Ελληνικό! Η έκθεση θεσμός για τους λάτρεις της θάλασσας θα φέρει στο προσκήνιο έναν σημαντικό κλάδο της οικονομίας μας και θα παρουσιάσει μια μεγάλη ποικιλία ναυτικών προϊόντων!

    Η είσοδος της έκθεσης είναι 5 ευρώ, πράγμα παρήγορο, καθώς τις προηγούμενες χρονιές είχε ανοδική τάση φτάνοντας ακόμη και στα 8 ευρώ.

    boat.jpg

  4. #44
    Εγγραφή
    May 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη, Αθήνα
    Μηνύματα
    109

    Προεπιλογή

    Μετά από μερικά χρόνια απουσίας, επισκέπτηκα το Ναυτικό Σαλόνι. Είχε αρκετά φουσκωτά-πολυεστερικά μηχανοκίνητα σκάφη, αλλά δυστυχώς μόνο ΕΝΑ ηρωικό ιστιοπλοϊκό HANSE 385. Εύχομαι την επόμενη χρονιά τα πράγματα να είναι καλύτερα σε αυτόν τον τομέα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nektarios15 : 19-10-2014 στις 09:27

  5. #45

    Προεπιλογή

    EVAL: Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η συμμετοχή στην Έκθεση Ναυτικό Σαλόνι 2016

    Διαβάστε περισσότερα http://www.nautilia.gr/eidiseis/eval...o-saloni-2016/ .

  6. #46

    Προεπιλογή

    ΝΑΥΤΙΚΟ ΣΑΛΟΝΙ: Η εμπορική επιτυχία της έκθεσης σηματοδοτεί την αρχή της ανάκαμψης για τον κλάδο!

    Διαβάστε περισσότερα http://www.nautilia.gr/eidiseis/navt...gia-ton-klado/ .

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας