Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 87

Θέμα: Ημέρα θλίψης για την οικογένεια του nautilia.gr

  1. #11
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Καλό σου ταξίδι φίλε μου.

    ΣΟΥΠΕΡΦΕΡΡΥ ΙΙ.jpg

    Θα σε θυμόμαστε πάντα.

  2. #12
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Μηνύματα
    1.108

    Προεπιλογή

    Πάντα τέτοιες ώρες κάθε βράδυ κάθομαι και ξεφυλλίζω τις σελίδες του ναυτιλια, περνώντας με ευκολία χρονια ολόκληρα. Σε εκείνες λοιπόν τις αναζητήσεις έβλεπα την συνετή παρουσία ενός μέλους που πάντα προσπαθούσε να εξαλείψει την ένταση, με τα κατευναστικά του σχόλια, με τις φωτογραφίες του και τις στέρεες απόψεις του.

    Οταν για πρώτη φορά συναντήθηκα με τα μέλη του φορουμ στην πίτα του 2014 είδα τους ανθρώπους πίσω απο τα μικρά εικονίδια που κάθε μέρα συζητούν αλλοτε ήρεμα και άλλοτε όχι, αυτο μου έκανε μεγάλη εντύπωση καθώς πάντα προσπαθούσα να φανταστώ πως ηταν όλοι αυτοί, της μικρής μας οικογένειας.

    Ακομα και αν δεν τον γνώρισα προσωπικά, ακομα και αν δεν συνυπήρξαμε ταυτόχρονα εδώ, σημερα νοιωθω θλίψη καθώς η πλώρη του Leo δεν θα ξανασαλπαρει στο πέλαγος του ναυτιλια.

    Δεν ξέρω κατα πόσο αυτο ειναι παρήγορο, αλλά οι οικείοι του να ξέρουν ότι εδω μεσα υπάρχουν άνθρωποι που τον έκτημισαν πολυ.

    Καλο σου ταξιδι Leo.
    image.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ilias 92 : 15-10-2014 στις 00:06

  3. #13

    Προεπιλογή

    DSC_2577.jpg
    Με αυτά τα λίγα λόγια και τη φωτογραφία θέλω και εγώ να σε αποχαιρετήσω, τούτη την ώρα που ετοιμάζεσαι για το μεγάλο ταξίδι. Αφορμή για τη γνωριμία μας ήταν ένα άρθρο μου που ανέβηκε, με τη βοήθειά σου, στο nautilia gr. Aπό τότε με τίμησες με τη φιλία σου και σε ευχαριστώ.
    Καλό ταξίδι Λεονάρδε. Θα μας λείψεις, αν και ξέρω ότι θα είσαι πάντα μαζί μας στα καραβολατρικά στέκια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SteliosK : 15-10-2014 στις 20:39

  4. #14
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Δύσκολη μέρα η σημερινή για μας στο Naytilia !λόγια δεν υπάρχουν για να περιγράψεις τα συναισθήματα ! Τι να πρωτοθυμηθώ ! συζητήσεις ! Βαπόρια !ιστορίες ! τσίπουρα !κρασιά !γέλια ! και ξαφνικά ,χτυπά ένα τηλέφωνο και τρελαίνεσαι !
    Σήμερα χαιρετίσαμε έναν καλό φίλο ! Τον καπετάνιο μας !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mastrokostas : 15-10-2014 στις 20:23

  5. #15
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    1.562

    Προεπιλογή

    Tα θερμά μας Συλλυπητήρια στην οικογένεια του.
    Εμείς από το Ναυτιλία θα τον θυμόμαστε για πάντα!

  6. #16
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Συρος
    Μηνύματα
    1.140

    Προεπιλογή

    2533a.jpg2371a.jpg

    Καλο ταξιδι καπτεν Λεο!!!!Γαληνιες οι θαλασσες που θα ταξιδευεις!!!Το B.S.Ιθακη χθες ηρθε και αναχωρησε σιωπηλο χωρις σφυριγματα!!!Φορος τιμης στον καπτεν Λεο!!!!Θα εισε παντα μεσα στις καρδιες μας!!!

  7. #17
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    αθήνα
    Μηνύματα
    1.530

    Προεπιλογή

    Καλό ταξίδι Leo.. Υπήρξες ένα πολύ σημαντικό κομμάτι του nautilia.gr, ένας συμπαραστάτης στα πρώτα μου βήματα σε τούτη εδώ την ιστοσελίδα και θα έτσι θα παραμείνεις. Ας είναι καλό το τελευταίο σου ταξίδι, έτσι κι αλλιώς ήσουν γεννημένος για ταξίδια..

  8. #18

    Προεπιλογή

    Καλό ταξίδι καπετάνιε....

  9. #19
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Βόλος, Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.003

    Προεπιλογή

    Μου μετεφερες την μεγαλη αγαπη για την Συρο και μερος αυτης εισαι και εσυ.. Πλεον η Συρος θα ειναι ταυτοχρονα μια βαθια θλιψη, οπως και αυτη η βεραντα που απλωνεται στα δεξια του δρομου..
    Θα σε θυμαμαι με πολυ Αγαπη!!!
    Την μεγαλη μου αγαπη και βαθυτητατη εκτιμηση στη Καπετανισσα!!

  10. #20
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.873

    Προεπιλογή

    Καλό ταξίδι καπτα-Λεονάρδε!
    Είχα την ευκαιρία να σε γνωρίσω και να τα πούμε σε 2-3 μαζώξεις του nautilia και πραγματικά μου είχε κάνει εντύπωση η σύνεσή σου. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που σε σκεπάζει. Εάν μάλιστα είναι το χώμα της όμορφης Σύρου, ακόμα καλύτερα!!!

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας