Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 87

Θέμα: Ημέρα θλίψης για την οικογένεια του nautilia.gr

  1. #21

    Προεπιλογή Μνημόσυνο για τον Leo

    Στις 13 Οκτωβρίου έφυγε από κοντά μας ένα αγαπημένο μέλος της οικογένειας του nautilia.gr, ο Leo.
    Την Τετάρτη 19 Νοεμβρίου θα πραγματοποιηθεί το μνημόσυνο του, στις 18.30 στον Άγιο Διονύση στην Πανεπιστημίου (Δίπλα στο Οφθαλμιατρείο)

  2. #22
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.509

    Προεπιλογή

    Mε μεγάλη λύπη πληροφορήθηκα χθες οτι ο emmpapad έφυγε από κοντά μας για το στερνό ταξίδι. Οι κάβοι της ζωής κόπηκαν βίαια και απρόσμενα... Κουράγιο μόνο μπορώ να πως στους οικείους του και σε όλους τους φίλους του.

  3. #23
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Καλό ταξίδι ....

  4. #24

    Προεπιλογή

    Ο Θεος να αναπαυσει την ψυχη του

  5. #25

    Προεπιλογή

    Έχω σοκαριστεί, δεν μπορώ να το πιστέψω. Ένας καλός άνθρωπος, ένας καλός φίλος.

    Καλό ταξίδι σου Μανώλη φίλε μου.

  6. #26
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Τα Θερμά συλλυπητήρια μου στους οικειους του.......

  7. #27
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Πάνε κάπου 12 χρόνια όταν σε επιστολή μου στο Ships Monthly αναζητούσα στοιχεία γιά παλιά ελληνικά ακτοπλο'ι'κά κ ανάμεσα στους τόσους ξένους απάντησε ένας Έλληνας,αυτός ήταν ο Μανώλης.Ήταν η αφορμή γιά το ξεκίνημα μιάς θερμής φιλίας,αν κ μέναμε τόσο μακρυά,εκείνος στο Ηράκλειο Κρήτης κ εγώ στον Πειραιά.
    Πολύ αργότερα, ύστερα από σύσταση δική του κ του αδελφού του Νεκτάριου επίσης καλού φίλου κ καραβολάτρη,γνώρισα κ μπήκα στο nautilia.
    Kαθένας βλέπει το χόμπυ του από διαφορετική σκοπιά κ ο Μανώλης ήταν ο ειδικός στα νηολόγια κ τα μικρά σκάφη,αυτά που η ανίχνευση της καριέρας τους ιντριγκάρει περισσότερο όπως έλεγε.
    Ένα τροχαίο έκοψε πρόωρα το νήμα της ζωής του κ ο αδόκητος θάνατος ενός καλού φίλου κ ανθρώπου συγκλόνισε όλους όσους τον γνωρίσαμε.Θερμότατα συλλυπητήρια στους οικείους του.
    Εmmpapad, ας είναι ελαφρύ το χώμα της λεβεντογέννας Κρήτης που σε σκεπάζει...

  8. #28
    Εγγραφή
    Dec 2010
    Μηνύματα
    1.011

    Προεπιλογή

    Διάβασα τη σχετική είδηση και συγκλονίστηκα! Ένας νέος και θαυμάσιος άνθρωπος απ'ότι κατάλαβα!
    Καλό του ταξίδι, θερμά συλλυπητήρια στην οικογένειά του!

  9. #29
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    Αθήνα και Κρήτη
    Μηνύματα
    304

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάνε κάπου 12 χρόνια όταν σε επιστολή μου στο Ships Monthly αναζητούσα στοιχεία γιά παλιά ελληνικά ακτοπλο'ι'κά κ ανάμεσα στους τόσους ξένους απάντησε ένας Έλληνας,αυτός ήταν ο Μανώλης.Ήταν η αφορμή γιά το ξεκίνημα μιάς θερμής φιλίας,αν κ μέναμε τόσο μακρυά,εκείνος στο Ηράκλειο Κρήτης κ εγώ στον Πειραιά.
    Πολύ αργότερα, ύστερα από σύσταση δική του κ του αδελφού του Νεκτάριου επίσης καλού φίλου κ καραβολάτρη,γνώρισα κ μπήκα στο nautilia.
    Kαθένας βλέπει το χόμπυ του από διαφορετική σκοπιά κ ο Μανώλης ήταν ο ειδικός στα νηολόγια κ τα μικρά σκάφη,αυτά που η ανίχνευση της καριέρας τους ιντριγκάρει περισσότερο όπως έλεγε.
    Ένα τροχαίο έκοψε πρόωρα το νήμα της ζωής του κ ο αδόκητος θάνατος ενός καλού φίλου κ ανθρώπου συγκλόνισε όλους όσους τον γνωρίσαμε.Θερμότατα συλλυπητήρια στους οικείους του.
    Εmmpapad, ας είναι ελαφρύ το χώμα της λεβεντογέννας Κρήτης που σε σκεπάζει...
    Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένειά του αείμνηστου Μανώλη Παπαδάκη και ειδικά στον αδελφό του Νεκτάριο, μέγα καραβολάτρη, εκλεκτό στέλεχος του Τμήματος Βιολογίας του Παν/μίου Κρήτης.

  10. #30
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Με μεγάλη λύπη έμαθα ότι ο φίλος Leonardos B (Λεονάρδος Μπίτρος) δεν είναι πια μαζί μας. Τα συλλυπητήρια στην οικογένεια του. Ήταν υπέροχος φίλος και καραβολάτρης.
    Καλό ταξίδι φίλε Λεονάρδε, εκεί που πας θα συναντήσεις και άλλους φίλους με τα ίδια ενδιαφέροντα.

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας