Σελίδα 18 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 171 έως 180 από 193

Θέμα: Άνασσα Μ [Anassa M]

  1. #171
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Thumbs up

    Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο αμφίπλωρο!!!!

  2. #172
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Ένα βίντεο από την παρουσίαση του πλοίου ¶νασσα από την εταιρεία του.

  3. #173
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Οι πληροφορίες μου λένε ότι το ¶νασσα θα πάει για δεξαμενισμό κοντά στις γιορτές στα ναυπηγεία Χαλκίδας. Μένει να δούμε.....αν είναι αξιόπιστες.

  4. #174

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι πληροφορίες μου λένε ότι το Ανασσα θα πάει για δεξαμενισμό κοντά στις γιορτές στα ναυπηγεία Χαλκίδας. Μένει να δούμε.....αν είναι αξιόπιστες.
    Κατά το ήμισυ Παντελεήμων τέκνον μου, κατά το ήμισυ. Πράγματι το πλοίο αναχώρησε το απόγευμα από την Κεραμωτή, αλλά με προορισμό σύμφωνα με το μέχρι στιγμής σήμα του στο AIS την..... γενέτειρα του Αμαλιάπολη !!! Βέβαια δεν μπορούμε να χαρακτηρίσουμε ως αναξιόπιστη την πληροφορία που είχες για τα ναυπηγεία Χαλκίδας, μιας και ως γνωστόν οι αρχικοί προγραμματισμοί πολλές φορές αλλάζουν για διάφορους λόγους.

  5. #175
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Οπότε το .....¶νασσα βρέθηκε για πρώτη φορά .....με το ¶ναξ!!!!!! Πολύ θα ήθελα μία φωτο τα δύο μαζί!!!!!!.

  6. #176

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι πληροφορίες μου λένε ότι το ¶νασσα θα πάει για δεξαμενισμό κοντά στις γιορτές στα ναυπηγεία Χαλκίδας. Μένει να δούμε.....αν είναι αξιόπιστες.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατά το ήμισυ Παντελεήμων τέκνον μου, κατά το ήμισυ. Πράγματι το πλοίο αναχώρησε το απόγευμα από την Κεραμωτή, αλλά με προορισμό σύμφωνα με το μέχρι στιγμής σήμα του στο AIS την..... γενέτειρα του Αμαλιάπολη !!!
    Μετανοώ Παντελεήμων παιδί μου, δεν θα σου ...ξανααντιμιλήσω !!! Πράγματι, τελικά το πλοίο έφυγε από το ναυπηγείο Κουρή στην Αμαλιάπολη (άγνωστο το γιατί πέρασε από εκεί) και από το πρωί σήμερα βρίσκεται στα ναυπηγεία Χαλκίδας στην Αυλίδα.

  7. #177
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Οι πληροφορίες λένε.....ότι πήγε Αμαλιάπολη γιατί ....χρωστούσαν κάποιες δουλειές.

  8. #178
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Σήμερα το ¶νασσα έφυγε από Χαλκίδα και έχει πάει ......μάλλον για απάγκιο στην Ερέτρια.

  9. #179

    Προεπιλογή

    Ετοιμο κιολας;;;

  10. #180

    Προεπιλογή

    Γιατί "κιόλας" ??? Καινούργιο καράβι είναι, ελάχιστες δουλειές χρειάζεται, και συγκεκριμμένα στον δεξαμενισμό για τον οποίο πήγε στα ναυπηγεία Χαλκίδας, ένα καθάρισμα και βάψιμο στα ύφαλα. Δευτέρα έφτασε στην Αυλίδα, σήμερα το μεσημέρι έπεσε από την δεξαμενή, πέντε ημέρες δηλαδή και πολλές ήταν για αυτές τις δουλειές.

Σελίδα 18 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας