Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 37 από 37

Θέμα: 10 Χρόνια nautilia.gr

  1. #31
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    χρόνια πολλά και από εμένα στην πηγή γνώσεων,που λέγεται nautilia.gr

  2. Προεπιλογή

    Χρονια Πολλα nautilia.gr να τα εκατοστησεις!!

  3. #33
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ΚΥΛΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    1.112

    Προεπιλογή 10 Χρόνια nautilia.gr

    Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μας nautilia!!

  4. #34

    Προεπιλογή

    Χρονια Πολλα να τα εκατοστησεις ομορφο φιλοξενο και αγαπημενο μας nautilia.gr!!!

  5. #35
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.873

    Προεπιλογή

    Πραγματικά μου φαίνεται σαν ψέμα ότι πέρασαν 10 χρόνια. Αν και έγινα μέλος το 2009, παρακολουθώ την ιστοσελίδα σχεδόν από τον πρώτο χρόνο δημιουργίας της. Χρόνια πολλά λοιπόν και από εμένα, και πάνω απ'όλα δημιουργικά με πολλές δράσεις.

  6. #36
    Εγγραφή
    Sep 2007
    Περιοχή
    chalkida
    Μηνύματα
    1.267

    Προεπιλογή

    Θυμάμαι σαν και τώρα την πρώτη μέρα που σε μία αναζήτηση μου για να "ξεδιψάσω" την νοσταλγία μου για την θάλασσα και τα καράβια βρεθηκα μπροστά σε μία σελίδα που μου κίνησε το ενδιαφέρον...από το όνομα και μόνο κατάλαβα ότι είχα βρει αυτό που εψαχνα...από τότε πέρασαν αρκετά χρόνια...γνώρισα και μίλησα με αξιόλογους ανθρώπους,έκανα φίλους,εμπλούτισα τις γνώσεις μου,έκανα ταξίδια,πήρα μέρος σε εκδηλώσεις και σε φιλικές συναντησεις...Και σήμερα είμαι ακόμα εδώ..άλλαξα και αναθεώρησα πολλα πράγματα στη ζωή μου...καποιους από τους φίλους που γνώρισα τους "έχασα"...κρατησα όμως κατι που όλα αυτα τα χρόνια με γεμίζει και με συντροφεύει...σε χαρούμενες και ασχημες στιγμές στη ζωή μου...τη θάλασσα,τα καραβια,τη ναυτιλία....το nautilia.gr....! Σε ευχαριστώ που όλα αυτα τα χρόνια μου κρατας συντροφιά μέσα από τις σελίδες σου!!
    Χρόνια πολλά nautilia.gr!

  7. #37

    Προεπιλογή

    Χρόνια πολλά στην αγαπημένη μας ιστοσελίδα! Υγεία κι ευτυχία στους δημιουργούς, τους διαχειριστές και όλα ανεξαιρέτως τα μέλη της!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας