Σελίδα 190 από 200 ΠρώτηΠρώτη ... 90140180188189190191192 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.891 έως 1.900 από 1997

Θέμα: Θαλασσινές εικόνες και Τοπία 2008 (Seaview 2008)

  1. #1891
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Βόλος, Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.003

    Προεπιλογή

    Θανο ευχαριστω πολυ ρε φιλε και να ξερεις πως ειναι φαρμακο στη φαση που ειμαι τωρα.. Να εισαι παντα καλα!!

  2. #1892
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Βόλος, Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.003

    Προεπιλογή

    Και επειδη δεν θελω να μενω μονο σε λογια δυο φωτο απο την..πατριδα μου που τοσο μου λειπει! Εξαιρετικα αφιερωμενες σε σενα Θανο γιατι η συμπαθεια ειναι αμοιβαια και σε σενα αλλα και σε ολη τη Μηχανη, μας ενωνει φαινεται η λαδιλα.... Ο Βολος οπως φαινεται απο το μοναστηρι των Ταξιαρχων..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  3. #1893
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Καλησπερα σας,μολις γυρισα απο την βολτα μου και ειμαι ετοιμος να μοιραστο αυτα που πηρε ο φακος μου.Σημερα οπως ειπα και σε αλλα θεματα ειναι μια μερα ξεχωριστη,μερα που δν δουλευα,μερα που μου δοθηκε ελευθερια να βολταρο στο Βορειο μερος της Σιφνου.Παμε σιγα σιγα να δουμε μερικες φωτογραφιες πριν ακομα αρχισει να πεφτει ο ηλιος αλλα και μια φωτο απο τον Αγιο Συμεον στο Τρουλλακη.Στην πρωτη και δευτερη φωτο εχουμε απεναντι την Μηλο,Κιμωλο και Πολυαιγο απο το μερος Διαβρουχας.Στην τριτη η ιδια εικονα απο τα Γιαλουδια.Και στην τεταρτη μια φωτο η οποια παει καπακι για τον scoufgian ξερει αυτος γιατι
    οι τρεις παραπανω πανε για τους δυο μηχανικους μου και τον συναδελφο καθαριστη!

    ε και αφου σας ζαλισα για αλλη μια φορα γραφοντας οριστε και οι "αποδειχτικες" φωτο Συνημμένο Αρχείο 25484

    Συνημμένο Αρχείο 25485

    Συνημμένο Αρχείο 25486

    Συνημμένο Αρχείο 25487
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  4. #1894
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Βόλος, Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.003

    Προεπιλογή

    Θανο ας αναλυσουν αλλοι τις πρωτες 3. Εγω θα μεινω στην 4η. Πολυ ωραιο εξατμησονι φορας, κανουμε και φασαρια ετσι στα σοκακια του νησιου. Παντως το Hayabusha θα πηγαινε γαντι στην φωτο αυτη..ονομα και πραγμα!! Εισαι ωραιος μαγκας. Αρα δεν μας ενωνει μονο η λαδιλα τελικα.... Ωραιος!!

  5. #1895
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eng Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θανο ας αναλυσουν αλλοι τις πρωτες 3. Εγω θα μεινω στην 4η. Πολυ ωραιο εξατμησονι φορας, κανουμε και φασαρια ετσι στα σοκακια του νησιου. Παντως το Hayabusha θα πηγαινε γαντι στην φωτο αυτη..ονομα και πραγμα!! Εισαι ωραιος μαγκας. Αρα δεν μας ενωνει μονο η λαδιλα τελικα.... Ωραιος!!
    Ειναι ωραια αλλα ειναι η δευτερη που βαζω η ιδια (GPR carbon)...οσο για την φασαρια ασε εχω καμποσες μηνυσοις αλλα ευτηχως δν ειμαι ο μονος.Δν θα προτοιμουσα την Hayabusha εκει διοτη μ αρεσει καλυτερα το παπακι...ξερεις φτιαξηματα και τετοια.Και επειδη το παρακανα και θα με κραξουν ολοι τωρα για να διωρθοσω οριστε αλλες δυο απο την σημερινη εξορμιση...Συνημμένο Αρχείο 25490
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  6. Thumbs up

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vortigern Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην πρωτη και δευτερη φωτο εχουμε απεναντι την Μηλο,Κιμωλο και Πολυαιγο απο το μερος Διαβρουχας.Στην τριτη η ιδια εικονα απο τα Γιαλουδια.Και στην τεταρτη μια φωτο η οποια παει καπακι για τον scoufgian ξερει αυτος γιατι


    οι τρεις παραπανω πανε για τους δυο μηχανικους μου και τον συναδελφο καθαριστη!

    ε και αφου σας ζαλισα για αλλη μια φορα γραφοντας οριστε και οι "αποδειχτικες" φωτο Συνημμένο Αρχείο 25484




    Να τη φάς με το κουτάλι ε;;;;

  7. #1897
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nikitasko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να τη φάς με το κουτάλι ε;;;;
    χεχε γεια σου ρε
    Νικιτα!!

  8. #1898
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    Καμια φωτο απο τον Πλατυ Γυαλο???

  9. #1899
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από CORFU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμια φωτο απο τον Πλατυ Γυαλο???
    Οπα τις...εχεις ερθει Σιφνο?Συντομα θα σου εχω..ισως και αυριο....

  10. #1900
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    Εχω συγγενειs εκει,αλλα εχω να ερθω απο το 1981.Αν θυμαμαι καλα το πλοιο ηταν το Κιμωλοs.

Σελίδα 190 από 200 ΠρώτηΠρώτη ... 90140180188189190191192 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας