Σελίδα 198 από 200 ΠρώτηΠρώτη ... 98148188196197198199200 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.971 έως 1.980 από 1997

Θέμα: Θαλασσινές εικόνες και Τοπία 2008 (Seaview 2008)

  1. #1971
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Μιας και ανεφερε ο Λαζαρος το Ναυπλιο ας βαλω και εγω δυο φωτο απο την 3ημερη που ειχαμε παει στις 11/4/2008.Οι φωτο ειναι την αμεσως επομενη μερα......σιγα σιγα θα ακολουθησουν και αλλες καθως υπαρχη μπολικο υλικο που καλος η κακος το ανακαλυψα σημερα.Οι Συγκεκριμενες φωτογραφιες ειναι απο το Τολό 14 χιλιομετρα αν θυμαμαι καλα εξω απο το Ναυπλιο.Αφιερωμενες λοιπον στον Λαζαρο και στον Eng που επιτελους επιστρεφει στην πατριδα μας και τον περιμενουμε με φωτο απο το νησι του

    ε καλα Μαστροπαναγο δν θα μπορουσες να ελειπες ουτε εσυ!! Συνημμένο Αρχείο 25668

    Συνημμένο Αρχείο 25669
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  2. #1972
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Παντου και πουθενα
    Μηνύματα
    1.240

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vortigern Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και ανεφερε ο Λαζαρος το Ναυπλιο ας βαλω και εγω δυο φωτο απο την 3ημερη που ειχαμε παει στις 11/4/2008.Οι φωτο ειναι την αμεσως επομενη μερα......σιγα σιγα θα ακολουθησουν και αλλες καθως υπαρχη μπολικο υλικο που καλος η κακος το ανακαλυψα σημερα.Οι Συγκεκριμενες φωτογραφιες ειναι απο το Τολό 14 χιλιομετρα αν θυμαμαι καλα εξω απο το Ναυπλιο.Αφιερωμενες λοιπον στον Λαζαρο και στον Eng που επιτελους επιστρεφει στην πατριδα μας και τον περιμενουμε με φωτο απο το νησι του

    ε καλα Μαστροπαναγο δν θα μπορουσες να ελειπες ουτε εσυ!! Συνημμένο Αρχείο 25668

    Συνημμένο Αρχείο 25669
    Κακως τις ανακαλυψες,πολυ κακως...Ησυχια δεν θα εχεις παλι....
    Για ακομη μια φορα εισαι ωραιος και σε ευχαριστω...!!
    [I][B]Ειναι ωραια η θαλασσα γιατι κινειται παντα
    και αν εχεις βρει πολλες στεριες καμια δε σ'αραζει,
    ειναι η ωραια η θαλασσα γιατι με εσενα μοιαζει..!
    [/B][/I][SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #1973
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Ακόμη ένα πρόσφατο βίντεο από τα "σύνορα" του Αγίου Όρους με την Ουρανούπολη το καλοκαίρι του 2008... Μακάρι να σας αρέσει. Αφιερωμένο σε όλους όσους αγαπούν τρελά το Αιγαίο και σε όλο το φόρουμ!!!

  4. #1974
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Μηνύματα
    1.558

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vortigern Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και ανεφερε ο Λαζαρος το Ναυπλιο ας βαλω και εγω δυο φωτο απο την 3ημερη που ειχαμε παει στις 11/4/2008.Οι φωτο ειναι την αμεσως επομενη μερα......σιγα σιγα θα ακολουθησουν και αλλες καθως υπαρχη μπολικο υλικο που καλος η κακος το ανακαλυψα σημερα.Οι Συγκεκριμενες φωτογραφιες ειναι απο το Τολό 14 χιλιομετρα αν θυμαμαι καλα εξω απο το Ναυπλιο.Αφιερωμενες λοιπον στον Λαζαρο και στον Eng που επιτελους επιστρεφει στην πατριδα μας και τον περιμενουμε με φωτο απο το νησι του


    ε καλα Μαστροπαναγο δν θα μπορουσες να ελειπες ουτε εσυ!! Συνημμένο Αρχείο 25668




    Πολύ ωραία φωτογραφία!! Σε ευχαριστώ και για την αφιέρωση! Περυσι πήγαμε στο Τολό μονοήμερη με το σχολείο και ήταν εκπληκτικό! Και υπέροχη παραλία!

  5. #1975
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.150

    Προεπιλογή

    Ας ανεβάσω και γω δύο φώτο από το νησί μου..... Οι φώτο είναι τραβηγμένες στο δρόμο από Τριαντάρο προς Αγία Βαρβάρα(για τους γνώστες) ενώ στο βάθος στη δεύτερη φώτο φαίνεται η Μύκονος......Αφιερωμένες σε όλους μαζί με τις καλύτερες ευχές μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  6. #1976
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Να περάσω τώρα στο "πρωινό" της βραδιάς από μένα.... Προσέξτε πως δένουν τα σύννεφα με το τοπίο.... Τραβήχτηκε από τον πατέρα μου το 1987 με Canon AE1 από τη βεράντα του σπιτιού μου. Ελπίζω να σας αρέσουν...

    Αφιερωμένες στους Leo, Mastrokostas, Moutsokwstas, laz94, Roi Baudoin, Nissos Mykonos, Vortigern, Sylver23, φανουλα, Mike Rodos, Rocinante, voyager, Nikos, manolis m, mike rodos, marsant, apostolos, esperos, dimitris, mixalis 13, σε όσους φίλους ξέχασα γιατί βιάζομαι για το κυρίως γεύμα και πάντα για όλο το nautilia.gr

    Επίσης να πω, ότι τις ανέβασα και στην gallery στην κατηγορία seaview...

    Συνημμένο Αρχείο 25684

    Συνημμένο Αρχείο 25682
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  7. #1977
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Και τώρα ας περάσουμε στο κυρίως γεύμα...Μία δύση το 1987 από τον πατέρα μου.. Ήταν μία Παρασκευή του Μαρτίου.... Αφιερωμένες σε όλους όσους τους αρέσουν τέτοιες στιγμές.... και στο ζεστό και φιλόξενο nautilia.gr

    Και αυτές υπάρχουν στο gallery μας στην κατηγορία seaview...

    Συνημμένο Αρχείο 25686

    Συνημμένο Αρχείο 25685
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  8. #1978
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    332

    Προεπιλογή

    Mπραβο Ηλια,οι φωτογραφιες σου ολες ειναι τελειεςνα εισαι καλα

  9. #1979
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    332

    Προεπιλογή

    Ας ανεβασω μια φωτο απο την ομορφη ΣυροLeo ειδικα για σενα,αλλα και για ολο το φορουμΣυνημμένο Αρχείο 25715
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  10. #1980
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Σ΄ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να στο πω και δια ζώσης και αύριο στην συνάντηση .

Σελίδα 198 από 200 ΠρώτηΠρώτη ... 98148188196197198199200 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας