Σελίδα 11 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 154

Θέμα: Champion Jet 1 [Condor Vitesse, Hsc Incat 044]

  1. #101
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος ήταν άραγε ο λόγος που το πλοίο πήγε στην Κώ όπως δείχνει το AIS του και τώρα επιστρέφει στο Ηράκλειο!!!!!
    Και να η απάντηση στο ερώτημα μου, από την AegeaNews.

  2. #102
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και να η απάντηση στο ερώτημα μου, από την AegeaNews.
    Στην Κω δεν πρέπει να πηγαίνουν άλλους λάθρο,κατέστρεψαν τον τουρισμό του νησιού κ επιπλέον το νησί έχει μουσουλμανική μειονότητα.
    Αλλά πού να τα δουν αυτά οι εθνομηδενιστές !

  3. #103
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.880

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Κω δεν πρέπει να πηγαίνουν άλλους λάθρο,κατέστρεψαν τον τουρισμό του νησιού κ επιπλέον το νησί έχει μουσουλμανική μειονότητα.
    Αλλά πού να τα δουν αυτά οι εθνομηδενιστές !
    Και να ήταν μόνο οι "εθνομηδενιστές" όπως τους αποκαλείς φίλε μου καλά θα ήταν...όμως και οι άλλοι του άλλου μεγάλου κόμματος δεν πάνε πίσω. Όταν το χειμώνα οι κάτοικοι της Κω είχαν ξεσηκωθεί και έκαναν κινητοποιήσεις για το hotspot στο Πυλί, ο "συμπαθέστατος" κος Βρούτσης της αξιωματικής αντιπολίτευσης είχε δηλώσει "Θα πρέπει να καταλάβουν οι κάτοικοι ότι πρέπει να γίνει hotspot και στην Κω"! Για να είχαν όμως το ίδιο πρόβλημα η Νάξος ή η Αμοργός, θα έλεγε το ίδιο ο κος Βρούτσης? Αλλά δεν βαριέσαι το κυκλαδονήσι μου να'ναι καλά και να βγαίνω βουλευτής, και ποιός χ....ει τα Δωδεκάνησα ή τα νησιά του Ανατολικού Αιγαίου?

  4. #104
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thanos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και να ήταν μόνο οι "εθνομηδενιστές" όπως τους αποκαλείς φίλε μου καλά θα ήταν...όμως και οι άλλοι του άλλου μεγάλου κόμματος δεν πάνε πίσω. Όταν το χειμώνα οι κάτοικοι της Κω είχαν ξεσηκωθεί και έκαναν κινητοποιήσεις για το hotspot στο Πυλί, ο "συμπαθέστατος" κος Βρούτσης της αξιωματικής αντιπολίτευσης είχε δηλώσει "Θα πρέπει να καταλάβουν οι κάτοικοι ότι πρέπει να γίνει hotspot και στην Κω"! Για να είχαν όμως το ίδιο πρόβλημα η Νάξος ή η Αμοργός, θα έλεγε το ίδιο ο κος Βρούτσης? Αλλά δεν βαριέσαι το κυκλαδονήσι μου να'ναι καλά και να βγαίνω βουλευτής, και ποιός χ....ει τα Δωδεκάνησα ή τα νησιά του Ανατολικού Αιγαίου?
    Εθνομηδενιστές διότι πάνε να μας αποδομήσουν ως έθνος,ειδικά με αυτά που γίνονται στην παιδεία.
    Κάποιο διάστημα "έπαιξε" κ η Νάξος γιά hotspot.To δίκαιο είναι να κατανέμονται σε όλη την Ελλάδα πλην Θράκης γιά ευνόητους λόγους αλλά κ στα μικρά νησιά όπου πράγματι υπάρχει πρόβλημα.Φαίνεται όμως ότι σε ορισμένες περιοχές δεν πάνε λόγω αντιδράσεων τοπικών βουλευτών,ένθεν κ ένθεν των παρατάξεων.
    Στη Κρήτη δεν τους αφήνουν να μείνουν,θέλω να πιστεύω επειδή περιμένουν "κύμα" από Λιβύη

  5. #105
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    Αθήνα και Κρήτη
    Μηνύματα
    304

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εθνομηδενιστές διότι πάνε να μας αποδομήσουν ως έθνος,ειδικά με αυτά που γίνονται στην παιδεία.
    Κάποιο διάστημα "έπαιξε" κ η Νάξος γιά hotspot.To δίκαιο είναι να κατανέμονται σε όλη την Ελλάδα πλην Θράκης γιά ευνόητους λόγους αλλά κ στα μικρά νησιά όπου πράγματι υπάρχει πρόβλημα.Φαίνεται όμως ότι σε ορισμένες περιοχές δεν πάνε λόγω αντιδράσεων τοπικών βουλευτών,ένθεν κ ένθεν των παρατάξεων.
    Στη Κρήτη δεν τους αφήνουν να μείνουν,θέλω να πιστεύω επειδή περιμένουν "κύμα" από Λιβύη
    ...Ή επειδή περιμένουν ανεξέλεγκτες καταστάσεις εναντίον των προσφύγων από κάποιους Κρητικούς, καταλαβαίνετε από ποιές περιοχές εννοώ...

  6. #106
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από renetoes Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Ή επειδή περιμένουν ανεξέλεγκτες καταστάσεις εναντίον των προσφύγων από κάποιους Κρητικούς, καταλαβαίνετε από ποιές περιοχές εννοώ...
    Σφακιά,Μυλοπόταμος;

  7. #107
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    Αθήνα και Κρήτη
    Μηνύματα
    304

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σφακιά,Μυλοπόταμος;
    ΑΚΡΙΒΩΣ! Και τότε θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν κάποιοι...

  8. #108

    Προεπιλογή

    Το Champion Jet 1 στο λιμανι της Μυκονου στις 15-7-2016

    DSCN0464ΛΕΑΝΔΡΟΣ.jpgDSCN0476ΛΕΑΝΔΡΟΣ.jpg

  9. #109
    Εγγραφή
    Dec 2010
    Μηνύματα
    1.011

    Προεπιλογή

    Μετά τις πολύ ωραίες κοντινές του Λέανδρου σημερινές μακρινές από τη Νάξο, όπου λόγω καιρού μπήκε κάνοντας Ζ!

    DSC05035.jpg DSC05038.jpg DSC05039.jpg DSC05041.jpg

  10. #110

    Προεπιλογή

    Champion Jet 1 καταπλους στο λιμανι της Ναξου στις 18-9-2016

    DSCN0817ΛΕΑΝΔΡΟΣ.jpg

Σελίδα 11 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας