Σελίδα 11 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 124

Θέμα: Δημήτριος Χ [Dimitrios X - Πρωτοπόρος VIII]

  1. #101

    Προεπιλογή Δημήτριος Χ [Dimitrios X - Πρωτοπόρος VIII]

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από billyferry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλέον το πλοίο στο σύστημα κρατήσεων της ΑΝΕΘ εμφανίζεται ως DIMITRIOS X και όχι ως THASSOS IV όπως φαινόταν στην αρχή...
    Άντε, με το καλό να αρχίζει να εμφανίζεται και στο φόρουμ ως ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ (εννοώ στο τίτλο του θέματος) και όχι ως ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ VIII όπως φαίνεται τώρα !!!!!

  2. #102
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το ρεπορτάζ από την 1η άφιξη του Δημήτριος Χ στην Κεραμωτή
    ΠΗΓΗ

  3. #103
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Με μέριμνα του Κέντρου Επιχειρήσεων του Λιμενικού Σώματος – Ελληνικής Ακτοφυλακής πραγματοποιήθηκαν, πρώτες πρωινές και μεσημβρινές ώρες σήμερα, οι παρακάτω διακομιδές ασθενών, οι οποίοι έχρηζαν άμεσης νοσοκομειακής περίθαλψης:
    - 32χρονης από το λιμένα Θάσου στο λιμένα Κεραμωτής με το Ε/Γ-Ο/Γ “ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ” Ν.Π. 12287,
    ΠΗΓΗ

  4. #104

    Προεπιλογή

    Την επόμενη Παρασκευή (16 Μαρτίου) είναι προγραμματισμένο να αναχωρήσει το πλοίο από την Θάσο για τα ναυπηγεία Ελευσίνας, για τον πρώτο του δεξαμενισμό και εργασίες συντήρησης.

  5. #105

    Προεπιλογή

    Μία ημέρα νωρίτερα από ότι είχαμε γράψει πριν μία εβδομάδα,

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την επόμενη Παρασκευή (16 Μαρτίου) είναι προγραμματισμένο να αναχωρήσει το πλοίο από την Θάσο για τα ναυπηγεία Ελευσίνας, για τον πρώτο του δεξαμενισμό και εργασίες συντήρησης.
    το πλοίο αναχώρησε σήμερα από την Θάσο για την Ελευσίνα.

  6. #106
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Κατά τις 11.30 π.μ το Δημήτριος Χ περνούσε ανάμεσα από Κυνόσουρα και Ψυτάλλεια πηγαίνοντας για την Ελευσίνα που θα κάνει τον δεξαμενισμό του. Εγώ βρισκόμουν εκεί και το αποθανάτισα. Καλή συνέχεια σε όλους.

    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-Χ-42-16-03-2018.jpg

  7. #107
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το Δημήτριος Χ σήμερα όπως λένε οι πληροφορίες μου θα πέσει από την δεξαμενή της Ελευσίνας. Καλή συνέχεια σε όλους.

  8. #108

    Προεπιλογή

    Ολοκλήρωση των εργασιών συντήρησης και αναχώρηση του πλοίου για την επιστροφή του στην Θάσο. Ή μήπως .....για την Κάρυστο, τουλάχιστον όπως εκπέμπει στο AIS ???

    (Να δω να ξαναανοίγει η γραμμή Ραφήνας - Καρύστου με .....αμφίπλωρο και να σκίσω όλα μου τα πτυχία !!!!!)

  9. #109
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Τωρα στο AIS του λέει Θάσος. Καλή συνέχεια.

  10. #110

    Προεπιλογή

    Το ξέρω Παντελεήμων, το είδα, προφανώς το "ΚΑΡΥΣΤΟΣ" είχε ξεμείνει από όταν κατέβηκε στα πέριξ. Απλά είπα να "αστειευτώ", με το ότι η δεύτερη πατρίδα μου και το λιμάνι της έχουν ξεμείνει σχεδόν είκοσι χρόνια χωρίς παπόρι........

Σελίδα 11 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας