Σελίδα 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 78910 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 81 έως 90 από 98

Θέμα: Ιωάννης Σοφία Κ [Ioannis Sofia K]

  1. #81

    Προεπιλογή

    Αποδεξαμενιστηκε το Ιωαννης Σοφια Κ απο την μεγαλη δεξαμενη του Βασιλειαδη

  2. #82

    Προεπιλογή

    Μετά την ολοκλήρωση του δεξαμενισμού του έχει επιστρέψει σε δρομολόγια στην γραμμή της Σαλαμίνας.

  3. #83

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από manolisfissas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πληροφορίες μου λένε ότι στις αρχές του Μαρτίου τα ΕΓ/ΟΓ ΙΩΆΝΝΗΣ ΣΟΦΊΑ Κ, ΜΑΤΟΎΛΑ Κ ΚΑΙ ΓΕΏΡΓΙΟΣ θα εκτελούν δρομολόγια στην γραμμή Ρίο-Αντίριο.
    Αξημέρωτα σήμερα αναχώρησε από την Σαλαμίνα για το Ρίο, κάνοντας τον γύρο της Πελοποννήσου μετά τα γνωστά προβλήματα που παρουσιάστηκαν στην διώρυγα της Κορίνθου.

  4. #84
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Κατά τις 02,30 π.μ αναχώρησε το Ιωάννης Σοφία Κ από τη Σαλαμίνα και κάνοντας το γύρο της Πελοποννήσου (αφού ο Ισθμός έκλεισε) ξεκίνησε για Ρίο. Αυτή την ώρα Δυτικά από τη νήσο Βελοπούλα με 9,7 μίλια. Τα άλλα δύο που θα φύγουν......όταν σπάσει ο καιρός, είναι το Ματούλα και το Γεώργιος. Καλή συνέχεια.

  5. #85

    Προεπιλογή

    Εμ τι να σου κάνω.... Δεν διαβάζεις πριν γράψεις !!! Δεν πειράζει όμως, συμπλήρωσες κι άλλα.

  6. #86
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Έχω και φωτο από μέσα .....αλλά δεν είμαι στο pc μου

  7. #87

    Προεπιλογή

    Ξεκίνησε ήδη δρομολόγια στη γραμμή του Ρίου.

  8. #88
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω και φωτο από μέσα .....αλλά δεν είμαι στο pc μου
    Όπως υποσχέθηκα, εν πλω για Ρίο. Καλές δουλειές σε όλα τα πληρώματα.

    ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΟΦΙΑ-Κ-218-27-02-2018.jpg

  9. #89

    Προεπιλογή

    σήμερα στο ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ Κ έσπασαν οι κάβοι του και δίπλωσε στην προβλήτα του ριου με αποτέλεσμα να κοπανιέτε με την πλευρά του στην προβλήτα για αρκετή ώρα ας ελπίσουμε ότι δεν έχει μεγάλες ζημιές το κουφάρι και τα πηδάλια του .

  10. #90

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dedaferries Εμφάνιση μηνυμάτων
    σήμερα στο ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ Κ έσπασαν οι κάβοι του και δίπλωσε στην προβλήτα του ριου με αποτέλεσμα να κοπανιέτε με την πλευρά του στην προβλήτα για αρκετή ώρα ας ελπίσουμε ότι δεν έχει μεγάλες ζημιές το κουφάρι και τα πηδάλια του .
    Εκτός από την προσωπική σου μαρτυρία φίλε μου, η οποία να σου πω την αλήθεια μου με τρόμαξε (κοπανιόταν με την πλευρά του στην προβλήτα για αρκετή ώρα), αναφέρεται πουθενά αλλού το περιστατικό ??? Όσο κι αν έψαξα δεν μπόρεσα να βρω κάτι σχετικό.

    Πάντως, το απόλυτα βέβαιο είναι ότι όλα τα χθεσινά δρομολόγια του πλοίου εκτελέστηκαν κανονικά μέχρι αργά την νύχτα, και κανονικά εκτελεί και τα σημερινά του.

Σελίδα 9 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 78910 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας