Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 27

Θέμα: Σαλαμίς Εξπρές Ι [Salamis Express I]

  1. #11
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Ανδριανέ φυσικά και δεν πειράζει που δεν τα γράφεις ΟΛΑ, και αν ξαναδιαβάσεις το ποστ μου θέλω να πιστεύω πως θα καταλάβεις ότι απάντησα πολύ ευγενικά και δεν σου έκανα καμμία απολύτως παρατήρηση για το τι πρέπει να γράφεις και τι όχι.

    Απλά, την ώρα που ήρθε σήμερα το πλοιάριο στα Σελήνια έτυχε να είμαστε επιτόπου με τον Παντελή (ρώτησε τον), και θεώρησα καλό να το αναφέρω, όπως και να αναφέρω ότι η φωτογραφία σου ήταν η πρώτη του πλοιαρίου στα Σελήνια. Τώρα αν νομίζεις ότι αυτά που πρόσθεσα ήταν περιττά, ζήτησε από έναν διαχειριστή να τα διαγράψει, και να το ξέρω άλλη φορά να μην ξανασχολιάσω κανένα ποστ σου.
    Προς θεου,δεν παρεξηγησα τα σχολια σου,αλλα δεν εχω χρονο,και εψαχνα μια ωρα που να ανεβασω και το Αγ Γεωργιος,το εχω ξανα γραψει,δεν εχω ιντερνετ,5 γιγα το μηνα μονο και πανακριβα!Γαυτο βιάζομαι
    ,και δεν γραφω πολλα

  2. #12

    Προεπιλογή

    Το καραβάκι την πρώτη του ημέρα στα Σελήνια, λίγα μόλις λεπτά μετά την πρώτη του άφιξη αποβιβάζοντας τους πρώτους του "επιβάτες", τα μέλη των οικογενειών του πληρώματος που "ευκαιρείας δοθείσης" κάνανε την βόλτα τους.

    IMG_0279.jpg
    Σελήνια - 03/05/2016

  3. #13

    Προεπιλογή

    Δεν το είχα για τόσα .....γκάζια το μικρό !!!!! Φορτσάτο ερχότανε χθες από τα Σελήνια, αλλά και αναχώρησε λίγη ώρα μετά από το μεγάλο λιμάνι.

    IMG_0207.jpg__IMG_0223.jpg
    Πειραιάς - 28/06/2016

  4. #14

    Προεπιλογή

    Από ότι φαίνεται, τελείωσαν τα καλοκαιρινά δρομολόγια του πλοιαρίου στα Σελήνια της Σαλαμίνας. Σήμερα το είδα δεμένο στον μώλο των "μικρών" στα Παλούκια.

  5. #15

    Προεπιλογή

    Το καραβάκι θα δουλέψει και φέτος το καλοκαίρι στην γραμμή Πειραιάς - Σελήνια Σαλαμίνας. Τα δρομολόγια του αναμένεται να ξεκινήσουν γύρω στις 15 Ιουνίου.

  6. #16
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Σήμερα ξεκίνησε τα δρομολόγια του από Σελήνια - Πειραιά. Καλή συνέχεια.

  7. #17
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Εδώ ξεκινώντας ένα του δρομολόγιο από Σελήνια για Πειραιά. Καλή συνέχεια.

    ΣΑΛΑΜΙΣ-ΕΞΠΡΕΣ-1-26-11-06-2017.jpg

  8. #18
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    597

    Προεπιλογή

    ... και τα φετινά δρομολόγια του!!
    18403660_1379212158812544_8864874008415973130_n.jpg

  9. #19
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Ενημερώθηκε απογευματινές ώρες σήμερα το Ενιαίο Κέντρο Συντονισμού Έρευνας και Διάσωσης του Λιμενικού Σώματος – Ελληνικής Ακτοφυλακής για περιστατικό εισροής υδάτων σε πνευστή λέμβο, στα θαλάσσια περιοχή νοτιοδυτικά της νήσου Ψυττάλειας Αργοσαρωνικού κόλπου, με πέντε επιβαίνοντες.
    Στην περιοχή έσπευσε περιπολικό σκάφος του Λ.Σ. -ΕΛ.ΑΚΤ. καθώς και το Ε/Γ-Ο/Γ ''ΣΑΛΑΜΙΣ ΕΞΠΡΕΣ'' Ν.Χαλκίδας 342.
    Η λέμβος ρυμουλκήθηκε από το ''ΣΑΛΑΜΙΣ ΕΞΠΡΕΣ'' στο λιμένα Νέου Μώλου Δραπετσώνας με τη συνοδεία του περιπολικού σκάφους και τους επιβαίνοντες καλά στην υγεία τους.
    ΠΗΓΗ

  10. #20

    Προεπιλογή

    Το καραβάκι ολοκλήρωσε τα δρομολόγια του στην γραμμή Πέραμα - Σελήνια, και έχει βγει για δεξαμενισμό και εργασίες συντήρησης στο ναυπηγείο Μπεκρή στα Αμπελάκια.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας