Σελίδα 5 από 596 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555105505 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 5954

Θέμα: Θαλασσινές εικόνες και Τοπία 2009 (Seaview 2009)

  1. #41
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Προεπιλογή

    Sylver και Βασίλη, σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, κι εγώ έχω σχολιάσει τόσες φορές τις φωτογραφίες σας... Μια που εσείς καλύπτετε το ρεπορτάζ από Πειραιά, εγώ έχω αναλάβει τα Δωδεκάνησα!!

  2. #42
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Μεθωνη Μεσσηνιας
    Μηνύματα
    64

    Προεπιλογή σχολια

    παιδια ευχαριστω για τα σχολια....leo χαιρομαι που σου αρεσε η φωτογραφια και σου θυμησε παλιες στιγμες...επισης eliasaslan πολυ ομορφες οι φωτογραφιες σου με τα ηλιοβασιλεματα!!!
    [INDENT][CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B][FONT=Comic Sans MS]ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι [U]ναυτες [COLOR=blue]τ[/COLOR][COLOR=blue]ρελους πειρατες([/COLOR][/U][I][COLOR=blue]ολοι εμεις):roll:[/COLOR][/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER][/INDENT]

  3. #43
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Προεπιλογή

    Κι οι δικές σου φίλε Άγγελε είναι πολύ σπάνιες και διαφορετικής ομορφιάς... Αποθανάτισες πολύ όμορφες στιγμές, σε ευχαριστούμε!

  4. #44
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Αγγελε η φωτο σου ειναι απιστευτες,πραγματικα σε μεταφερουν αλλου..ζωγραφισες
    Ηλια νομιζω οτι αν καποιος απο εμας ερθει στην Λερο δυσκολα θα φωτογραφισει τα αριστουργιματα που ανεβαζεις καθε μερα...γιατι σιγουρα εσυ το κανεις με ψυχη και μερακι,σε ευχαριστουμε παρα πολυ.

    Λοιπον αφου ποιασαμε του κεραυνους εχω ενα ωραιο βιντεακι το οποιο το τραβηξε ενας συμμαθητης μου στο Βαθυ της Σιφνου,αν υπαρχη μερος που μπορω να το ανεβασω να μου το πειτε.Ειναι καταπληκτικο!

  5. #45
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Μεθωνη Μεσσηνιας
    Μηνύματα
    64

    Προεπιλογή βιντεο

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vortigern Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγγελε η φωτο σου ειναι απιστευτες,πραγματικα σε μεταφερουν αλλου..ζωγραφισες

    Ηλια νομιζω οτι αν καποιος απο εμας ερθει στην Λερο δυσκολα θα φωτογραφισει τα αριστουργιματα που ανεβαζεις καθε μερα...γιατι σιγουρα εσυ το κανεις με ψυχη και μερακι,σε ευχαριστουμε παρα πολυ.


    Λοιπον αφου ποιασαμε του κεραυνους εχω ενα ωραιο βιντεακι το οποιο το τραβηξε ενας συμμαθητης μου στο Βαθυ της Σιφνου,αν υπαρχη μερος που μπορω να το ανεβασω να μου το πειτε.Ειναι καταπληκτικο!
    ευχαριστω Θανο...οντως πρεπει να ανεβασεις το βιντεακι!!!
    [INDENT][CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B][FONT=Comic Sans MS]ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι [U]ναυτες [COLOR=blue]τ[/COLOR][COLOR=blue]ρελους πειρατες([/COLOR][/U][I][COLOR=blue]ολοι εμεις):roll:[/COLOR][/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER][/INDENT]

  6. #46
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Αφιερωμένη στον Leo, στον frost, στον sylver, στο mastropanago και στον Vortigern!!

  7. #47
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Trakman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφιερωμένη στον Leo, στον frost, στον sylver, στο mastropanago και στον Vortigern!!
    Τι εισαι συ ρε παιδι μου.....καταπληκτικη..Σε ευχαριστω

  8. #48
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Προεπιλογή

    Vortigern σε ευχαριστώ πολύ ρε συ, Trakman, πανέμορφη φωτο...

  9. #49
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    prokymaia.jpg
    λιμανι μυτιληνης-η προκυμαια. τα ιστιοπλοικα σκαφη αν θυμαμαι καλα, πρεπει να ειναι απο μια ρεγκατα, τον αυγουστο του 2004.

  10. #50
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    Συνημμένο Αρχείο 26335
    το αυγουστιατικο φεγγαρι καθρεφτιζεται στα νερα του κολπου καλλονης (λεσβος)-αυγουστος 2006
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

Σελίδα 5 από 596 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555105505 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας