Σελίδα 51 από 596 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361101151551 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 501 έως 510 από 5954

Θέμα: Θαλασσινές εικόνες και Τοπία 2009 (Seaview 2009)

  1. #501
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Αφιερωμένη στον mastrokosta, στον C. Κάρολο, στον seaways_lover και το Leo!
    Η πλώρη είναι νέα παρουσία, Eurocargo Napoli!

  2. #502
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτη ειναι αφιερωμενη στους καλους φιλους: voyager,Τrakman,Nissos Mykonos,sylver 56, thanasis89, Roi ,vortigern,ελμεψη,efouskayak ,Παναγιωτη,dimitri.speedkiller.

    Αυτη στον Μαστροπαναγο, και τον Leo που επισκεπτεται αυτα τα μερη .

    Αυτη στον C Καρολος ,Eng ,Μαστροπαναγο,Αποστολο, διοτι ο γλαρος, ειναι μια παρεα στα ταξιδια της θαλασσας .
    Κώστα σε ευχαριστώ πολύ για την φωτογραφία που μου αφιέρωσες!!!Είναι απλά τέλεια όπως και οι άλλες φωτογραφίες που έχεις ανεβάσει τις τελευταίες μέρες!!!Μπράβο!!!

  3. #503
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Παντου και πουθενα
    Μηνύματα
    1.240

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mastrokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτη ειναι αφιερωμενη στους καλους φιλους: voyager,Τrakman,Nissos Mykonos,sylver 56, thanasis89, Roi ,vortigern,ελμεψη,efouskayak ,Παναγιωτη,dimitri.speedkiller.

    Αυτη στον Μαστροπαναγο, και τον Leo που επισκεπτεται αυτα τα μερη .

    Αυτη στον C Καρολος ,Eng ,Μαστροπαναγο,Αποστολο, διοτι ο γλαρος, ειναι μια παρεα στα ταξιδια της θαλασσας .
    Καταπληκτικος ο Νοτιος Ευβοικος,μου θυμισες καλοκαιρι με αυτη τη φωτο εκει κοντα στα μερη σου..
    Ο γλαρος ειναι συντροφια καθε ναυτικου οταν καθεται καπου σε καμια πρυμνη και οχι μονο,επισης οταν εισαι κοντα σε στερια και δεν την βλεπεις εχεις τους γλαρους για να στην επισημαινουν...
    [I][B]Ειναι ωραια η θαλασσα γιατι κινειται παντα
    και αν εχεις βρει πολλες στεριες καμια δε σ'αραζει,
    ειναι η ωραια η θαλασσα γιατι με εσενα μοιαζει..!
    [/B][/I][SIGPIC][/SIGPIC]

  4. #504
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Πάτρα, Δρακοπουλάτα Κεφαλονιάς, Hereford (UK)
    Μηνύματα
    309

    Thumbs up

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Trakman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφιερωμένη στον mastrokosta, στον C. Κάρολο, στον seaways_lover και το Leo!
    Η πλώρη είναι νέα παρουσία, Eurocargo Napoli!
    Σε ευχαριστω απο βαθος καρδιας για την αφιερωση. Η επαφη σου με τον φακο μαγικη. Παντα τετοιες ομορφιες να μας δεινεις
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #505
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Βόλος, Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.003

    Προεπιλογή Βόλος

    Σήμερα ο καιρός εδω είναι αρκετα μουντός, αλλά ωραίος για φωτο. Οποτε αφιερωνω σε Roi, Trakman, Polykas, Vorti, Sylv (ή επιβάτη!!), Γιαννάκη τις πρώτες 4 φωτο. Η τελευταια θα αφιερωθεί στους Administrators και τη προτείνω για μια μελλοντική συνάντηση..
    (Μαστροκώστα εσύ ανήκεις στην ομάδα της φωτο 5.. Σ'ευχαριστω για τη φωτο και συμφωνώ απόλυτα με τον εταιρο Μηχανικό. Ο γλάρος είναι μεγάλη χαρα για τον Ναυτικό γιατί του μεταφέρει τα αρώματα της στεριάς που τόσο του λείπουν στα λογκαδα ταξίδια..)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  6. #506
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Γιώργο σε ευχαριστώ πολύ!!!
    Όμορφο, χειμωνιάτικο σκηνικό! Ένα μέρος που πραγματικά θέλω να επισκεφτώ, αφού όταν κάποτε είχα έρθει ήμουν μόλις 5 χρόνων!!
    Να'σαι καλά!!

  7. #507
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Γιώργο σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις φωτογραφίες από τον όμορφο Βόλο που θέλω να επισκεφτώ γιατί μένουν κάποιοι φίλοι μου από το σχολείο...Να είσαι καλά και σε ευχαριστώ!!

  8. #508
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μερικές μέρες πριν βρέθηκα στην Νότια Εύβοια και ανιχνεύοντας κάποια παραλία της ανακάλυψα αυτό και το παραχωρώ στον εξαίρετο φίλο Captain_Nionio για να κάτσει να στοχαστεί και να μας γράψει δυό λόγια. Μας έλειψες Νιόνιο .

    Φιλε Leo να σαι καλα για την υπεροχη και σημαδιακη φωτογραφια γιατι μεσα στο φορτο των τελευταιων ημερων (εργασιες,εργασιες και παλι εργασιες) με αυτη τη φωτογραφια με ξεκουραζεις. Μια παραλια, μια καρεκλα, ανεξαρτητως εποχης ειναι κατι υπεροχο, τι αλλο να ζητησει κανεις για να αδιασει το μυαλο σου; Ευχαριστω και παλι και ζητω συγνωμη για την περιορισμενη παρουσια μου τον τελευταιο καιρο, μονο που δεν εχω χρονο.

  9. #509
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Speedkiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαστροκώστα εξαιρετικές και ευχαριστώ πολυ!!!Σχολιάζω εδω γιατί στη gallery μου τα βγαζει κινέζικα!Εχω ανεβάσει μια για σένα!!!Οταν ανέβει δική σου!!!

    edit:Εδω λοιπόν είναι το βαπόρι μου!!!Το χω τραβήξει απο μια ξέρα που παμε για ψαροτούφεκο!Το κυμα που σκαει κοντά το προδίδει λίγο!Την αφήνουμε εκεί κ βουτάμε τριγύρω...Ο βραχος που έιναι λίγο καταμισί στο νερό είναι άσπρος απ τα γλαρόνια....
    Αυτή η φωτογραφεία μου θύμισε πολλά .Ευχαριστώ !

  10. #510
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή Ο Μάρκος

    Ένας γλάρος με όνομα!
    Να σας γνωρίσω τον Μάρκο. Είναι ο προστατευόμενος μιας κυρίας(συγγενούς μου) που είναι και χειμερινή κολυμβήτρια. Την περιμένει κάθε μεσημέρι στην ακρογυαλιά που του πάει μεζεδάκια και μόλις τον φωνάξει πετάει προθαλασσώνεται ή προγειώνεται κοντά της και περπατάνε παρέα στη παραλία. Απίστευτο κι όμως αληθινό... Η φωτογραφία στη παραλία της Αζολίμνου της Σύρου την 1η Μαρτίου.

    Αφιερωμένο σε όλα τα μπακούρια του φόρουμ μας!!!

Σελίδα 51 από 596 ΠρώτηΠρώτη ... 41495051525361101151551 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας