Σελίδα 12 από 596 ΠρώτηΠρώτη ... 210111213142262112512 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 111 έως 120 από 5954

Θέμα: Θαλασσινές εικόνες και Τοπία 2009 (Seaview 2009)

  1. #111
    navigation Guest

    Προεπιλογή

    Τι είναι αυτά που κάνεις βρε moutsokwsta....thanks!!!

  2. #112
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    RODOS
    Μηνύματα
    18

    Προεπιλογή Μόλυβος..

    Να σαι καλά φίλε Moutsokosta,μου έφερες στο μυαλό υπέροχες αναμνήσεις από τον Μόλυβο , πέρασα εκεί τρία χρόνια ως υπάλληλος εταιρείας..από του Γάτου είναι η φωτο;αν και δεν νομίζω..

  3. #113
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    περυσι που πηγα το βρηκα κλειστο, αρχες ιουνη! δεν ξερω τι μπορει να ειχε συμβει..η φωτο ειναι ενας απο τους λογους που ο μολυβος ειναι το πιο τουριστικο σημειο της λεσβου.

  4. #114

    Προεπιλογή

    ανεβασα σημερα 4 φωτο στο γκαλερι τραβηγμενες εχθες απο τον νεο μωλο δραπετσωνας.γενικα και οι 4 φωτο μου βγαζουν καποια συναισθηματα.
    η πρωτη δειχνει τον σταθμο φορτωσης container την ωρα της δυσης του ηλιου

    στην δευτερη ενω ειναι απλα ενα φορτηγο ,εμενα μου βγαζει μια μοναξια το ολο το τοπιο ασχετα που το πλοιο βρισκεται σε ενα σημειο με εκαντονταδες πλοια και πλεουμενα

    η τριτη φωτο δειχνει τα παλια σαπισμενα σκαρια που αναπαυονται σε αυτο το σημειο σαν φαντασματα μεσα στο μουντο τοπιο.

    τελος η τεταρτη φωτο ειναι το ηλιοβασιλεμα πισω απο την ψυταλλεια.ενα νησακι που δυστυχως ειχε την κακοτυχια να καταντησει αποχετευση.

  5. #115
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανεβασα σημερα 4 φωτο στο γκαλερι τραβηγμενες εχθες απο τον νεο μωλο δραπετσωνας.γενικα και οι 4 φωτο μου βγαζουν καποια συναισθηματα.
    η πρωτη δειχνει τον σταθμο φορτωσης container την ωρα της δυσης του ηλιου

    στην δευτερη ενω ειναι απλα ενα φορτηγο ,εμενα μου βγαζει μια μοναξια το ολο το τοπιο ασχετα που το πλοιο βρισκεται σε ενα σημειο με εκαντονταδες πλοια και πλεουμενα

    η τριτη φωτο δειχνει τα παλια σαπισμενα σκαρια που αναπαυονται σε αυτο το σημειο σαν φαντασματα μεσα στο μουντο τοπιο.

    τελος η τεταρτη φωτο ειναι το ηλιοβασιλεμα πισω απο την ψυταλλεια.ενα νησακι που δυστυχως ειχε την κακοτυχια να καταντησει αποχετευση.
    Συλβεστρο καταπληκτικες ολες οι φωτογραφιες σου,με πολυ ωραια χρωματα και με διαφορετικο συναισθημα η καθε μια!!!!Μπραβο σου!!!!

  6. #116
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Μεθωνη Μεσσηνιας
    Μηνύματα
    64

    Προεπιλογή !!!!!!!!!!!!!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ανεβασα σημερα 4 φωτο στο γκαλερι τραβηγμενες εχθες απο τον νεο μωλο δραπετσωνας.γενικα και οι 4 φωτο μου βγαζουν καποια συναισθηματα.
    η πρωτη δειχνει τον σταθμο φορτωσης container την ωρα της δυσης του ηλιου

    στην δευτερη ενω ειναι απλα ενα φορτηγο ,εμενα μου βγαζει μια μοναξια το ολο το τοπιο ασχετα που το πλοιο βρισκεται σε ενα σημειο με εκαντονταδες πλοια και πλεουμενα

    η τριτη φωτο δειχνει τα παλια σαπισμενα σκαρια που αναπαυονται σε αυτο το σημειο σαν φαντασματα μεσα στο μουντο τοπιο.

    τελος η τεταρτη φωτο ειναι το ηλιοβασιλεμα πισω απο την ψυταλλεια.ενα νησακι που δυστυχως ειχε την κακοτυχια να καταντησει αποχετευση.
    Συλβεστρο φοβερες ολες οι φωτογραφιες!!!!!
    [INDENT][CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B][FONT=Comic Sans MS]ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι [U]ναυτες [COLOR=blue]τ[/COLOR][COLOR=blue]ρελους πειρατες([/COLOR][/U][I][COLOR=blue]ολοι εμεις):roll:[/COLOR][/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER][/INDENT]

  7. #117
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Μεθωνη Μεσσηνιας
    Μηνύματα
    64

    Προεπιλογή Μεθωνη Μεσσηνιας

    Συνημμένο Αρχείο 27097καταιγιδα στον οριζοντα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52
    [INDENT][CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B][FONT=Comic Sans MS]ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι [U]ναυτες [COLOR=blue]τ[/COLOR][COLOR=blue]ρελους πειρατες([/COLOR][/U][I][COLOR=blue]ολοι εμεις):roll:[/COLOR][/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER][/INDENT]

  8. #118
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    Συνημμένο Αρχείο 27103
    εικονα που μυριζει θαλασσα και ουζο, μια και ειναι απο τον τοπο καταγωγης του ουζου, το πλωμαρι της λεσβου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  9. #119
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Απο την περσινη εκδρομη στο Ναυπλιο...απο το Ξενοδοχειο Frini στο Τολό!

    Συνημμένο Αρχείο 27108

    Συνημμένο Αρχείο 27109
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 16-03-2010 στις 09:52

  10. #120
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Αντανακλάσεις στη μαρίνα της Πάτρας!

Σελίδα 12 από 596 ΠρώτηΠρώτη ... 210111213142262112512 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας