Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 96

Θέμα: Επικίνδυνη κλίση έχει πάρει το Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΝΟΥ στο λιμάνι του Πειραιά

  1. #21

  2. #22

  3. #23
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Δεν μπορεί τη μιά στιγμή να είναι εντάξει και σε λίγη ώρα να έχει τόσο μεγάλη κλίση, κάποιος μπήκε μέσα και έκανε .....ότι έκανε. Κάμερες στο λιμάνι υπάρχουν αρκετές και είναι στη διάθεση τους. Ας δούνε ποιος βγήκε τελευταίος και να πράξουν τα απαραίτητα. Νομίζω ότι κάποιοι τα πήραν χοντρά για να το κάνουν και κάποιοι θα τα πάρουν χοντρά για να το ξανά βγάλουν στην επιφάνεια. Ώρα λοιπόν να σταματήσουν το φαγοπότι και να βρούνε τους υπεύθυνους.

  4. #24
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από naxos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θυμίζει πολύ το ναυάγιο του Ποσειδώνα (Απρίλιος 1996) πολύ άδοξο τέλος.......
    Θα συμφωνήσω και εγώ φίλε μου μαζί σου το ένα τον Απρίλιο του 1996 και το άλλο τον Απρίλιο του 2016 μετά από σχεδόν 20 χρονιά βλέπεις ξανά το ίδιο θέαμα
    κρίμα το βαπόρι δεν του άξιζε τέτοιο τέλος ...........
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BOBKING : 26-04-2016 στις 15:06

  5. #25

    Προεπιλογή

    Τραγικές εικόνες απο το πρώτο λιμάνι μιας χώρας που θέλει να λέγεται πρωτοπόρος της ναυτιλίας. Οι ευθύνες είναι πολλές και βαραίνουν ακόμα περισσότερους. Δυστυχώς όμως, μάλλον ο λιγότερο υπαίτιος θα την πληρώσει, κι΄αν.

  6. Προεπιλογή

    downloadfile.jpegΦαίνεται οτι εκατσε στο βυθό.

  7. #27

    Προεπιλογή

    Χμμμμ μου θυμιζει πολυ το περιστατικο δολιοφθορας που εγινε στο παναγια παξων το 1996 στα αμπελακια σαλαμινας αγνωστοι μπηκαν και ανοιξαν τις βανες εισαγωγης υδατων..............

  8. #28
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Να γιατί βούλιαξε το πλοίο.

    ΠΑΝΑΓΙΑ-ΤΗΝΟΥ-06-26-04-2016.jpg
    ΠΗΓΗ

  9. Προεπιλογή

    Πολύ σωστός! !!!!

  10. Προεπιλογή

    Το πλοίο εκατσε στο βυθό. Θα βουτηξουν δύτες για να το στεγανοποιησουν και να εκτιμήσουν τη ζημιά και μετά θα αρχίσει η διαδικασία απαντλησεις των υδάτων. Μετα και αφου τελειωσουν επιτυχώς ολα αυτά θα μεταφερθεί στην Ελευσίνα για να ετοιμαστεί για το τελευταίο ταξείδι προς τα απέναντι.

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας