Σελίδα 9 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 81 έως 90 από 181

Θέμα: Μιχαλάκης ΙΙΙ [Michalakis III]

  1. #81
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Στο Μιχαλάκης ΙΙΙ η emergency και ο χώρος της κάτω από της σκάλες πρίμα και ....η πίστα αεροδρομίου που είναι ο χώρος φόρτωσης. Την Παρασκευή θα βγει δοκιμαστικό. Καλά τελειώματα σε όλους.

    ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ-ΙΙΙ-189-12-07-2017.jpg ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ-ΙΙΙ-190-12-07-2017.jpg ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ-ΙΙΙ-191-12-07-2017.jpg

  2. #82
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Στο Μιχαλάκης ΙΙΙ άνοιξε το AIS του και το IMO του 9832183. Σύντομα θα το δούμε να κάνει το πρώτο του δοκιμαστικό. Καλή συνέχεια.

  3. #83
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το όμορφο Μιχαλάκης ΙΙΙ έκανε δοκιμαστικό και έπιασε 13,3 μίλια. Καλή συνέχεια.

  4. #84
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το υπέροχο Μιχαλάκης ΙΙΙ ετοιμάζεται και σε λίγα 24ωρα θα αναχωρήσει για Στύρα. Θα έχω την τιμή μαζί με το γιο μου να κάνουμε αυτό το ωραίο πρώτο του ταξίδι και βέβαια θα αποθανατίσουμε όλες τις στιγμές του ταξιδιού. Καλή συνέχεια.

    ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ-ΙΙΙ-194-21-07-2017.jpg ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ-ΙΙΙ-195-21-07-2017.jpg

  5. #85

    Προεπιλογή

    Αραγε τι δρομολόγια θα κάνει ? Θα μπει στην κοινοπραξία και θα έχουν περισσότερα δρομολόγια , ή θα αντικαταστήσει κάποιο άλλο .

    Σε περίπτωση που δεν το ξέρουν οι πλοιοκτήτες και μας διαβάζουν να τους πω ότι λόγω τον έργων στον κόμβο στην Χαλκίδα , χτές είχε μποτιλιάρισμα 5 χλμ που ξεκίναγε πριν από την νέα Γέφυρα και έφτανε μέχρι τον κόμβο .

    Θεωρώ ότι αν οι των Στύρων βάλουν περισσότερα δρομολόγια για Αλμυροπόταμο και κυρίως κάνουν ότι στην Ερέτρια δηλαδή καταργήσουν το εισιτήριο για τον οδηγό θα δουν τόση κίνηση που δεν το πιστεύουν από όσους πάνε στην κεντρική και βόρεια Καρυστία .

  6. #86

    Προεπιλογή

    Σήμερα το πρωϊ γύρισα από Ν.Στύρα. Ρώτησα για το νέο καράβι και μου είπαν ότι μέσα στην άλλη βδομάδα θα έρθει και θα αντικαταστήσει το Θεολόγος Ελένη

  7. #87
    Εγγραφή
    Feb 2011
    Περιοχή
    ΕΝ ΠΛΩ
    Μηνύματα
    84

    Προεπιλογή

    Ενα όμορφο πλοίο καλά ταξίδια.

  8. #88
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Ακριβώς, θα αντικαταστήσει το Θεολόγος Ελένη ...που θα πάει στο Ρίο.

  9. #89

    Προεπιλογή

    Μήπως να πάνε οι καραβοκύρηδες μια βόλτα από την Χαλκίδα να δουν τον χαμό που γίνεται εκεί και πόσοι δυνητικοί πελάτες τους περιμένουν να γίνουν λίγο πιο ανταγωνιστικοί στις τιμές τους ?

    Θα μαζέψουν όλη την κίνηση των ΒΠ για Αλιβέρι , Κύμη , Σκύρο και Σποράδες αν το τολμήσουν τώρα ....

  10. #90
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Περιοχή
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    461

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το υπέροχο Μιχαλάκης ΙΙΙ ετοιμάζεται και σε λίγα 24ωρα θα αναχωρήσει για Στύρα. Θα έχω την τιμή μαζί με το γιο μου να κάνουμε αυτό το ωραίο πρώτο του ταξίδι και βέβαια θα αποθανατίσουμε όλες τις στιγμές του ταξιδιού. Καλή συνέχεια.

    ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ-ΙΙΙ-194-21-07-2017.jpg ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ-ΙΙΙ-195-21-07-2017.jpg
    Γεία σου Παντελή, βλέπω πάντα στις επάλξεις. Ξέρεις πότε θα πάτε Ν.Στύρα (μια και μεσοβδόμαδα θα είμαι εκεί για 1-2 μέρες);
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panagiotis78 : 24-07-2017 στις 19:35

Σελίδα 9 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας