Σελίδα 9 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 81 έως 90 από 188

Θέμα: Παναγία Παραβουνιώτισσα [Panagia Paravouniotissa]

  1. #81
    Εγγραφή
    Jul 2013
    Περιοχή
    ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΥΠΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
    Μηνύματα
    243

    Προεπιλογή Παναγία Παραβουνιώτισσα [Panagia Paravouniotissa]

    Μια λεπτομέρεια . Προσπάθησα στο βίντεο να μην φαίνονται πρόσωπα ιδιαιτέρα και λεπτομέρειες που εγω δεν ειμαι σε θέση να κρίνω αν πρέπει να ειναι στο βίντεο μεσα , και επίσης προσπάθησα να είμαι όσο πιο τυπικός στην αναφορά των συντελεστών του κουκλιου αυτού . ΑΝ κάποιος έχει κάτι που να θεωρεί οτι πρέπει να προσθέσω να μου το πει και το προσθέσω στο κείμενο που συνοδεύει το βίντεο

  2. #82
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον πλοιοκτήτη Δεληγιάννη Βασίλη που μας κάλεσε στην καθέλκυση του πραγματικά υπέροχου Παναγία Παραβουνιώτισσα, στην κατασκευαστική εταιρεία Shipinvestigation για την υπέροχη κατασκευή και στους κατασκευαστές ενός πραγματικού υπέροχου πλοίου τους Αφούς Κανέλλου.
    Ας δούμε άλλο ένα βίντεο (από άλλη γωνία λήψης ) από την καθέλκυση του Παναγία Παραβουνιώτισσα.
    Εύχομαι καλά τελειώματα και ελπίζω να είμαι μέσα στο πρώτο του ταξίδι στην Ερέτρια.

  3. #83
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον πλοιοκτήτη Δεληγιάννη Βασίλη που μας κάλεσε στην καθέλκυση του πραγματικά υπέροχου Παναγία Παραβουνιώτισσα, στην κατασκευαστική εταιρεία Shipinvestigation για την υπέροχη κατασκευή και στους κατασκευαστές ενός πραγματικού υπέροχου πλοίου τους Αφούς Κανέλλου.
    Ας δούμε άλλο ένα βίντεο (από άλλη γωνία λήψης ) από την καθέλκυση του Παναγία Παραβουνιώτισσα.
    Εύχομαι καλά τελειώματα και ελπίζω να είμαι μέσα στο πρώτο του ταξίδι στην Ερέτρια.
    Μπράβο σε ολους,καλοτάξιδο να ειναι,σου εύχομαι Παντελή να πας ταξιδάκι μαζι του

  4. #84
    Εγγραφή
    Dec 2012
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ-ΠΑΡΟΣ
    Μηνύματα
    847

    Προεπιλογή

    Άλλο ένα βίντεο από την καθέλκυση του πλοίου από μια άλλη οπτική γωνία!!!

  5. #85
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Και μια φώτο,απο την Σαλαμίνα,με ολο το ζουμ!Γ αυτο δεν είναι και πολύ καθαρή.

    DSC_1978.jpg

  6. #86
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    1.089

    Προεπιλογή

    Ευχαριστούμε για το... ρεπορτάζ!!!

    Ανυπομονώ να την δω από κοντά και να με περάσει στην Ερέτρια.

  7. #87
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Και μία από μένα βραδινή με τα φώτα στα ύφαλα ....για πρώτη φορά αναμμένα. Καλή συνέχεια.

    ΠΑΝΑΓΙΑ-ΠΑΡΑΒΟΥΝΙΩΤΙΣΣΑ-117-27-01-2018.jpg

  8. #88
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Οι εικόνες από τον αγιασμό στο Παναγία Παραβουνιώτισσα, η οικογένεια του πλοιοκτήτη Δεληγιάννη Βασίλη, το σπάσιμο της σαμπάνιας και η ώρα της καθέλκυσης.
    Ελπίζω να τα καταφέρουμε με το φίλο Espresso Venezia να κάνουμε το πρώτο του ταξίδι από Πέραμα-Ερέτρια. Καλορίζικο και καλοτάξιδο.

    ΠΑΝΑΓΙΑ-ΠΑΡΑΒΟΥΝΙΩΤΙΣΣΑ-134-27-01-2018.jpg ΠΑΝΑΓΙΑ-ΠΑΡΑΒΟΥΝΙΩΤΙΣΣΑ-144-27-01-2018.jpg ΠΑΝΑΓΙΑ-ΠΑΡΑΒΟΥΝΙΩΤΙΣΣΑ-152-27-01-2018.jpg ΠΑΝΑΓΙΑ-ΠΑΡΑΒΟΥΝΙΩΤΙΣΣΑ-167-27-01-2018.jpg

  9. #89

    Προεπιλογή

    Στις Δηλώσεις Τακτικής Δρομολόγησης Περιόδου 01/11/2018 - 31/10/2019, βρίσκουμε το πλοίο με αριθμό νηολογίου Πειραιά 12433, δηλωμένο στις γραμμές : Α) ΕΡΕΤΡΙΑ – ΩΡΩΠΟΣ (ΑΠΟ 01/11/2018 ΕΩΣ 31/03/2019) -- Β) ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ – ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ (ΑΠΟ 01/04/2019 ΕΩΣ 31/10/2019).

  10. #90

    Προεπιλογή

    Χθες τοποθετηθηκαν τα στροφομετρα στο πανεμορφο Παναγια Παραβουνιωτισσα

    Καλα τελειωματα !!!

Σελίδα 9 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας