Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 71 έως 80 από 88

Θέμα: Γεώργιος Κ [Georgios K]

  1. #71
    Εγγραφή
    Feb 2018
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    508

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα στο www.myshiptracking.com είναι λάθος. Το σωστό ΙΜΟ number του πλοίου είναι ΙΜΟ 9848962. Κατά τα άλλα, όπως βλέπω φίλε μου, συμφωνείς μαζί μου. Δεν αναφέρεται πουθενά αλλού. Τώρα γιατί συμβαίνει αυτό, είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο. Μπορεί από λάθος, μπορεί από παράλειψη, μπορεί από οτιδήποτε.........
    Σας βεβαιώνω ότι δεν είχα καμμιά πρόθεση να διαφωνήσω μαζί σας. Και φυσικά οι πληροφορίες σας, προερχόμενες από πρωτογενείς πηγές, είναι σωστές. Οι πληροφορίες που εκπέμπει το AIS μπορεί να μην είναι ακριβείς, ένα λάθος στην πληκτρολόγηση κάνει το 8 6.

  2. #72

    Προεπιλογή

    Προς θεού φίλε μου, και βέβαια να διαφωνήσεις αν σε κάτι έχεις διαφορετική άποψη ή πληροφόρηση. Η διαφωνία είναι υγεία, συζήτηση κάνουμε εδώ, μαθαίνουμε, διορθωνόμαστε όταν πρέπει.

  3. #73

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα στο www.myshiptracking.com είναι λάθος. Το σωστό ΙΜΟ number του πλοίου είναι ΙΜΟ 9848962.
    Πλέον ο αριθμός ΙΜΟ 9848962 του πλοίου αναφέρεται και στο marinetraffic. Επίσης και κάποιες ενδιαφέρουσες φωτογραφίες του.

  4. #74
    Εγγραφή
    Sep 2006
    Περιοχή
    Ναυπακτος
    Μηνύματα
    262

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλέον ο αριθμός ΙΜΟ 9848962 του πλοίου αναφέρεται και στο marinetraffic. Επίσης και κάποιες ενδιαφέρουσες φωτογραφίες του.
    Κάποιος μερίμνησε για να γραφτεί αυτό όμως...... Να πούμε οτι ο άνθρωπος που ανέβασε της φώτο είναι ο πλοίαρχος του πλοίου

  5. #75

    Προεπιλογή

    Αυτό είναι αυτονόητο φίλε μου apost, σίγουρα κάποιος μερίμνησε, από μόνο του πως ...να γραφτεί ??? Εκτός αν εννοείς ότι κάποιος ενημέρωσε τους ανθρώπους του πλοίου να το κάνουν.

    Κατά τα άλλα, σίγουρα αξιέπαινη η ενέργεια του πλοιάρχου να ανεβάσει φωτογραφίες του πλοίου του.

  6. #76

    Προεπιλογή

    Το πλοίο χθες το μεσημέρι πήγε στον κόλπο - παραλία των Γιάλτρων. Λόγω καιρού ή προγραμματισμένη έναρξη ακινησίας ???

  7. #77
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Έχει ρεπό μόνο σήμερα μου είπε ο καπετάνιος του.

  8. #78

    Προεπιλογή

    Πάρα πολλές οι φήμες, από πολλές διαφορετικές και αξιόπιστες πηγές, για επικείμενη πώληση του πλοίου στο εξωτερικό, σε εταιρεία από τις Φιλιππίνες.

  9. #79

    Προεπιλογή

    το πλοιο εκλεισε ναυτολογιο κ εδεσε μεχρι τελος Νοεμβριου.στης 1 Δεκεμβριου τα επομενα προγραμματισμενα δρομολογια του.

  10. #80

    Προεπιλογή

    Σοφά το προσδιόρισες φίλε μου, "τα επομενα προγραμματισμενα δρομολογια του". Διότι σε ένα μήνα.... πολλά μπορούν να συμβούν αλλά και τίποτα.

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας