Σελίδα 2 από 148 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 1474

Θέμα: Αλεξάνδρα Λ. [Άκουα Μαρία, Μυρτιδιώτισσα, Εξπρές Άνεμος, Άνεμος, Link, Ferry Muroto]

  1. #11

    Προεπιλογή

    Εγώ πάντως απορώ πως ακόμα ταξιδεύει αυτό το πλοίο έλεος που είναι οι επιθεωριτές άλλα καράβια τα ξεπατώνουν και τους ζητούν πολλά πράγματα κ αυτό εκεί συνεχίζει να φλομόνει τον πειραιά

  2. #12
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    φιλε νικολα σωστη η παρατήρηση σου αλλα το καλοκαιρι που ειχα ταξιδεψει μαζί του απο κισσαμο γυθειο,η κατασταση του δεν ηταν και τοσο τραγικη.πιστευω πως για τις γραμμες που το ειχαν καλο ήταν τρόπος του λεγειν.....

  3. #13

    Προεπιλογή

    Δεν διαφωνω μπορει το εσωτερικο του πλοιου να ειναι καλο αλλα τι να το κανω αυτο απο τι στιγμη που το πλοιο ειναι ερειπιο αμα το δεις καλα απο εξω λες τι ειναι αυτο φαντασου ποσα κιλα μυδια θα εχει απο κατω και τωρα που το λεω μηπως ξερει κανεις ποτε ηταν η τελευταια φορα που το πλοιο εκανε επισκευη και ανεβηκε και δεξαμενη?????

  4. #14

    Προεπιλογή

    Εγώ το Θυμάμαι σαν ΑΝΕΜΟΣ την περίοδο 96-99 στην Ικαροσαμία να έχει τα ίδια χάλια από πλευράς ντουμανιάσματος.Όταν έφευγε στις 1600 από το Βαθύ ντουμάνιαζε όλο το λιμάνι. Περσινά ξινά σταφύλια δηλαδή:mrgreen:

  5. #15
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Pireaus
    Μηνύματα
    1.157

    Προεπιλογή

    Το Ανεμος δεμενο στη Θεσσαλονικη. Διακρινονται το Σαπφω και το Calypso.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    • Τύπος Αρχείου: jpg port.jpg (258,4 KB, 308 εμφανίσεις)
    [FONT=Arial][SIZE=4]FINNPARTNER (1966) OY Wartsila AB, Helsinki #380[/SIZE][/FONT]

  6. #16

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Finnpartner_1966 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και το Calypso.
    Σωστα, να επισημανω ομως οτι στη φωτογραφια το λεγανε τοτε Cefalonian Sky και βρισκοταν στην ιδια θεση παροπλισμενο για αρκετα χρονια. Το ειχα δει απο κοντα μικρος και μου φαινοταν φοβερο... Εντυπωση μου εκανε στα παιδικα μου ματια η πρυμνη ''καπακι'' που σκεπαζε τον καταπελτη...

  7. #17
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    σε καποια στιγμη ,καθως εκανα ,το γυρο του λιμανιου και ημουν μπροστα απο τα γραφεια της anek,μου ρθε μια εντονη μυρωδια ,αλλο πραγμα.κοιταξα προς το λιμανι και τι να δω?ειχε βαλει τα δυνατα του το μυρτιδιωτισσα και ειχε βρωμισει ολο το λιμανι.ελεος!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη scoufgian : 09-12-2010 στις 16:08

  8. #18
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Ρε παιδιά, επειδή δεν έχω ιδέα, ξέρετε τα δρομολόγια του Μυρτιδιώτισσα? Πιάνει Κίσσαμο? Που μπορώ να βρω για τιμές εισιτηρίων κλπ?

  9. #19
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Δες εδω φίλε Trakman!

  10. #20
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ φίλε Leo!! Το είχα κοιτάξει και γω, απλά δεν είναι και πολύ εξυπηρετικό το site! Ψάχνω για δρομολόγια γύρω στο Πάσχα, αλλά στο site μου βγάζει ότι δεν υπάρχουν προγραμματισμένα δρομολόγια! Δηλαδή πότε θα τα προγραμματίσουν?!?!?!?

Σελίδα 2 από 148 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας