Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 2 από 2

Θέμα: Λειτουργία Ακτοπλοϊας Καλοκαίρι 2020: προσχεδιο Υπ. Ναυτιλίας

  1. #1
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Ath, Jmk
    Μηνύματα
    54

    Προεπιλογή Λειτουργία Ακτοπλοϊας Καλοκαίρι 2020: προσχεδιο Υπ. Ναυτιλίας

    Ένα από τα πρώτα άρθρα για το "σχέδιο 21 σελίδων" που έστειλε το Υπ. Ναυτιλίας στις ακτοπλοϊκες, φαντάζομαι στη συνέχεια θα το δούμε και με λεπτομέρειες από άλλα μέλη που θα το έχουν στα χέρια τους.

    Αποκλειστικό: Πώς θα λειτουργήσει η ακτοπλοΐα το καλοκαίρι – Όλο το σχέδιο https://www.newmoney.gr/roh/palmos-o...a-to-kalokeri/


    Η σύνοψη λέει μάσκες συνεχώς σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους(πως θα επιβάλεται??), κατι για "φυσικό αερισμό" σε καμπίνες και τουαλέτες (υπάρχουν σήμερα πλοία με ανοιγόμενα παράθυρα?), κατα δήλωση καλής υγείας η επιβίβαση.... λίγο δύσκολα μου φαίνονται αυτά, ιδίως για τα ταχύπλοα.

  2. #2
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.866

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ppgk2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα από τα πρώτα άρθρα για το "σχέδιο 21 σελίδων" που έστειλε το Υπ. Ναυτιλίας στις ακτοπλοϊκες, φαντάζομαι στη συνέχεια θα το δούμε και με λεπτομέρειες από άλλα μέλη που θα το έχουν στα χέρια τους.

    Αποκλειστικό: Πώς θα λειτουργήσει η ακτοπλοΐα το καλοκαίρι – Όλο το σχέδιο https://www.newmoney.gr/roh/palmos-o...a-to-kalokeri/


    Η σύνοψη λέει μάσκες συνεχώς σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους(πως θα επιβάλεται??), κατι για "φυσικό αερισμό" σε καμπίνες και τουαλέτες (υπάρχουν σήμερα πλοία με ανοιγόμενα παράθυρα?), κατα δήλωση καλής υγείας η επιβίβαση.... λίγο δύσκολα μου φαίνονται αυτά, ιδίως για τα ταχύπλοα.
    'Ενας επιβάτης ανά καμπίνα? Ωραίο ακούγεται πάντως αυτό, πληρώνω δηλαδή για ένα κρεβάτι καμπίνας συγκεκριμένης κατηγορίας (εάν π.χ. ταξιδεύω μόνος) και έχω όλη την καμπίνα για πάρτη μου? Όσο για το φυσικό αερισμό σε καμπίνες και τουαλέτες έβαλα τα γέλια πραγματικά. Εκτός εάν υπαινίσσονται τις καμπίνες PURE της Blue Star Ferries

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας