Σελίδα 57 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 74755565758 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 561 έως 570 από 580

Θέμα: ΕΓ/ΟΓ Ρίου - Αντιρίου (Ferries in Rio - Antirio route)

  1. #561

    Προεπιλογή

    Βρε Παντελή, βρε Παντελή....... μα "κι εσύ ώ τέκνον Βρούτε" ???

    Αυτά που αντιγράφουν από εμάς, από το nautilia.gr αλλά και από το shipfriends.gr (για να είμαστε δίκαιοι) και ως στοιχεία και ως φωτογραφίες, πας και μας τα παρουσιάζεις σαν αναρτήσεις σε μικρά περιφερειακά - τοπικά blogs ??? Που να πρωτοπαραπέμψω, σε πόσα δεκάδες θέματα στο φόρουμ μας που περιέχουν όχι μόνο αυτά τα στοιχεία αλλά εκατοντάδες περισσότερα, και απείρως περισσότερο φωτογραφικό υλικό ??? Μα είναι δυνατόν να φτάνουμε στο σημείο να ...διαφημίζουμε τους αντιγραφείς μας ??? Τι να πω..........

  2. #562

    Προεπιλογή

    Γνωρίζει κανείς σε ποιές εταιρείες ανήκει το κάθε ferry boat, της γραμμής;

  3. #563

    Προεπιλογή

    Να ρωτήσω. Εκτός από το Παναγιώτης Δ που θα το έχουμε όπως φαίνεται από 1η Απρίλη υπάρχει κάποιο άλλο αμφίδρομο που θα έρθει τη φετινή θερινή σεζόν στο Ρίο ή θα είμαστε μόνο με 1 αμφίδρομο?

  4. #564

    Προεπιλογή

    Καλώς ορίζουμε στη γραμμή το Αγία Βαρβάρα και το Κωνσταντίνος Κ

  5. #565
    Εγγραφή
    Nov 2016
    Περιοχή
    Nafpaktos
    Μηνύματα
    149

    Προεπιλογή

    Ελπίζω φίλε μου να το λές ειρωνικά γιατί κάτι τέτοιο δεν ισχύει ...κανένα πλοίο δεν έχει ερθει στη γραμμή .......άλλο που έχτες το AIS αποφάσισε να μας κάνει....πρωταπριλιάτικες πλακίτσες και οχι μονο με αυτα τα 2 πλοία....

  6. #566

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sotiris97 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπίζω φίλε μου να το λές ειρωνικά γιατί κάτι τέτοιο δεν ισχύει ...κανένα πλοίο δεν έχει ερθει στη γραμμή .......άλλο που έχτες το AIS αποφάσισε να μας κάνει....πρωταπριλιάτικες πλακίτσες και οχι μονο με αυτα τα 2 πλοία....
    Φυσικά και το λέω ειρωνικά!!!!
    Είπα μήπως ψαρώνατε, αλλά δεν...



    Καλό μήνα!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nickos_p : 02-04-2019 στις 18:39

  7. #567
    Εγγραφή
    Nov 2016
    Περιοχή
    Nafpaktos
    Μηνύματα
    149

    Προεπιλογή


    Μπορούμε να τα αναγνωρίσουμε?? Είναι το 1973 στο Ριο.......

  8. #568

    Προεπιλογή

    Σωτήρη πολύ πρόχειρα (βρίσκομαι στην δουλειά και δεν έχω ούτε χρόνο αλλά και ούτε πρόσβαση στο αρχείο μου), το πρώτο από δεξιά που φαίνεται ολόκληρο είναι το ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ το αποβατικό (πρώην ΑΝΑΦΗ L258) και το τρίτο το ΒΙΚΤΩΡΙΑ. Αυτό που βρίσκεται ανάμεσα τους με μπερδεύει, αν δεν είχες προσδιορίσει ώς έτος το 1973 θα έλεγα το ΑΛΒΙ ΕΛΛΑΣ (κατασκευάστηκε όμως το 1977). Λες να είναι κανένα .....μυστήριο, λόγου χάριν το .....ΛΙΑΝΑ ???

    Θα επανέλθω όταν θα έχω χρόνο.

  9. #569

    Προεπιλογή

    Επανήλθα πιό γρήγορα από όσο πίστευα !!! Τελικά ανάμεσα στα ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ και ΒΙΚΤΩΡΙΑ...... δυστυχώς δεν είναι το ΛΙΑΝΑ (θα το βλέπαμε για πρώτη φορά), αλλά συνάμα ευτυχώς, μία ελάχιστα φωτογραφημένη παντόφλα μιας και μόλις το 1979 πουλήθηκε στο εξωτερικό. Είναι το ΣΠΥΡΟΣ στο οποίο έχω αναφερθεί εδώ.

    Τέλος να ρισκάρω για την παντόφλα που φαίνεται κατάπλωρα, πρέπει να είναι το ΣΧΟΙΠΑΝΤΑΣ (με επιφύλαξη όμως).

  10. #570
    Εγγραφή
    Nov 2016
    Περιοχή
    Nafpaktos
    Μηνύματα
    149

    Προεπιλογή

    Αυτά ακριβως είπα κι εγώ Γιώργο , απλώς άφησα πρώτα εσάς να τα αναγνωρίσετε....και εγώ έχω επιφυλάξεις για τη παντόφλα που αναχωρεί που μπορεί να είναι είτε το ΣΧΟΙΠΑΝΤΑΣ είτε το ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ και λιγότερο το ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Ν....

Σελίδα 57 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 74755565758 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας