Σελίδα 8 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 71 έως 80 από 580

Θέμα: ΕΓ/ΟΓ Ρίου - Αντιρίου (Ferries in Rio - Antirio route)

  1. #71

    Προεπιλογή

    Φιλε GST εισαι σιγουρος οτι το schipantas ειναι μετασκευη του κωστας θ ιιι? μοιαζουν δε λεω αλλα εντυπωση μου κανει ο λογος της μετασκευης. Δε καταλαβαινω τι κερδισαν ιδιεταιρα στα χαρακτηριστικα του πλοιου, γι αυτο αμφιβαλλω.

  2. #72

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από voyager1984 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το "Σοφία Π"., με φόντο τη γέφυρα.

    Συνημμένο Αρχείο 18257
    Ωραία φωτογραφία φίλε voyager!!

  3. #73
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    ATHENS
    Μηνύματα
    64

    Προεπιλογή

    το schipantas δεν ειναι μετασκευει του κωστας θ ειναι απλως αδελφακι του αγ.νεκταριος ν. που δουλευε στο ριο.και το ονομα του εχει προκυψει απο τα 3 αφεντικα του.στο ριο απο νοεμβρη θα κατεβουν αλλες 5 παντοφλιτσες

  4. #74

    Προεπιλογή

    Ευχαριστω για την απαντηση tsali επιβεβαιωσες το συλλογισμο μου. ξερεις ποιες αλλες παντοφλες θα αφησουν τα ωραια τους δρομολογια για να
    "ξεπεσουν" στο ταπεινο πορθμειο?

  5. #75

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από PIANOMAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω για την απαντηση tsali επιβεβαιωσες το συλλογισμο μου. ξερεις ποιες αλλες παντοφλες θα αφησουν τα ωραια τους δρομολογια για να
    "ξεπεσουν" στο ταπεινο πορθμειο?
    Καλησπέρα. ΚΑΝΑΡΗΣ-ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΔΗΨΟΥ(πρωην Σπύρος)-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΑ Ζ. και ισως ΠΑΝΑΓΙΑ Τ. - ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ και ΚΛΗΒΕΛΑΝΤ

  6. #76
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    1.834

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Trakman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αργοναύτης Τ.

    Και το μηχανοστάσιό του
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    [I]"Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο."[/I]
    [B]Αινστάιν[/B]

    [IMG]http://smiley-msn.com/Gif-Anime/Vehicules/Bateaux//38-Smiley-msn.com-Bateaux.gif[/IMG]

  7. #77
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Είτε καινούργια παρουσία στο Ρίο-Αντίρριο, είτε απλά δεν την είχα προσέξει! Αλλά νομίζω το πρώτο!! ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΔ

  8. #78

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Trakman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είτε καινούργια παρουσία στο Ρίο-Αντίρριο, είτε απλά δεν την είχα προσέξει! Αλλά νομίζω το πρώτο!! ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΔ
    Καινουργια για τωρα.Το πρωην ΣΠΥΡΟΣ ειναι πουληθηκε στην ΑΙΔΗΨΟ μετονομασθηκε και τωρα που επιασε τα 30 επανηλθε στο ΡΙΟ.
    Και κατι νεο.Το ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΡΥΠΗΤΗ πουληθηκε ετοιμαζεται στο Περαμα και θα αναχωρησει για Γκαμπον.

  9. #79
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kosmimi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καινουργια για τωρα.Το πρωην ΣΠΥΡΟΣ ειναι πουληθηκε στην ΑΙΔΗΨΟ μετονομασθηκε και τωρα που επιασε τα 30 επανηλθε στο ΡΙΟ.
    Και κατι νεο.Το ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΡΥΠΗΤΗ πουληθηκε ετοιμαζεται στο Περαμα και θα αναχωρησει για Γκαμπον.
    Και το ΚΑΝΑΡΗΣ πρέπει να είναι καινούργια παρουσία, έτσι? Πρέπει να ήταν στην Αιδηψό αν δεν κάνω λάθος. Θα ανεβάσω σύντομα μια φωτογραφία του!

  10. #80

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Trakman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το ΚΑΝΑΡΗΣ πρέπει να είναι καινούργια παρουσία, έτσι? Πρέπει να ήταν στην Αιδηψό αν δεν κάνω λάθος. Θα ανεβάσω σύντομα μια φωτογραφία του!
    Και το ΚΑΝΑΡΗΣ τωρα ηρθε.Εκεινο που ειναι εντελως καινουργια παρουσια για το Ριο ειναι το ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΑ Ζ.

Σελίδα 8 από 58 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας