Σελίδα 58 από 109 ΠρώτηΠρώτη ... 848565758596068108 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 571 έως 580 από 1086

Θέμα: Κύδων Παλάς [Φαιστός Παλάς (1) - Kydon Palace, Festos Palace]

  1. #571
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από HIGHSPEED 4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σ ευχαριστω φιλε μ!δεν λεω to europa palace ειναι πολυ καλο, αλλα θα προτιμουσα το cruise europa για να το δουμε απο κοντα
    Λίγο δύσκολο δε νομίζεις???

  2. #572

    Προεπιλογή

    Όνειρο....να δούμε το ΚΡΟΥΙΖ ΓΙΟΥΡΟΠΑ στο Ηράκλειο.......ας χαρουμε μεχρι στιγμής τα υπόλοιπα κ βλέπουμε στο μέλλον!!!
    Συνημμένο Αρχείο 67509
    Στους ndimitr93,Thanasis89,Leo,theofilos-ship,Eng,Nissos Mikonos,xidianakis,giannisk88,DimitrisT,roci....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη artmios sintihakis : 16-11-2010 στις 01:56

  3. #573
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ Αρτέμη για την φωτογραφία ! Πάντως γενικά πιστεύω ότι με τον ρυθμό αλλαγής των βαποριών στις Μινωικές δεν αργεί η μέρα που το όνειρο θα γίνει πραγματικότητα. Βέβαια εγώ συνεχίζω να είμαι με το μέρος των Παλατιών έναντι των Cruise... Περί ορέξεως όμως, κολοκυθόπιτα...

  4. #574
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    ΧΙΟΣ
    Μηνύματα
    2.378

    Προεπιλογή

    Εξαιρετική φωτογραφία φίλε Αρτέμη,σε ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση,να σαι καλά.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #575

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Thanasis89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ Αρτέμη για την φωτογραφία ! Πάντως γενικά πιστεύω ότι με τον ρυθμό αλλαγής των βαποριών στις Μινωικές δεν αργεί η μέρα που το όνειρο θα γίνει πραγματικότητα. Βέβαια εγώ συνεχίζω να είμαι με το μέρος των Παλατιών έναντι των Cruise... Περί ορέξεως όμως, κολοκυθόπιτα...
    Μια μικρη διορθωση με τον ρυθμο μεταβολης των βαποριων του Ομιλου Γκριμαλντι και οχι Μινωικων. Και δυστυχως το αφεντικο Γκριλαντι δεν πολυθελει τα βαπορια στην Κρητη.

  6. #576
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    560

    Προεπιλογή

    παντως θα πουλαγε τρομερη μουρη αν εσκαγε το cr europa στο ηρακλειο..ειναι πολυ επιβλητικο καραβι και κατα την προσωπικη μου αποψη εχει την πιο ωραια πλωρη απο ολα τα πλοια τετοιου μεγεθους..απιστευτα αεροδυναμικη

  7. #577

    Προεπιλογή

    Εδώ πουλάν μούρη τα τωρινά Παλλάς...αυτο δεν θα έκανε το καρα μπάμ!!!!!!!Και καινούρια να φέρει σαν τα κρουιζ αμα πουληθούν τα Παλλας θα μας ενοχλήσει πάρα πολύ.....:?

  8. #578
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    560

    Προεπιλογή

    γιατι υπαρχει ενδεχομενο να πωληθουν ταα παλατια??παντως για να ειμαι απολυτα αντικειμενικος και επειδη ταξιδεψα με το ημερισιο της μινοαν και συγκεκριμενα το κνωσσος την προηγουμενη κυριακη , φαινονται λιγο τα χρονακια τους, δεν εννοω οτι ειναι παλια αλλα εχουν καποια πραγματακια που προδιδουν τα 9 χρ ζωης τους..απλα αυτο το οποια εχει δυσαρεστησει εμενα ειναι η μη αξιοπιστια στα δρομολογια..ειδικα στα ημερισια ..οχι δεν φτανει 8 παρα τεταρτο που λεει, αλλα περασαμε τα φαναρια του ηρακλειου στις 8κ25..

  9. #579

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από HIGHSPEED 4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι υπαρχει ενδεχομενο να πωληθουν ταα παλατια??παντως για να ειμαι απολυτα αντικειμενικος και επειδη ταξιδεψα με το ημερισιο της μινοαν και συγκεκριμενα το κνωσσος την προηγουμενη κυριακη , φαινονται λιγο τα χρονακια τους, δεν εννοω οτι ειναι παλια αλλα εχουν καποια πραγματακια που προδιδουν τα 9 χρ ζωης τους..απλα αυτο το οποια εχει δυσαρεστησει εμενα ειναι η μη αξιοπιστια στα δρομολογια..ειδικα στα ημερισια ..οχι δεν φτανει 8 παρα τεταρτο που λεει, αλλα περασαμε τα φαναρια του ηρακλειου στις 8κ25..
    Στο θέμα του δρομολογίου έχεις δίκιο χαισπιντ........καλα το οτι θα φανουν κ τα χρόνια τους λογικό μου ακούγεται....αλλλααααααααααααα μέσα είναι σαν καινουρια...συντύρηση αψογη...το να εχει ξεφτισει λιγακι ενας καναπές μου φένεται παντελως λογικό .....9 χρόνια είναι αυτα!!!!!!
    Μιας κ αναφέρθηκες σε ημερησιο ορίστε μια άφιξη του...
    Συνημμένο Αρχείο 67648
    Επιβλητικιά οπως πάντα η ΠΑΛΑΤΑΡΑ ΜΑΣ!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη artmios sintihakis : 16-11-2010 στις 01:56

  10. #580

    Προεπιλογή

    Οχι ρε δεν υπαρχει το ενδεχόμενο πωλησεις τους........

Σελίδα 58 από 109 ΠρώτηΠρώτη ... 848565758596068108 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας