Σελίδα 37 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 273536373839 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 361 έως 370 από 386

Θέμα: Γραμμή Πειραιάς - Χίος - Μυτιλήνη (Piraeus - Chios - Mytilene route)

  1. #361
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thanos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μεταφορικές θα πηγαίνουν από Πειραιά Χίο- Μυτιλήνη, μέσω Κυκλάδων, Ικαρίας, και Σάμου
    Φίλε μου,αν δώσει συμφέρουσα τιμή μπορεί να πηγαίνουν εφόσον δεν είναι φορτία που δεν επείγουν.
    Στο ΠΡΕΒΕΛΗΣ μπαίνουν γιά Ηράκλειο κ μου φαίνεται γιά Ρόδο.

  2. #362

    Προεπιλογή

    Τελικά η BSF κατέθεσε τα δρομολόγια για το διάστημα από 1/11 έως μέσα Γενάρη.

    Επομένως θα υπάρχει μόνο ένα πλοίο (Blue Star Patmos) με απευθείας δρομολόγια. Από Πειραιά για Χίο κάθε Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή στις 20.00 το βράδυ, ενώ από Χίο προς Πειραιά κάθε Τρίτη, Πέμπτη και Κυριακή στις 23.10.

  3. #363
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Σίγουρα κ κάποια έκτακτα τις γιορτές.

  4. #364

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα κ κάποια έκτακτα τις γιορτές.
    το ελπίζω γιατί το πάτμος είναι μικρό βαπόρι με λίγες καμπίνες.

    για την ώρα αυτό που ξέρω είναι πως κατέθεσε αυτά τα δρομολόγια συν του ότι τα δρομολόγια των 24, 25 και 31 Δεκεμβρίου και 1η Ιανουαρίου δεν θα εκτελεστούν.

  5. #365
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.880

    Προεπιλογή

    Ενδιαφέρον πάντως που κρατάει η εταιρία φέτος στη γραμμή το Patmos και το χειμώνα (πέρσι θυμίζω ότι είχε μπει το σαφέστερα οικονομικότερο Blue star 1). Βέβαια πέρσι τα δρομολόγια ήταν 4 ενώ φέτος 3 την εβδομάδα. ¶ρα προσπαθούν και πάλι να μειώσουν με κάποιο τρόπο τα κόστη. Ας ελπίσουμε τουλάχιστον για τις γιορτές να υπάρξουν και έξτρα δρομολόγια γιατί θα υπάρξουν γκρίνιες και προβλήματα

  6. #366
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nik Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ελπίζω γιατί το πάτμος είναι μικρό βαπόρι με λίγες καμπίνες.

    για την ώρα αυτό που ξέρω είναι πως κατέθεσε αυτά τα δρομολόγια συν του ότι τα δρομολόγια των 24, 25 και 31 Δεκεμβρίου και 1η Ιανουαρίου δεν θα εκτελεστούν.
    Aν θυμάσαι πέρσι είχε γίνει θέμα με τα 4 δρομολόγια του ΑΡΙΑΔΝΗ.

    Αυτά θα αντικατασταθούν από ισάριθμα σε κοντινές ημερομηνίες.

  7. #367
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Μου φαίνεται η εταιρεία πάει να πατσίσει την χασούρα από την ενεργοποίηση του ΒS DELOS.

  8. #368
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Τα καλύτερά του δρομολόγια απο άποψης επιβατικής κίνησης, στη διάρκεια της 'μονοπωλιακής' του χειμερινής δρομολόγησης, φαίνεται οτι θα έχει αυτό το τριήμερο το Μπλου Σταρ 1, λόγω διακίνησης αρκετών φιλάθλων για τον αγώνα Καλλονή-Ολυμπιακός.

  9. #369
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    Εν πλω!
    Μηνύματα
    3.094

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από despo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα καλύτερά του δρομολόγια απο άποψης επιβατικής κίνησης, στη διάρκεια της 'μονοπωλιακής' του χειμερινής δρομολόγησης, φαίνεται οτι θα έχει αυτό το τριήμερο το Μπλου Σταρ 1, λόγω διακίνησης αρκετών φιλάθλων για τον αγώνα Καλλονή-Ολυμπιακός.
    Εκτός απ' την κίνηση των Χριστουγέννων που θα φέρει εις πέρας μόνο του, έχει και τα τυχερά του!
    Βέβαια απ' την άλλη, το ΑΡΙΑΔΝΗ θα έχει την κίνηση της Καθαράς Δευτέρας, της 25ης Μαρτίου, αλλά και των ετεροδημοτών για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου.

  10. #370
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από karavofanatikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός απ' την κίνηση των Χριστουγέννων που θα φέρει εις πέρας μόνο του, έχει και τα τυχερά του!
    Βέβαια απ' την άλλη, το ΑΡΙΑΔΝΗ θα έχει την κίνηση της Καθαράς Δευτέρας, της 25ης Μαρτίου, αλλά και των ετεροδημοτών για τις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου.
    Το Μπλου Σταρ έχει και τα τυχερά της επιστροφής των φοιτητών μετα τις διακοπές, και για τη Χίο και για τη Μυτιλήνη - μην ξεχνάμε τον ιανουάριο η Αριάδνη έκανε το τελευταίο δρομολόγιο στις 8, πριν δέσει για την επισκευή. Οσον αφορά τις εκλογές, δεν ξέρω

Σελίδα 37 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 273536373839 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας