Σελίδα 60 από 72 ΠρώτηΠρώτη ... 1050585960616270 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 591 έως 600 από 716

Θέμα: Γραμμή Πειραιάς - Χανιά (Piraeus - Chania route)

  1. #591

    Προεπιλογή

    Θα αντεξει ολο το καλοκαιρι πανω κατω και τα ημερησια ?.Εχω ζωηρες αμφιβολιες, μου μοιαζει πιο πολλη για αγγλικο ανεκδοτο.Μακαρι να κανω λαθος αλλα προβλεπω οτι θα γελασει και το παρδαλο κατσικι.

  2. #592
    Εγγραφή
    Jan 2015
    Περιοχή
    Αθήνα και Κρήτη
    Μηνύματα
    304

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από GEOMA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα αντεξει ολο το καλοκαιρι πανω κατω και τα ημερησια ?.Εχω ζωηρες αμφιβολιες, μου μοιαζει πιο πολλη για αγγλικο ανεκδοτο.Μακαρι να κανω λαθος αλλα προβλεπω οτι θα γελασει και το παρδαλο κατσικι.
    Θα δούμε, ας μην βιαζόμαστε αν βγάλουμε συμπεράσματα.

  3. #593
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    852

    Προεπιλογή

    Το Σοφοκλής νομίζω πως ταιριάζει καλύτερα στην περίπτωση.
    (Στην φωτογραφία του Avatars είναι το αντιτορπιλικό Panthir2 d72. Την φωτογραφία την πήρα από την "Βικιπαιδεία" και προέρχεται από την Επίσημη Ιστοσελίδα του Ελληνικού Πολεμικού Ναυτικού - http://www.hellenicnavy.gr/panthir12_46.asp)

  4. #594

    Προεπιλογή

    Τα ημερησια τα αποσυρανε παντως και απο τα χανια και απο το ηρακλειο. Προφανως οπως τα ειχανε στο μυαλο τους δε βγαινουν με τα Κρητη

  5. #595

    Προεπιλογή

    Στα ημερήσια δε νομίζω να έχουν πρόβλημα με τα Κρήτη καθώς έχουν τον απαιτούμενο δρόμο για να βγάλουν το ταξίδι. Το πρόβλημα μάλλον είναι με το βραδινό των Χανίων όπου δεν έχουν πολλές καμπίνες.
    KNOSSOS PALACE - FESTOS PALACE
    τα καλύτερα, τα γρηγορότερα, τα πιο όμορφα, τα πιο μεγάλα στον Πειραιά, τα πολυτελέστερα και φυσικά τα πιο ερυθρόλευκα

  6. #596

    Προεπιλογή

    Τα Κρητη ή ο Βενιζελος εχουν τον δρομο;;; Τι ωρα;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giovannis : 25-05-2015 στις 22:52

  7. #597
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Giovanni σχεδον ολα τα ποστ που κανεις εχουν υφος και μονιμως ειναι διορθωτικα ή εχουν κατι αρνητικο να επισημανουν.

    Ποσο δα δρομο θελει ενα ημερησιο των Χανιων; Με ποσο δρομο νομιζεις οτι τα εβγαζε περυσι το Champion; Επειδη το ταξιδεψα δυο φορες σε ημερησιο, τη μια πηγαινε γυρω στο 19 και την αλλη γυρω στο 20...

    Τα Κρητη πολυ συχνα στο προσφατο παρελθον τα βλεπαμε πανω απο τους 21 κομβους και γενικα ειναι βαπορια με δρομο. Λογικα ακομα και τωρα 20 κομβους θα μπορουν να τους βγαλουν.

    Αν αναχωρουν 10:00 και στις 10:05 εχουν παραλλαξει το "μπαστουνι" στη Σουδα, σε 7 ωρες και 50 λεπτα θα ειναι στα φαναρια του Πειραια, δηλαδη γυρω στις 18:00.

  8. #598
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι - Άλικα Λακωνίας - Χανιά
    Μηνύματα
    352

    Προεπιλογή

    Openseas και λοιπές ιστοσελίδες κράτησης έχουν το Kriti I.
    Αν είναι έτσι τα πράγματα… Ξεπεσμός.
    Ας ξανασυναρμολογήσουμε το ¶πτερα καλύτερα.

  9. #599
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή Γραμμή Πειραιάς - Χανιά (Piraeus - Chania route)

    Περίεργα παιχνίδια που παίζει η ζωή. Το ΜΠ. ΣΤΑΡ 1, το ΑΡΙΑΔΝΗ και το ΡΟΔΟΣ στη Λήμνο και τα ΚΡΗΤΗ στην Κρήτη. Αυτά έχουν οι μακροχρόνιοι τοπικισμοι...
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  10. Προεπιλογή

    Στο site της ΑΝΕΚ για τελος Ιουλιου εμφανιζονται το ΕΛΥΡΟΣ και το ΚΡΗΤΗ 2. Το blue Galaxy?

Σελίδα 60 από 72 ΠρώτηΠρώτη ... 1050585960616270 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας