Σελίδα 41 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 313940414243 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 401 έως 410 από 425

Θέμα: Celestyal Crystal [Cristal Siljia Opera, Superstar Taurus, Leeward, Sally Albatross]

  1. #401
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Ηδη η εταιρεία έχει ανακοινώσει επισήμως οτι το πλοίο θα βρίσκεται μόνιμα στην Κούβα, οπότε δεν υπάρχει θεμα φήμης η΄κάποια νέα είδηση.

  2. #402

    Προεπιλογή

    Με Ποια πλοία και ποιες κρουαζιέρες θα κάνει κρουαζιέρες η εταιρεία στο Αιγαίο ; Θα λείπει το Κρίσταλ , ειναι 2 του χρόνου , φετος ειναι 3

  3. #403
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Αντικαταστάτης του Κρύσταλ μπορεί να βρεθεί ανα πάσα στιγμή. Μην ξεχνάμε οτι υπάρχει και το υπο παροπλισμό Aura, του οποίου ομως το μέλλον δείχνει εξαιρετικά αβέβαιο.

  4. #404

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BOBKING Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου tomcat θα ήθελα να συγχαρώ που πέρασες υπέροχα στο ταξίδι σου με το Celestyal Olympia και να περνάς πάντα τέλεια όσο για την αναφορά σου για το ότι η Celestyal Cruises μάλλον θα δρομολογήσει το Crystal στην Κούβα δεν είναι και τόσο απίθανο η Κούβα έχει πάρα πολύ τουρισμό κάθε χρόνο και είναι ένα ιδανικό μέρος για βάλει για κρουαζιέρες τα πλοία της και το Cristal είναι το ιδανικό πλοίο για αυτές τις κρουαζιέρες και βέβαια αν η εταιρία θέλει να αυξήσει τα έσοδα της πρέπει συνεχώς να αναβαθμίζει όχι μόνο τα πλοία της αλλά και καινούργιους προορισμούς ,αν θέλει να πάει μπροστά μην ξεχνάμε πως και οι Επιχειρήσεις Αττικής έχουν εξετάσει το ενδεχόμενο ναυπήγησης 4 ολοκαίνουργιων Superfast και την δρομολόγηση τους εκεί
    Θερμές καλησπέρες φίλε μου αγαπητέ. Αυτό που μου είπαν όσο αφορά το CRYSTAL είναι ότι η εταιρία έδωσε μεγάλο αγώνα για να εδραιωθεί το πλοίο και η εταιρία στην Κούβα και τα ενθαρρυντικά μυνήματα είχαν έρθει από πέρσι κιόλας . Πόσο μάλλον τώρα που άνοιξε η γραμμή.Τώρα για το Aura που λέει ο φίλος despo η αλήθεια είναι ότι η εταιρία δεν το υπολογίζει πλέον.
    Υ.Γ. Έλεγξε σε παρακαλώ αν θέλεις τα αποθηκευμένα μυνήματα γιατί δεν μπορώ να σου στείλω pm. Συγνώμη για το of topic.

  5. #405
    Εγγραφή
    Jan 2016
    Περιοχή
    Αθήνα,Κρήτη και Βιέννη(Αυστρία)
    Μηνύματα
    590

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tomcat Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θερμές καλησπέρες φίλε μου αγαπητέ. Αυτό που μου είπαν όσο αφορά το CRYSTAL είναι ότι η εταιρία έδωσε μεγάλο αγώνα για να εδραιωθεί το πλοίο και η εταιρία στην Κούβα και τα ενθαρρυντικά μυνήματα είχαν έρθει από πέρσι κιόλας . Πόσο μάλλον τώρα που άνοιξε η γραμμή.Τώρα για το Aura που λέει ο φίλος despo η αλήθεια είναι ότι η εταιρία δεν το υπολογίζει πλέον.
    Υ.Γ. Έλεγξε σε παρακαλώ αν θέλεις τα αποθηκευμένα μυνήματα γιατί δεν μπορώ να σου στείλω pm. Συγνώμη για το of topic.
    Φίλε μου δυστυχώς δεν λειτουργούν τα προσωπικά μυνήματα όπων ανέφερε ο φίλος espresso venezia http://www.nautilia.gr/forum/showthr...page79,υπάρχει πρόβλημα και θα γίνει αποκατάσταση ,όσο για το Aura που λες είχα ταξιδέψει το 2012 και μπορώ να πω ότι αν δεν το υπολογίζουν πια ,εκείνοι χάνουν το πλοίο ήταν εξαιρετικό από όλες τις απόψεις σε σχέση με το Crystal ήταν πολύ καλύτερο αλλά τι να κάνουμε εγώ αν μπορούσα να μάθω κάτι για το Aura θα προσπαθούσα αλλά τα τελευταία χρόνια είμαι εκτός Ελλάδας και και όσες φορές έρχομαι είναι εξαίρεση έχω μείνει πίσω σχετικά με τις εταιρίες κρουαζιέρας και ας είναι καλά το φόρουμ να με βοηθά να μαθαίνω τα πάντα πάντως το Cristal εγώ δεν παύω να το θεωρώ ένα μοναδικό κόσμημα για την Celestial και όχι μόνο

  6. #406
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Αναχώρηση του πλοίου αυτη την ωρα με αναγραφόμενο προορισμό τη Μάλτα. Πιθανότατα θα πάει εκει για δεξαμενισμό, αφου προβλέπω η κατάσταση φέτος να είναι ακόμα χειρότερη και ακόμα πλοία ΄μεσαίου' μεγέθους να πηγαίνουν σε δεξαμενές γειτονικών χωρών.

  7. #407

    Προεπιλογή

    Ξέρουμε αν απο κει θα φύγει απ΄ευθείας για Κούβα;

  8. #408
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    CRISTAL.jpg 12-9-08

    Δεν μου αρέσει αλλά ας το θυμηθούμε ως CRISTAL,με τα σινιάλα του Λούη αλλά κ με τη γαλανόλευκη.

  9. #409
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Ήδη ξεκίνησε από Μπαχάμες γιά Ελλάδα.Καλώς να έλθει.

  10. #410

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήδη ξεκίνησε από Μπαχάμες γιά Ελλάδα. Καλώς να έλθει.
    Έχει ήδη έλθει, εδώ και μέρες, και κοσμεί με την παρουσία του την παγόδα στον Άι Νικόλα και το μεγάλο μς λιμάνι.

    IMG_0468.jpg
    Πειραιάς - 17/04/2018

Σελίδα 41 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 313940414243 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας