Σελίδα 77 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 276775767778 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 761 έως 770 από 775

Θέμα: Ολύμπικ Τσάμπιον [Olympic Champion]

  1. #761
    Εγγραφή
    Dec 2017
    Περιοχή
    Πειραιά - Νάξο - Σητεία
    Μηνύματα
    311

    Προεπιλογή

    Επιβεβαιώθηκε η πληροφορία.
    https://www.skai.gr/news/greece/foti...ympic-champion.

  2. #762
    Εγγραφή
    Dec 2017
    Περιοχή
    Πειραιά - Νάξο - Σητεία
    Μηνύματα
    311

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thanos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.in.gr/2019/09/28/greece/...-tis-kerkyras/
    Σερφάροντας, ανακάλυψα αυτό το δημοσίευμα που αναρτήθηκε πριν λίγο στο in.gr! Ο ορισμός της έγκυρης δημοσιογραφίας. Για γέλια κ για κλαμματα. Δείτε το πριν το κατεβάσουν (λογικά)
    Thanos75 το πρόλαβα στο τσακ ! Περιέγραφαν το περιστατικό με το Norman Atlantic! Τραγικοί! Τώρα το διορθωσαν.

  3. #763
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    852

    Προεπιλογή

    Δεν το πρόλαβα.
    (Στην φωτογραφία του Avatars είναι το αντιτορπιλικό Panthir2 d72. Την φωτογραφία την πήρα από την "Βικιπαιδεία" και προέρχεται από την Επίσημη Ιστοσελίδα του Ελληνικού Πολεμικού Ναυτικού - http://www.hellenicnavy.gr/panthir12_46.asp)

  4. #764

    Προεπιλογή

    Κάποιο bug πρέπει να ταν, που αντικατέστησε το σημερινό άρθρο με το παλιό του Norman Atlantic. Αφού διόρθωσαν το λάθος, οκ.

  5. #765
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Μηνύματα
    2.846

    Προεπιλογή

    Απο το κακό στο χειρότερο πηγαίνει η εταιρεία. Δεν φτάνουν τα οικονομικά προβλήματα που αντιμετωπίζει, οι φωτιές διαδέχονται η μία την άλλη και οπως είναι λογικό η κακή αυτή εικόνα σε συνδυασμό με την δυσφήμιση, έχουν πλέον κλονίσει την άλλοτε κραταιά αυτή εταιρεία.

  6. #766
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι - Άλικα Λακωνίας - Χανιά
    Μηνύματα
    352

    Προεπιλογή

    Αν ήμουν κακεντρεχής, θα έλεγα ότι σύμπτωση επαναλαμβανόμενη, παύει να είναι σύμπτωση.

  7. #767
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    224

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από lissos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήμουν κακεντρεχής, θα έλεγα ότι σύμπτωση επαναλαμβανόμενη, παύει να είναι σύμπτωση.
    Το ίδιο πέρασε κι εμένα από το μυαλό μου προς στιγμή (τρείς φωτιές), αλλά μου φαίνεται παρατραβηγμένο. Παίζονται πολλές ζωές αν ξεφύγει όπως έγινε στο Norman Atlantic.

    ​ΜΦΧ

  8. #768
    Εγγραφή
    Dec 2017
    Περιοχή
    Πειραιά - Νάξο - Σητεία
    Μηνύματα
    311

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Blitz-X Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο πέρασε κι εμένα από το μυαλό μου προς στιγμή (τρείς φωτιές), αλλά μου φαίνεται παρατραβηγμένο.....

    ​ΜΦΧ
    Για την ιστορία τα τελευταία 7 χρόνια ( 20/11/2012) μέχρι σήμερα έχουν σημειωθεί 5 πυρκαγιές σε πλοία ιδιοκτησίας ή διαχείρισης ΑΝΕΚ. ( Κρήτης ΙΙ, Ιεράπετρα Λ., Norman Atlantic, Ελ. Βενιζέλος, Olympic Champion).
    Είναι λογικό να περνούν πολλές σκέψεις από το μυαλό του κάθε ανθρώπου και να δημιουργεί πολλα ερωτήματα....

  9. #769
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Από τη φωτιά που ξέσπασε εχθές το πρωί στο πλοίο Olympic Champion της Α.Ν.Ε.Κ. να δούμε μερικές ακόμη φωτο: την ώρα που έχει ντουμανιάσει η Ηγουμενίτσα, ορισμένες από τις καμένες νταλίκες που έχουν βγει και το πυροσβεστικό πλοιάριο που ρίχνει νερό για να ψύξει την μπάντα του πλοίου.
    Πρέπει να δώσουμε συγχαρητήρια στο πλήρωμα για την άμεση αντίδραση του στο σβήσιμο της φωτιάς, στην βοήθεια για την έξοδο των επιβατών ...χωρίς να ανοίξει ρουθούνι, αλλά και να τονίσουμε ότι το σύστημα ασφάλειας και πυρόσβεσης του πλοίου ήταν σε άριστη κατάσταση. Καλή συνέχεια.

    OLYMPIC-CHAMPION-157-28-09-2019.jpg OLYMPIC-CHAMPION-163-28-09-2019.jpg OLYMPIC-CHAMPION-174-28-09-2019.jpg

  10. #770
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    224

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ancd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την ιστορία τα τελευταία 7 χρόνια ( 20/11/2012) μέχρι σήμερα έχουν σημειωθεί 5 πυρκαγιές σε πλοία ιδιοκτησίας ή διαχείρισης ΑΝΕΚ. ( Κρήτης ΙΙ, Ιεράπετρα Λ., Norman Atlantic, Ελ. Βενιζέλος, Olympic Champion).
    Είναι λογικό να περνούν πολλές σκέψεις από το μυαλό του κάθε ανθρώπου και να δημιουργεί πολλα ερωτήματα....
    Ευχαριστώ για τη διόρθωση. Όντως δεν πήγα τόσο πίσω χρονικά. Έχεις απόλυτο δίκιο

    ​ΜΦΧ

Σελίδα 77 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 276775767778 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας