Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 86

Θέμα: Αιγεύς [Aegeus, Ζέφυρος, Σύρος Εξπρές, Νεάσα Εξπρές]

  1. #11

    Προεπιλογή

    Εκανα μια αναζητηση και δεν το βρηκα, οποτε αυτοι που εχουν τη δυνατοτητα ας κανουν αν θελουν την απαραιτητη τακτοποιηση.

  2. #12
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Προς ενημέρωση των φίλων τα μηνύματα που είχαν ανταλλαγεί για το Νεάσα Εξπρές μεταφέρθηκαν σε αυτό το θέμα όπου μπορείται να συνεχίσετε.

  3. #13
    navigation Guest

    Προεπιλογή

    Απλά ενημερώνω ότι το εν λόγω καράβι βρίσκεται ακόμα στο Κερατσίνι, στην ΔΕΗ....Μεσα στο 2007 έγιναν δύο πλειστηριασμοί αλλα χωρίς αποτέλεσμα...
    Και για την ιστορία τα τελευταία του δρομμολόγια έγιναν κάπου στην Μυτιλήνη (με Τουρκία αν δεν κάνω λάθος).

  4. #14

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από navigation Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά ενημερώνω ότι το εν λόγω καράβι βρίσκεται ακόμα στο Κερατσίνι, στην ΔΕΗ...
    Απο οπτικη οξυτητα πως παμε?:mrgreen: Γιατι πως ειναι δυνατο να το ειδες τωρα αφου πιο πανω γραφω οτι το πλοιο εχει φυγει (πολυ πιθανο να εχει παει για σκραπ)

  5. #15
    navigation Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nautikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο οπτικη οξυτητα πως παμε?:mrgreen: Γιατι πως ειναι δυνατο να το ειδες τωρα αφου πιο πανω γραφω οτι το πλοιο εχει φυγει (πολυ πιθανο να εχει παει για σκραπ)
    Eσύ φίλε μου μπορεί να το γράφεις αλλα μια βόλτα από το Κερατσίνι θα σε πείσει....το πλοίο είναι εκεί και αν μπορέσω αυριο ή ακόμα και σήμερα θα παω να βγάλω και φωτογραφίες πιο πολύ γιατι η...οπτική μου οξύτητα είναι σε πολύ καλο βαθμό!!!!

  6. #16
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    East Med
    Μηνύματα
    1.091

    Προεπιλογή

    Navigation, μήπως το μπερδεύεις με το Χιόνη-Σκύρος????
    [B][COLOR="RoyalBlue"][I][U][URL="http://img132.imageshack.us/img132/6466/elliios1972sig.jpg"]Κυκλαδίτικο Ξαραθύμιο[/URL][/U][/I][/COLOR][/B]

  7. #17

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από navigation Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eσύ φίλε μου μπορεί να το γράφεις αλλα μια βόλτα από το Κερατσίνι θα σε πείσει....το πλοίο είναι εκεί και αν μπορέσω αυριο ή ακόμα και σήμερα θα παω να βγάλω και φωτογραφίες πιο πολύ γιατι η...οπτική μου οξύτητα είναι σε πολύ καλο βαθμό!!!!
    Λογικα το μπερδευει με το Alkyon πρωην Σκοπελος του Νομικου (το οποιο "επιασε" πλεον τη θεση του Νεασα), αλλα αφου ισχυριζεται οτι εχει καλη οπτικη οξυτητα, ας μας στειλει και μας καμια φωτο να το δουμε...

  8. #18
    Εγγραφή
    Feb 2008
    Περιοχή
    East Med
    Μηνύματα
    1.091

    Προεπιλογή

    Σωστός ο nautikos, διότι τώρα θυμήθηκα ότι το Σκύρος ήταν στη Χίο!
    [B][COLOR="RoyalBlue"][I][U][URL="http://img132.imageshack.us/img132/6466/elliios1972sig.jpg"]Κυκλαδίτικο Ξαραθύμιο[/URL][/U][/I][/COLOR][/B]

  9. #19
    navigation Guest

    Προεπιλογή

    Πήγα από Κερατσίνι έχετε δίκαιο αλλά πρέπει να το πείραν αυτές τις μέρες γιατι εγώ το είχα δει την προηγούμενη εβδομάδα! Εγώ παραδέχομαι το λάθος μου άπλα nautike μην εισαι τόσο ειρωνικός στα μηνυματα σου!
    Δεν κάνει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη navigation : 31-05-2008 στις 19:28

  10. #20
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.509

    Προεπιλογή

    Από μπροσούρα του Νομικού, το σχέδιο του ΑΙΓΕΥΣ.
    Για να το θυμόμαστε :cry:

    Aegeus.jpg

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας