Σελίδα 2 από 25 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 246

Θέμα: Corsica Express Three

  1. #11

    Προεπιλογή

    Το πλοίο μετά την αναχώρηση της ...μεγάλης κυρίας , μεθόρμισε στην θέση της Αριάδνης, όπου και παραμένει έρημο, σβηστό και μόνο.

    CORSICA_2.jpg

  2. #12
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    η παραπανω φωτογραφια μου προκαλει στεναχωρια.αφενος μεν διοτι ενα αξιολογο πλοιο παραμενει κλειστο,αφετερου η φυγη της αριαδνης αφηνει μεγαλο κενο στη συγκεριμενη θεση.το kallisti σαν μυγα μου φαινεται μπροστα στο αριαδνη

  3. #13
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Thumbs down

    Εμένα προσωπικά ΔΕΝ μου αρέσει καθόλου(Προς αποφυγή παρεξήγησης:το πλοίο όχι η φώτο)

  4. #14
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    82

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από scoufgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    η παραπανω φωτογραφια μου προκαλει στεναχωρια.αφενος μεν διοτι ενα αξιολογο πλοιο παραμενει κλειστο,αφετερου η φυγη της αριαδνης αφηνει μεγαλο κενο στη συγκεριμενη θεση.το kallisti σαν μυγα μου φαινεται μπροστα στο αριαδνη
    Αν ειναι να στενοχωριεσαι οποτε τα πλοια δενουν για επισκευη και ετησια επιθεωρηση,τοτε μαλλον θα πρεπει να βρεις το νοημα της ζωης.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη viramola : 26-01-2008 στις 21:37

  5. #15
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από viramola Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ειναι να στενοχωριεσαι οποτε τα πλοια δενουν για επισκευη και ετησια επιθεωρηση,τοτε μαλλον θα πρεπει να βρεις το νοημα της ζωης.
    φιλε viramola δεν θα μπω στο κοπο να σχολιασω τα λεγομενα σου.το μονο που εχω να σου πω ειναι οτι δεν εισαι σε θεση να κρινεις τα συναισθηματα που εχει καποιος για καποιο αντικειμενο ειτε αυτο ειναι ανθρωπος,ειτε ζωο ειτε οτιδηποτε αλλο

  6. #16
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    834

    Προεπιλογή

    ...και κυρίως όταν αυτό το λέει σε φόρουμ και δεν είσαι σίγουρος για τον τρόπο
    που το λέει
    · Δυο μάτια. Πράσινο το ΅να, σμαραγδί. ΤΆ άλλο κόκκινο, ρουμπινί. Τα λενε πλευρικά. Φώτα γραμμής. Είναι μάτια. Τα καράβια δεν τα πάμε, μας πάνε

  7. #17
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    834

    Προεπιλογή

    Όποιος έχει απορίες ας μου στείλει π.μ. γιατί το θέμα είναι για τον κόρσικα παιδιά
    · Δυο μάτια. Πράσινο το ΅να, σμαραγδί. ΤΆ άλλο κόκκινο, ρουμπινί. Τα λενε πλευρικά. Φώτα γραμμής. Είναι μάτια. Τα καράβια δεν τα πάμε, μας πάνε

  8. #18
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    727

    Προεπιλογή

    Δεκτά τα όλα όσα λές φίλε scoufgian για το ΚΟΡΣΙΚΑ (δεν είναι ο κόρσικας), αλλά σκέψου ότι τώρα είναι μια νεκρή περίοδος για όλα τα ταχύπολα. Εξάλλου δεν είναι το μόνο που είναι σβηστό. Περισσότερο θλίψη μου προκαλούν οι ΑΙΟΛΟΙ που με τα χίλια ζόρια ξεκίνησαν πέρυσι και φάγανε πάλι τα μούτρα τους, παρά το ΚΟΡΣΙΚΑ που και πετυχημένο ήταν και ήταν το μόνο που έκανε δρομολόγια τα Χριστούγεννα. Οπότε, μάλλον περισσότερο χαρούμενος πρέπει να είσαι παρά να στενοχωριέσαι. Καλή ξεκούρασή του λοιπόν.

    Υ.Γ. Όλα τα παραπάνω χωρίς να έχω κάποια δεικτική διάθεση, ούτε θέλω να σε προσβάλλω῎

  9. #19
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    αστους να λενε τα δικα τους...........
    Συνημμένο Αρχείο 2113

    Συνημμένο Αρχείο 2114
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη scoufgian : 09-12-2010 στις 16:09

  10. #20

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν τα μποφόρια ανεβαίνουν τα ταχύπλοα στενάζουν (φαντάσου μέσα ο κόσμος τι κάνει :shock

    Συνημμένο Αρχείο 1156
    Φώτο: Π. Παραδεισόπουλος
    ΦΙΛΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ,ΑΝΑΛΥΟΝΤΑΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΚΑΠ-ΠΑΥΛΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ, ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ: Ο ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΔΥΣΒΑΤΟ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΝΟ ΔΗΛΑΔΗ ΕΚΑΝΕ ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΤΑ 15 ΛΕΠΤΑ, ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΑΝΕΣΗΣ ΤΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ. ΑΠΟ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΙΟΛΟΣ ΙΙ. ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΠΟΦΩΡ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΤΑΧΥΠΛΟΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ Η΄ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΣΤΑ ΜΟΝΟHULL ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΔΕΥΤΕΡΟΠΡΥΜΑ ΚΑΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΣΟΥ ΞΕΠΕΡΝΑ ΑΥΤΗΝ ΤΟΥ ΚΥΜΑΤΟΣ ΠΑΣ "ΚΟΠΕΛΑ". ΘΑ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΡΣΙΚΑ ΣΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΣΤΗ ΣΥΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΗΓΑΣΟ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΣΥΡΟ ΓΙΑ ΔΥΣΒΑΤΟ, ΨΗΛΩΣΕ ΣΤΟ ΚΟΡΘΙ, ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΔΕΥΤΕΡΟΠΡΥΜΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΕΥΔΗΛΟ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΤΗ ΣΥΡΟ. ΤΕΛΕΙΩΝΟΝΤΑΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ, ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΒΟ-ΝΤΟΡΟ, ΙΚΑΡΙΟΥ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΤΧΠ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠ'ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ...ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ...

Σελίδα 2 από 25 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας